Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

A z innej beczki, gdzie kupilas drewno, jakie i za ile. Czas uzupelnic zapasy.

 

Pozdrawiam wszystkich

Magda

No właśnie późno trochę się obudziliśmy i facet od którego kupowaliśmy w zeszłym roku miał już resztę - ostatnie 4 metry. Na szczęście mamy jeszcze zeszłoroczny zapas (ok. 5 metrów). Kupiliśmy olchę trochę pomieszaną z brzozą. W przyszłym roku musimy się zebrać z tym wcześniej (najlepiej do maja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz faktycznie taki kolor okien i dachu to ja bym optowała za 2 albo 3, ale nie wiem czy sama bym się odważyła na taką ekstrawagancję :roll:

 

Na razie to eksperyment czysto rozrywkowy. Jeszcze trochę czasu upłynie zanim podejmę decyzję. W sumie nie tylko moje zdanie się liczy ale druga połówka też ma coś do powiedzenia. Zdecydowałem się na ten projekt domu ale jakoś nie mogę przełknąć propozycji architekta. Dlatego właśnie takie wariacje z kolorami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to witam prawie sasiadke. Skoro kierunek Silno to jadac na budowe przejezdzasz kolo nas - mieszkamy na granicy Zlotorii i Grabowca.

 

Sleem, gdzie wlasciwie bedziecie sie budowali - w okolicach tej nowej drogi ostatnio wytyczanej, czy jeszcze dalej? Wpadnijcie na kawe jak bedziecie na dzialce to sie poznamy. Jakos nadmiar sasiadow nam nie grozi i kazda zyczliwa dusza jest na wage zlota. :wink:

 

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście kilka razy w tygodniu przejeżdżam koło Waszej budowy madzialenka kiedy planujecie zakończenie działań budowlanych? Ja liczę na wprowadzenie się do końca października, ale martwi mnie kwestia osuszania budynku- strasznie wysoki jest koszt wynajmu urządzeń, a bez tego nawet nie myślę wprowadzać się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie buduje deweloper: http://www.tani-domek.com.pl/domywzabudowieblizniaczej,8,l1.html więc mam jego projekt bliźniaka.

madzialenka- ławy miałam 30 czerwca, więc jak widać Betpol z którym budujemy ma całkiem niezłe tempo (i póki co jesteśmy zadowoleni z jakości :lol: ) bo obiecali koniec na połowę października (budują pod klucz, razem z podjazdami, ogrodzeniem, kafelkowaniem tarasu, garażu i kotłowni itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...