Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie

Kamyczki - różnej wielkości otoczaki kupowałem w Młyńcu - jest tam kilka żwirowni. Ceny 50-70zł / t w zależności od wielkości .

Kamyki ozdobne kupowałem na Włocławskiej .

Pozdrawiam

No ja właśnie takie ozdobne zakupiłam. Na Włocławskiej gdzie? Bo ja sprawdzałam na Łódzkiej, to było drożej niż na Kociewskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie

Kamyczki - różnej wielkości otoczaki kupowałem w Młyńcu - jest tam kilka żwirowni. Ceny 50-70zł / t w zależności od wielkości .

Kamyki ozdobne kupowałem na Włocławskiej .

Pozdrawiam

No ja właśnie takie ozdobne zakupiłam. Na Włocławskiej gdzie? Bo ja sprawdzałam na Łódzkiej, to było drożej niż na Kociewskiej...

 

Sorry , rzeczywiście była to Łódzka - Domena Plus.

Ja kupowałem tam ozdobne - po 180zł / t. Były akurat takie jakie chciałem - w Patio ich nie było.

A otoczaki kupiłem o ile pamiętam w pierwszej żwirowni po lewej z Młyńcu. Ta sama żwirownia dostarcza do Patio - tylko że tam kosztują chyba ok 120zł :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez sie chetnie wpisze na liste o ile nie bedzie to najblizszy weekend. A jak Piotr znajdzie miejscie na ognisko i troche drewienka, to przyjade z kociolkiem. Oczywiscie pelnym.

 

Pozdrawiam

Magda

 

Najblizszy weekend to raczej nie bedzie. rodzinka wystosowala zapytanie czy moga przyjechac juz w piatek o ile uda im sie zalatwic opieke dla babci a z tego wynika ze maja ochote jednak nas odwiedzic ...

 

Wiec moze na 12-go to "Londynczykow" przesune na kolejny weekend

 

Miejsca mam malo ale dla chcacego nic trudnego, krag na ognisko jest, drewienko tez, przenosny grill i zadaszony w wiekszosci tarasik na niepogode rowniez, tylko tak sie zastanawiam co ma byc w tym kociolku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mozecie polecic gdzie tanio mozna dostac kamyczek do zasypania drenazu? - gramatura jakies 1cm - 3cm. Cos kolo tego. Budowa na trasie byd-torun (trasa 80). Jesli ktos bral taki kamien pls info - skad i ile za tone?

Ja kupowałam w Patio na Kociewskiej, ale tanie to one raczej nie były. Nie mogłam znaleźć nic tańszego co by mi się podobało. Szukałam szarych kamyków, które by pasowały do tynkowego cokołu na domu. Tam kosztowały 200 zł/t + dowóz.

 

Witam serdecznie

Kamyczki - różnej wielkości otoczaki kupowałem w Młyńcu - jest tam kilka żwirowni. Ceny 50-70zł / t w zależności od wielkości .

Kamyki ozdobne kupowałem na Włocławskiej .

Pozdrawiam

 

 

wielkie dzieki... nie chodzi mi o ozdobne, zasypac tym mam drenarke... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam kolejny problem, moze ktos to przeszedl:

 

- izolacja przeciwwilgociowa = dysperbit

- izolacja przeciwwodna (hydroizolacja) = lepik na zimno i inne pochodne

 

Poniewaz musze zrobic hydroizolacje (piwnica) na scianach

to niestety nie moge zastosowac lepiku na zimno (bo trawi styropian).

 

Macie jakies typy? Co zastosowac zamiast lepiku na zimno - konkretne produkty - kompromis pomiedzy cena a jakoscia?

 

Slyszalem o izohanie - ale nie wiem jaki produkt dokladnie... dobre to? Ale nic wiecej nie wiem...

 

Poradzcie pls.

 

Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam kolejny problem, moze ktos to przeszedl:

 

- izolacja przeciwwilgociowa = dysperbit

- izolacja przeciwwodna (hydroizolacja) = lepik na zimno i inne pochodne

 

Poniewaz musze zrobic hydroizolacje (piwnica) na scianach

to niestety nie moge zastosowac lepiku na zimno (bo trawi styropian).

 

Macie jakies typy? Co zastosowac zamiast lepiku na zimno - konkretne produkty - kompromis pomiedzy cena a jakoscia?

