Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Też się przywitam. Wróciłam z urlopu nad naszym pięknym morzem. Wiecie co tam jest najlepsze - NIE MA KOMARÓW. Ale wczoraj brutalnie zostałam sprowadzona na ziemie, bo musiałam podlać ogród. Brrrrr.

 

Pozdrawiam

 

No to raczej pogoda fantastyczna

 

Komarow faktycznie nie ma choc duzo os i tych innych innych podobnych natarczywie lata przy posilkach

 

Gdzie mieliscie miejscowke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie, pogoda jak marzenie. Urlop rozpoczelismy na Wolinie od XV Festiwalu Wikingow i Slowian. Bardzo fajna impreza, polecam. Moje dziecie starsze od 3 lat ma fiola na punkcie rycerstwa wszelkiego i ciaga nas po najrozniejszych tego typu imprezach (Grunwald zaliczylismy, wszystkie lokalne imprezy tematyczne, teraz czekamy na festyn w Biskupinie i moze jeszcze Malbork). Przy okazji zaliczylismy tez Swinoujscie, a tu 3 forty i latarnie morska. Nocowalismy na polu tutaj

 

http://www.wyspa-skarbow.pl/wyspa.html

 

Swietne miejsce dla dzieci w wieku przedszkolnym - strusie za plotem, kozy i kroliki luzem lataja. Do tego masa atrakcji w postaci budowli i torow przeszkod. Jak sciagne zdjecia moge podeslac lub zamiescic tutaj - jesli ktos bedzie zainteresowany.

 

A potem tydzien u Babci w Slupsku, czyli plaza w Ustce wita. Ale zeby nie bylo nudno, zaliczylismy tez skansen wsi slowinskiej w Klukach. Pieknie sie rozrosl i jest atrakcja rowniez dla dzieci, bo to taki "zyjacy" skansen, w ktorym mozna wszystkiego dotknac, poprobowac np. pilowania drewna, wyroby masla, maglowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend spedzilismy nad Polskim morzem. Czas przejazdu 220km do stalej miejscowki czyli miejscowosci Piaski to 4,5 godziny zarowno w jedna jak i w druga strone :wink:

 

Tak cieplej wody w Baltyku to ja chyba nie pamietam ...

Nooo....spedzilem tydzień w zatoce...22 stopnie C...az przyjemnie...szkoda ze tyle ludzi....

 

Ps.Ma ktos skuteczny sposób na krety i nornice....?? szlag mnie trafia juz!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend spedzilismy nad Polskim morzem. Czas przejazdu 220km do stalej miejscowki czyli miejscowosci Piaski to 4,5 godziny zarowno w jedna jak i w druga strone :wink:

 

Tak cieplej wody w Baltyku to ja chyba nie pamietam ...

Nooo....spedzilem tydzień w zatoce...22 stopnie C...az przyjemnie...szkoda ze tyle ludzi....

 

Ps.Ma ktos skuteczny sposób na krety i nornice....?? szlag mnie trafia juz!!!!!

 

Faktycznie, woda jak na Baltyk calkiem przyzwoita ...

 

Jak za duzo ludzi, wsiadasz w auto, jedziesz kilometr na wschod lub zachod, jak przy drodze zaparkowanych kilka aut i droga w kierunku morza to idziesz, rozkladasz sie i rozkoszujesz cisza i spokojem

 

W Piaskach wlasnie tak robimy jadac nieco ponad kilometr w kierunku Krynicy. na parking przyjezdzaly samochody i ludzie sie pytali czy na plazy malo ludzi bo w Krynicy to jak dzieci odejda pare metrow to juz ich nie widac :wink:

 

my zawsze jezdzimy powiedzmy na takie spokojniejsze plaze bo bardzo cenimy sobie spokoj, zwlaszcza podczas urlopu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend spedzilismy nad Polskim morzem. Czas przejazdu 220km do stalej miejscowki czyli miejscowosci Piaski to 4,5 godziny zarowno w jedna jak i w druga strone :wink:

 

Tak cieplej wody w Baltyku to ja chyba nie pamietam ...

Nooo....spedzilem tydzień w zatoce...22 stopnie C...az przyjemnie...szkoda ze tyle ludzi....

 

Ps.Ma ktos skuteczny sposób na krety i nornice....?? szlag mnie trafia juz!!!!!

 

Faktycznie, woda jak na Baltyk calkiem przyzwoita ...

 

Jak za duzo ludzi, wsiadasz w auto, jedziesz kilometr na wschod lub zachod, jak przy drodze zaparkowanych kilka aut i droga w kierunku morza to idziesz, rozkladasz sie i rozkoszujesz cisza i spokojem

 

W Piaskach wlasnie tak robimy jadac nieco ponad kilometr w kierunku Krynicy. na parking przyjezdzaly samochody i ludzie sie pytali czy na plazy malo ludzi bo w Krynicy to jak dzieci odejda pare metrow to juz ich nie widac :wink:

 

my zawsze jezdzimy powiedzmy na takie spokojniejsze plaze bo bardzo cenimy sobie spokoj, zwlaszcza podczas urlopu :wink:

 

No my tez wolimy spokojne puste plaże...tym razerm korzystaliśmy z uprzejmości rodziny i ich wolnego domu w Gd Oliwie..wiec musielismy znosić tłumy:)...jak tam sezon rowerowy??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w przyszłym tygodniu chcialbym zlozyc wniosek o pozwolenie.

 

Znacie kogos kto moglby pomoc w szybkim zalatwieniu sprawy. Chodzi tylko o sprawdzenie czy moj wniosek nie zostal odlozony na bok z jakiegos niewiadomowgo powodu itd ...

 

 

Jakies sugestie ? :D

 

Po prostu dzwon i sie pytaj

 

Nie widze powodu dlaczego czyjs wniosek mialby zostac odlozony na bok ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też po urlopiku, chociaż prace wykończeniowe trwają nieprzerwanie. Wykończeniówka nas wykończy. Kupiliśmy piękne hiszpańskie płytki w Serwitorze które po przewiezieniu na budowę okazały się.... chińskimi za cenę hiszpańskich. Przestrzegam więc przed Serwitorem i ich hiszpańskimi płytkami. Wymieniliśmy oczywiście na nasze krajowe. Mamy nauczkę.

 

Oddzielnym problemem też dla nas jest znany tutaj pan z Białej - ale tu już było wiele na ten temat. Mój mąż skusił sie na tanie okna u niego i bramę garażową.

 

Za to mogę polecić naszego kafelkarza, naszych tynkarzy jak ktoś będzie potrzebował.

 

Dziękuje też za polecenie Tralexu - schody. Na razie super współpraca, zobaczymy jak efekt końcowy w listopadzie.

 

Teraz szukamy drzwi - gdzie ( za wyjątkiem Białej) możemy spodziewać się najtańszej ceny?

 

Pozdrawiam

Renata

 

ps. Agnieszka - poznałam Twoja ciocię - tak się zgadałyśmy o Kopaninie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...