Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

no i tych innych objawów nie mam. Przy Sylwii już tydzień "po" wiedziałam, że jestem w ciąży. Po prostu czułam, że JUŻ.Teraz jestem po prostu tragicznie przemęczona. Najgorzej jest rano ok. 8 i po południu ok. 14. Dosłownie siedzę i zasypiam. Dlatego chcę zrobić kontrolne wyniki. Tak, dla spokojności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Witam po długiej przerwie.

W tak zwanym międzyczasie wyszliśmy z banku z tarczą :D chociaż walka była momentami bardzo nierówna :evil: W tej chwili mamy już zalane fundamenty. Czekamy na bloczki i mam nadzieję, że lada dzień ruszymy z budową już pełną parą. Czy możecie napisać gdzie kupowaliście piasek do obsypania fundamentów i do środka domu? Budujemy się w Brzozówce. Jak patrzę na Wasze postępy to aż mi się wierzyć nei chce, że to tak błyskaiwcznie idzie. Zobaczymy jak i nam pójdzie :D

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Budujących

Inkka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktos zna firmy budowlane:

 

- VIP-BUD ( http://www.vipbud.pl ) lub

 

- "Budan" Zakład Usług Budowlano-Remontowych Andrzej Paluszyński

 

z Torunia, budowal ktos moze z nimi lub jego znajomy? poszukuje informacji/opini o tych firmach

 

Ja słyszałam o firmie Vip bud. To firma, która buduje naszym znajomym. Chyba ogólnie są zadowoleni, choć jakieś niedociągnięcia były, bo sie wkurzali. Robocizna to ponad 70 tys. za zrobienie pod klucz i podpisywali umowę jeszcze w 2006 roku. W tym roku to nie wiem ile kasują a na pewno więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie.

W tak zwanym międzyczasie wyszliśmy z banku z tarczą :D chociaż walka była momentami bardzo nierówna :evil: W tej chwili mamy już zalane fundamenty. Czekamy na bloczki i mam nadzieję, że lada dzień ruszymy z budową już pełną parą. Czy możecie napisać gdzie kupowaliście piasek do obsypania fundamentów i do środka domu? Budujemy się w Brzozówce. Jak patrzę na Wasze postępy to aż mi się wierzyć nei chce, że to tak błyskaiwcznie idzie. Zobaczymy jak i nam pójdzie :D

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Budujących

Inkka

 

Cześć Inkka,

my budujemy się niedaleko Ciebie, bo w Krobi.

Dzisiaj strop został zalany, w przyszłym tygodniu ruszamy ze ścianami piętra, huraaa :D

Namiary na piasek do zasypania fundamentu dam Ci jutro, mąż ma wizytówkę w samochodzie.

Pozdrawiam

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktos zna firmy budowlane:

 

- VIP-BUD ( http://www.vipbud.pl ) lub

 

- "Budan" Zakład Usług Budowlano-Remontowych Andrzej Paluszyński

 

z Torunia, budowal ktos moze z nimi lub jego znajomy? poszukuje informacji/opini o tych firmach

 

Tez bede zainteresowany opiniami, ciagle szukamy wykonawcy na stan surowy otwarty. Jesli macie kogos wartego polecenia bede wdzieczny za namiary

 

A co myslice o zrobieniu listy wykonawcow, firm, ekip budowlanych, elektrykow , hydraulikow, dekarzy itd z Torunia i okolic, wielu by skorzystalo z takiej informacji obecnych inewestorow i przyszlych z Torunia i okolic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktos zna firmy budowlane:

 

- VIP-BUD ( http://www.vipbud.pl ) lub

 

- "Budan" Zakład Usług Budowlano-Remontowych Andrzej Paluszyński

 

z Torunia, budowal ktos moze z nimi lub jego znajomy? poszukuje informacji/opini o tych firmach

 

Wybudowali mojemu znajomemu, generalnie był zadowolony. W moim przypadku skończyliśmy na kosztorysie. Kosztorys VIP-BUDU był dość ogólny: fundament-x, ściany-y, dach-itd. Warto zmusić ich w umowie do większych szczegółów, aby nie dochodziło do niejasności czy koszty "dodatkowe" są po stronie inwestora czy wykonawcy. Ja po analizie kosztorysów 3 firm budowlanych, mimo braku czasu zdecydowałem się na system gospodarczy. Dopiero początki, ale jest ciekawie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u nas od wczoraj od 21.30 nie am prądu. Szukają awarii w lesie pomiędzy Kopaninem a Silnem i nie mogą znaleźc. Oto uroki życia na wsi :wink: A w domu wszystko na prąd :-?

Madzialenka, kominek kupowaliśmy na Mazowieckiej, nie jest jeszcze zamontowany. Stoi na razie w salonie, który robi w tej chwili za graciarnię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie napisać gdzie kupowaliście piasek do obsypania fundamentów i do środka domu?

 

Inkka, mam dla Ciebie namiary na gościa co nam dostarczał piasek do zasypania fundamentów. Dariusz Kisielewski 601-625-715. My płaciliśmy 400 zł za wywrotkę 18t. niecałe 2 m-ce temu.

Pozdrawiam

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

kto napisze jaie zamawia/l okna i dlaczego

 

my sklaniamy sie ku firmie oknovid. oferta jest jedna z tanszych z posrod tych ktore mamy a firma z tradycjami i cieszaca sie pozytywna opinia

 

zloty dab + zlote szprosy w prostym profilu bez zaokraglen

 

decyzje chcemy podjac jutro do 15.00 (sroda) wiec piszcie szybciutko co wiecie

 

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie zaczęłam a już mam dylematy...

Powiedzcie jakie robiliście pokrycie dachu?

Ja będę mieć dachówkę (nie wiem jeszcze czy ceramiczną czy betonową), ale nie wiem czy pod to dać papę czy folię. Słyszałam różne całkiem skrajne opinie, jedne za papą, jedne za folią.

Może jesteście w stanie coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...