 

Slyszalem o izohanie - ale nie wiem jaki produkt dokladnie... dobre to? Ale nic wiecej nie wiem...

 

Poradzcie pls.

 

Dzieki.

 

nie wiem

 

zawsze myslalem ze lepik zostal wlasnie zastapiony tymi wszystkimi desperbitami i o podobnych nazwach innych producentow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wczoraj z ranca zakupilem zmywarke i kolo 7 z groszami za nia placilem przelewem. Juz ja mam w domu :D wiec po nieco ponad 24 godzinach od zamowienia

 

sklep ELECTRO.pl w ktorym juz nie raz kupowalem

 

wlascicielem sklepu jest firma terg ktora ma sporo sklepow pod marka media expert :wink:

 

Polecam

 

To taka mala reklama za sprawne dzialanie :D

 

PS. Wczoraj bylem w Niemczech. Jak zwykle kupowalem piweczko. Tym razem wybor padl na "Krombacher" i to byl swietny wybor. W piwku czuje nutke soli a to dla mnie zaleta. Ma tez idealny zapach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakies typy? Co zastosowac zamiast lepiku na zimno - konkretne produkty - kompromis pomiedzy cena a jakoscia?

 

można też zastosować lepik na zimno, tylko bezrozpuszczalnikowy, żeby właśnie nie stopił styropianu, także dysperbit tylko o jakimś innym symbolu P czy D albo nawet K :wink: , nie pamiętam teraz ale w hurtowni napewno będą wiedzieli

 

albo sprawdź na stronie producenta, chyba firma Izolbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotr za info, już zapisałam stronkę, bo niedługo także będę zamawiała jakiś sprzęt

 

jako wielbiciel piwka, napewno próbowałeś napoju z Browaru Czarnków, nam smakuje :wink: nawet bardzo :D

 

polecam sklep. nie dosc ze mieli najnizsza cene to jeszcze tani transport bo 64 zeta a inne rownie tanie okolo 110 zeta. dodatkowo tysiace opini a akurat te firme ze Zlotowa znam od podszewki

 

kupilem dokladnie ten model tylko wczoraj byl drozszy o kilka zeta

 

http://www.electro.pl/produkt-BOSCH_Zmywarka_SRI_45M15EU_2B_Karty_do_gry_GRATIS-32977,120.html

 

co do piwa z Czernkowa to Noteckie jakos dla mnie bez rewelacji. czy to niepasteryzowane czy jasne nic szczegolnego. trafilem na nie w Realu

 

Lubie przywozic piwa z zagranicy po uzyskaniu opinii "ludzi pod sklepem". Tak np. wiela lat temu w dawnej Czechoslowacji trafilem na Velkopopovicky Kozel zamiast na znanego wszystkim Zlatý Bažant - prosze te piwa porownac :wink:

 

Lubie piwa regionalne i czasami naprawde mozna trafic na perelke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my w electro tez cos kupowalismy i bez problemow. kupowalismy tez w sklepie 2w1 czy jakos tak. tu nawet wiecej bo można było wytargowac transport za free. ogolnie jest to proste. wyszukiwarka - skapiec, nokaut, ceneo etc. wpisac model wejsc na komentarze. jak jest duzo to ok.. nie zawsze jakosc komentarzy swiadczy o sklepie.ale ilosc. a niezadowoleni sie zawsze znajda. radze tylko zwrocic uwagge na to,aby była fakura i karta gwarancyjna. przy jakis problemach może być problem. wiem cos o tym. co do piwa - kazde byle swieze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... o i karty do gry gratis :D

 

bosze, droga ta zmywarka :roll:

 

ja aż takim smakoszem piwa nie jestem, ale napewno wolę niepasteryzowane, ale nie pogardzę też zwykłym żywcem w ogródku na rynku

 

tak, tak

 

karty sa najwazniejsze :wink:

 

ciezko mi sie odniesc do stwierdzenia ze jest "droga". W odniesieniu do czego droga? Przy okreslonych warunkach jaki mamy byla najtansza z mozliwych ...

 

Ja smakoszem piwa tez nie jestem ale skoro od czasu do czasu pijam to wole robic to swiadomie i skoro moge wypic lepsze to dlaczego mam pic gorsze ...

 

Zywiec w ogrodku na runku tez OK - byle nie na Krakowskim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...