Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Wiem, że już nie z Białej - przenieśli się

 

Drzwi wybraliśmy sobie Porta Natura Koncept. Wysłalam kilka zapytań o wycenę i jestem zaskoczona różnicami cen między sklepami

 

Pozdrawiam

Renata

 

Co do Pana z Białej - w maju/czerwcu podjechaliśmy z żona na Białą w celu wyceny drzwi wejściowych. Pan pokazał nam całkiem ładne drzwi i umówił się z nami na pomiar. Kilka dni później przyjechał na pomiar i w ciągu tygodnia mieliśmy dostac wycenę na drzwi.

 

Dziś mamy połowę sierpnia i wyceny jak nie ma tak nie ma. Pan oczywiście w żaden sposób nie skontaktował się z nami. Tak więc biznesu nie zrobiliśmy z oknami, nie zrobiliśmy z drzwiami wejściowymi i chyba z wewnętrznymi też nie zrobimy...

 

Tak sobie myślę co kieruje Sprzedawcą, który ignoruje Klienta chcącego kupić okna za 13000 PLN i drzwi za 5000 PLN. Jak myślicie? Może biznes aż tak dobrze się kręci, że dla takich Klientów jak my to szkoda impulsu na telefon...

 

Nawiasem mówiąc Pan z Białej jest bardzo sympatyczny, porozmawiać można, doradzi w wielu sprawach, tylko jak przychodzi do konkretów to cały czar pryska. Szkoda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po urlopie!

I od razu z pytaniem.

Ile orientacyjnie może kosztować zdjęcie humusu i wykopki pod fundament, dom 130m2 powierzchni zabudowy.

To zależy od tego ile godzin będzie kopać koparka. Godzina pracy koparki to niecałe 100 zł (my płaciliśmy chyba 80 zł). U nas zajęło to 8 godzin na dom bliźniaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ostatnio w ogóle nie widać go na forum :wink:

 

Nie widać go bo nam się żalił, że ludzie bzdury o nim piszą. My na własnej skórze przekonaliśmy się, że jednak prawdę. Tak niesłownego wykonawcy w swojej "karierze budowlanej" jeszcze nie spotkałam. Więc przestrzegam nie przed panem z Białej - bo już przeniósł firmę gdzieś indziej - ale przed firmą - STOLMAR.

Jeżeli już zdecyduje się ktoś na tą firmę to wpisujcie za nie dotrzymanie terminu karne odsetki. I patrzcie uważnie na zrobione przez niego zamówienie gdyż może sie nie zgadzać z tym o co prosicie.

 

 

Pozdrawiam

Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuce kamyczek do ogrodka bo uszki cos zaczely piec. nie bede komentowal slow Renaty3 nawet 1 slowem bo ja i tej Pani maz wiemy w czym rzecz. nie bylo mnie na forum jakis czas, bo to co mialem przez ostatnie 3 miesiace to nie zycze najgorszemu wrogowi. jest 1 osoba na forum co wie o co chodzi. powiem krotko, dla zdrowia i zycia najblizszej osoby rzuca sie wszystko. i tyle w tym temacie. swoje grzeszki mialem, bylo - moze nie wszystkim ale minelo. wszystkim ktorzy zawiedli sie na mojej osobie powiem jedno = PRZEPRASZAM. jestem swiadomy bledow ktore byly dlatego min zmienilem lokal i od miesiaca jestem w innym miejscu. strzelam teraz samoboja - kto bedzie chcial jakies drzwi okna polecma biala. mnie przeciez juz nie ufacie. z tymze ja tez moge cos o kims tu napisac ale z szacunku do osob tego nie uczynie. stare czasy odstawiam w kat i zaczynam od nowa. a do zainteresowanej osoby wyslalem maila. pozdrawiam wszsystkich z nowego miejsca pracy i zamieszkania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Sasiedzie. Myslalam, ze ta koparka, ktora pracowala w lipcu, to juz Wasze poczynania. W temacie ogrzewania jak zwykle polecam prad - dom 126m2, parterowka, koszt instalacji ok. 14.000 (80m2 podlogowki, 3 konwektory, bojler), koszt ogrzania domu w sezonie grzewczym ok. 2.500 zl.

 

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... W temacie ogrzewania jak zwykle polecam prad - dom 126m2, parterowka, koszt instalacji ok. 14.000 (80m2 podlogowki, 3 konwektory, bojler), koszt ogrzania domu w sezonie grzewczym ok. 2.500 zl.

 

Pozdrawiam

Magda

 

ja nie wiem co polecic ale u nas wyglada mniej wiecej tak

 

ekogroszek 24KW

 

3 poziomowy z calkowita kolo 210mkw - projekt w linku w podpisie

 

w piwnicy wylaczone co

 

instalacja nie wiem ile kosztowala ale zapewne wiecej niz 14 kola

 

nie jest tez niestety samoobslugowa

 

w sezonie ostatnim poszlo wegla za okolo 1.600zł - w tym oczywiscie CO i CWU

 

po za sezonem grzewczym CWU pradem w tanszej taryfie

 

jak sie robi zimniej ale nie na tyle aby palic bedziemy zuzywac pociete stemple i inne resztkie drewna ktore nam zostaly wiec koszt prawie zerowy tylko co okolo 30 minut trzeba isc do kotlowni dowalic nieco drzewska

 

u nas ceny opalu czy enegrii bardzo niestabilne wiec to co moglo kiedys byc bardzo tanie jak np olej opalowy teraz jest jednym z drozszych rozwiazan ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...