Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie ;)

 

Za około miesiąc chcemy ruszyć z budową w okolicach Torunia (kierunek na Olsztyn).

 

oo to moje strony:) a gdzie dokładniej?

 

Borówno ;)

 

W Wielkiej Łące trzeba skręcić na Rychnowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Pieknie, pieknie

 

Widze, ze reszta bandy tez sie urlopuje :)

pewnie taak...tyle,ze nie w Chorwacji jak niektórzy:)))))

Pozdrowionka:)

 

:wink:

 

zalatwiales w koncu ten nieszczesny certyfikat do odbioru?

 

dostalem ponaglenie z banku o koniecznosci dokonania odbioru wiec musze sie za te papierzyska zabrac. wiekszosc mam ale odbiorow przylacza wod-kan, inwentaryzacji geoodezyjnej powykonawczej i czegos tam jeszcze mi brakuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję namiarów na solidnego elektryka. Budowa w Przysieku.

Jakie są obecnie stawki dla elektryka?

 

Mogę Ci polecić elektryka, który u nas robił instalacje. Niestety nie wiem jakie teraz ma stawki, u nas robił jakiś czas temu. Mogło się już pozmieniać. Jaszewski 668-434-694

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrulex, jak tam Twoje ogrodzenie? interesowałyby mnie koszty, ile wyniosło Cię za mb (może być na PW) i czy zrealizowałeś swoją wizję tzn. czy to są tylko drewniane sztachety? czy robiłeś podmurówkę.

 

przyznam sie ze jakos do tego tez sie nie moge zebrac

 

jest oczywiscie podmurowka, wmurowane stalow solidne slupki i przyspawane poprzeczki. sztachety kupione tez sa i leza na tarasie dosuszajac sie. tez je dokladnie przeszlifowac, malowac i przykrecac a jakos nie mam do tego serce ...

 

koszty moge zerknac w domu a teraz jestem w delagacji

 

pozdro z sympatycznego hoteliku pod Krakowem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.Jestem tutaj pierwszy raz więc liczę na wyrozumiałośc gdybym coś tutaj źle podpisał.Właśnie zaczynam kompletowac wszystkie potrzebne dokumenty do rozpoczęcia boju o budowę a właściwie to na początek o pozwolenie na budowę.Mam pytanko do wszystkich,czy mogli byście poleci kogoś kto zna się na całej kwitologii i mógłby za rozsądne pieniadze poprowadzic sprawe typu:adaptację projektu itp???Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mogli byście poleci kogoś kto zna się na całej kwitologii i mógłby za rozsądne pieniadze poprowadzic sprawe typu:adaptację projektu itp???

Moich (Thermoprojekt) nie polecam. Idą na ilość a nie jakość... :roll:

 

Swoich (Investprojekt) na Kosciuszki nie polecam

 

Stary to maruda, doliczaja kase za nieprzewidziane zmiany choc uzgodniono ze wszystkie w cenie, robia byki nie zmieniajac np. srednic komina po zmianie kotla z gazowego na ekogroszek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...