Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czesc Sasiedzie. Myslalam, ze ta koparka, ktora pracowala w lipcu, to juz Wasze poczynania...

 

Ta koparka to na razie robiła nową drogę wytyczoną przez geo z gminy. My czekamy aż biurokraci wrócą z urlopów i łaskawie podpiszą to i owo. Jak na razie nie mogę nawet wbić łopaty :( i coś mi się wydaje, że w tym roku za wiele się nie zmieni na działce. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Może temat już kiedyś był podejmowany ale jestem ciekaw jak jest w tej chwili i co drodzy forumowicze radzicie jesli chodzi o ogrzewanie i CWU. Jaki piec, jakie paliwo ? Co w naszym rejonie można dostać w dobrych cenach a co się kompletnie nie opłaca ? Mile widziane liczby ;)

 

u mnie kociol keller 25 kw z rusztem za bodajze 6100 brutto kupowany w oltechu na rowninnej, cala instalacja ok 70 m2 podlogowki i 7 grzejnikow plus cala kotlowania to ok 30 tys. co do eksploatacji - brak danych. mieszkamy dopiero miesiac. 1 worek ekogroszku starcz na 9 dni do grzania cwu. ekogroszek na dzis chyba najtanszy ale niezbyt czysty. wolisz czystosc to wez olej, gaz, prad. jak taniej to mial lub ekogr. nie ma zlotego srodka, oprocz moze gazu ziemnego. na starym budynku byl i to najlepsze. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... im dłużej siedzę przed kompem tym robię się jaśniejszy :p

 

to efekt napromieniowania :wink:

 

od Ciebie bije blask :D

 

moze aureola juz sie pojawila?

 

kupowalem dzis pstragi w Lubiczu ale jakies takie mizerne. babka tlumaczy ze lato gorace i jesc nie chca. ponadto podrozaly i juz 13 zeta kilogram zywego kosztuje

 

w biurze zostaje dluzej bo znajomi dopiero z godzinke temu zbierali sie z "drugiego" konca Warszawki ...

 

tak wiec oby do weekendu :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... im dłużej siedzę przed kompem tym robię się jaśniejszy :p

 

to efekt napromieniowania :wink:

 

od Ciebie bije blask :D

 

moze aureola juz sie pojawila?

 

kupowalem dzis pstragi w Lubiczu ale jakies takie mizerne. babka tlumaczy ze lato gorace i jesc nie chca. ponadto podrozaly i juz 13 zeta kilogram zywego kosztuje

 

w biurze zostaje dluzej bo znajomi dopiero z godzinke temu zbierali sie z "drugiego" konca Warszawki ...

 

tak wiec oby do weekendu :x

 

ze tez Ci sie chce stac w tych korkach do lubicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, a jak wpływ na ciążę? :-?

Krzyżak, a kiedy mają remontować? Taka dziwna, polska mentalność. Wszyscy chcą mieć drogi zrobione, ale najlepiej bez utrudnień, bez remontów. Przyjdzie dobra wróżka, machnie różdżką i sprawa załatwiona. :D Tak się nie da. Trzeba się trochę przemęczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, a jak wpływ na ciążę? :-?

Krzyżak, a kiedy mają remontować? Taka dziwna, polska mentalność. Wszyscy chcą mieć drogi zrobione, ale najlepiej bez utrudnień, bez remontów. Przyjdzie dobra wróżka, machnie różdżką i sprawa załatwiona. :D Tak się nie da. Trzeba się trochę przemęczyć.

 

Aga, wszystko ok. Lekarz powiedział, ze nie ma już ryzyka. Ufff, bo miałam niezłego stresa.

 

A co do remontu wiaduktu, to miał on być już zamknięty na koniec lipca. Jakoś jeszcze nie zamknęli. Krzysiek wczoraj po 20 min stania w miejscu przed rondem na wylocie na Lubicz, zawrócił i przyjechał do domu przez Młyniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, a jak wpływ na ciążę? :-?

Krzyżak, a kiedy mają remontować? Taka dziwna, polska mentalność. Wszyscy chcą mieć drogi zrobione, ale najlepiej bez utrudnień, bez remontów. Przyjdzie dobra wróżka, machnie różdżką i sprawa załatwiona. :D Tak się nie da. Trzeba się trochę przemęczyć.

 

Aga, wszystko ok. Lekarz powiedział, ze nie ma już ryzyka. Ufff, bo miałam niezłego stresa.

 

A co do remontu wiaduktu, to miał on być już zamknięty na koniec lipca. Jakoś jeszcze nie zamknęli. Krzysiek wczoraj po 20 min stania w miejscu przed rondem na wylocie na Lubicz, zawrócił i przyjechał do domu przez Młyniec.

 

Pozostaje Młyniec przez Brzeźno....( caŁkiem szybko i puściutko)-jeżdze kilka razy w tygodniu ta drogą do Chełmży...albo....Złotoria..choć już pewnie teraz też tam tłoczno...

 

Z innej beczki....znacie , wiecie...gdzie można tanio eko-groszek zakupic?? Niedługo zacznie sie sezon i ceny pojde w góre..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Złotorię na razie jest ok, ale pewnie zacznie się jak zamkną most w Lubiczu.

Odnośnie eko-groszku to nie wiem jakie są ceny, ale my kupując węgiel sprawdzaliśmy tam gdzie tanio i dobrze. Kupiliśmy u Szeflera w Lubiczu. Zresztą węgiel bierzemy od niego już 3 sezon. Od września ceny na pewno pójdą w górę, wraz ze wzrostem zainteresowania na opał. My kupiliśmy w lipcu i kupiliśmy taniej o 60 zł na tonie niż w październiku zeszłego roku. Nauczyliśmy się już, że opał kupować najpóźniej do lipca, bo potem ceny mają tylko tendencję zwyżkową 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, a jak wpływ na ciążę? :-?

Krzyżak, a kiedy mają remontować? Taka dziwna, polska mentalność. Wszyscy chcą mieć drogi zrobione, ale najlepiej bez utrudnień, bez remontów. Przyjdzie dobra wróżka, machnie różdżką i sprawa załatwiona. :D Tak się nie da. Trzeba się trochę przemęczyć.

 

ja w zadnym wypadku nie neguje remontow itp, jestem calkowicie za i to na calej linii. w przypadku lubickim chodzi tylko o slimaczenie sie robot przygotowawczych. juz jest miesiac opoznienia a co bedzie potem... to miejsce jest specyficzne i na taki remont powinno sie wykorzystac cale wakacje kiedy ruch jest najmniejszy. tak aby kierowcy sie przyzwyczaili. teraz jest tak ze na dobre zaczna z poczatkiem wrzesnia i ludzi zacznie szlak trafiac. ja akurat mieszkam w takim miejscu gdzie jeszcze da sie wytrzymac ale wspolczuje wszystkim z brzozowki glogowa i dalej w kier warszawy. ale glowa do gory. pozdrawiam z poczatkiem tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...