Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Wczoraj z ranca zakupilem zmywarke i kolo 7 z groszami za nia placilem przelewem. Juz ja mam w domu :D wiec po nieco ponad 24 godzinach od zamowienia

 

sklep ELECTRO.pl w ktorym juz nie raz kupowalem

 

wlascicielem sklepu jest firma terg ktora ma sporo sklepow pod marka media expert :wink:

 

Polecam

 

To taka mala reklama za sprawne dzialanie :D

 

PS. Wczoraj bylem w Niemczech. Jak zwykle kupowalem piweczko. Tym razem wybor padl na "Krombacher" i to byl swietny wybor. W piwku czuje nutke soli a to dla mnie zaleta. Ma tez idealny zapach :D

Żeś mi smaka narobił.....znasz kogoś z Warty?? chodzi mi o ubezo. komunbikacyjne..mam problemik!!

Miłego dnia dla forumowiczów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Żeś mi smaka narobił.....znasz kogoś z Warty?? chodzi mi o ubezo. komunbikacyjne..mam problemik!!

Miłego dnia dla forumowiczów;)

 

Mam jedynie zaprzyjaznionego agenta z HDI Samopomoc czy jak sie tam teraz nazywaja

 

Nas znow czeka ciezki weekend wiec musze trenowac piwkowanie a Krombacher naprawde zasluguje na nalezyty szacunek w tej kwestii :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś "menda" uszkodziła mi autko na parkingu...na pewno znacie solidnego niedrogiego lakiernika...czekam na jakieś namiary:)

 

nie ma AC nic nie zrobisz

 

masz AC i szkoda wieksza niz minimalna okreslona okolo 300 zeta to zrobisz ze swojego AC i stracisz na rok okolo 10% znizek

 

zanim zglosisz szkode z AC dowiedz sie jaka jest minimalna pozywej ktorej naprawiaja. Jelsi szkode masz mniejsza to .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak a pro po sprzetu rtv agd warto pojechac do bydzi i pobiegac po sklepach domaru. maja kosmiczne wyprzedaze gdyz -niestety - cienko przeda. klient kupil plyte ind candy za 700 zl a lodowke siemensa za 999. te same produktu w euro odpowiednio 1399 oraz 1750. czyli warto. aczkolwiek towar szybko znika z polek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja potwierdze tylko ze zmywarka to tylko bosch albo siemens, nikt w moim otoczeniu sie na to nie skarzy... ja mam amica ktorej nie polecam - ze wzgledu na tragiczny serwis. (popsuc sie moze wszystko, pytanie jak dlugo trzeba czekac na naprawe - tutaj czekam juz miesiac - bo... nie maja podstawowej czesci - pompy).

 

amica = szajs ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tego co piszą nie całkiem się zwija, tylko częściowo w toruńskiej Komecie juz pustki, na Bielawach troszkę więcej ale wybór też kiepski

 

http://miasta.gazeta.pl/torun/1,35576,6996710,Domar_sie_zwija__bo_banki_nie_daja_kredytow.html

Jak byliśmy w sobotę w Carrefourze, to było całkiem zamknięte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak a pro po sprzetu rtv agd warto pojechac do bydzi i pobiegac po sklepach domaru. maja kosmiczne wyprzedaze gdyz -niestety - cienko przeda. klient kupil plyte ind candy za 700 zl a lodowke siemensa za 999. te same produktu w euro odpowiednio 1399 oraz 1750. czyli warto. aczkolwiek towar szybko znika z polek.

 

moze nie cienko ale na maksa plajtuja

 

jak pamietam to juz z 4 lata temu mieli problemy z plynnoscia finansowa

 

czesc wykupuje euro rtv agd, czesc media expert a konkretnie terg od electro.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tego co piszą nie całkiem się zwija, tylko częściowo w toruńskiej Komecie juz pustki, na Bielawach troszkę więcej ale wybór też kiepski

 

http://miasta.gazeta.pl/torun/1,35576,6996710,Domar_sie_zwija__bo_banki_nie_daja_kredytow.html

 

w mniejszych okolicznych miastach juz pozamykali ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii Domaru

 

"Bydgoska firma Domar handlująca sprzętem AGD i RTV wyprzedaje towary za pół ceny i zamyka sklepy - informuje "Gazeta Wyborcza".

 

W firmowym salonie Domaru w bydgoskiej Galerii Drukarnia w miejscu, gdzie do niedawna stały ciasno obok siebie lodówki, kuchenki i pralki, dziś można zobaczyć dwie wirnikowe franie. Na pozostałych półkach kilka ekspresów ciśnieniowych do kawy o cenach obniżonych o 25 procent, lokówki do włosów i sokowirówki.

 

- Sytuacja jest trudna. Szukamy oszczędności, gdzie się da - potwierdza Jerzy Frelichowski, kierownik działu marketingu Domaru. - Mamy w kraju 37 sklepów, z czego pięć musieliśmy już sprzedać, i dalej będziemy się pozbywać nierentownych placówek, aby obniżyć koszty."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...