Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam,

znowu prosze was o pomoc... :)

 

Budowa w zlejwsi.

 

Szukam tartaku z tania wiezba - musze kupic belki do podparcia szalunku stropu - przekroj np 8x12.

Moglibyscie sie podzielic namiarami. PW lub publicznie. Dzieki.

 

mysmy podpierali sosnowymi stemplami. jak ma byc tak solidnie to moze poprostu postawcie je gesciej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

to tez wyjscie, pozbijaliscie to gwozdziami?

 

przykro mi ale nie pamietam. jakies elementy mialem tez poskrecane srubami (w sumie to gwintowanymi prentami z podkladkami i nakretkami). Nie wiem co to bylo tylko jak resztkami palilem w piecu to wyciagalem czasami z ruszta takie metalowe elementy

 

szkoda kupowac takich drewnianych bel jak pozniej pewnie pojdzie to w komin ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że wybudują. Co prawda na razie na placu budowy nic się nie dzieje, ale pewnie niebawem roboty ruszą.

Natomiast wydaje mi się, ze ten aquapark będzie atrakcyjny do chwili gdy w mieście powstanie jakiś większy obiekt. Bo ten w Nieszawce to +/- Hallera + hotel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wierzę, że tak, im więcej takich miejsc tym lepiej, kiedy przyjeżdżają do nas goście, brakuje nam pomysłu gdzie iść z nimi, zawsze to jakaś alternatywa

 

my zwykle zabieramy do Ciechocinka czy Solca na dinozaury

 

czasami Biskupin i kolejka waskotorowa, niektorzy chciali by do Lichenia

 

wszystko zalezy od gosci :wink:

 

basen sie przyda a w tej kwestii na Torun bym nie liczyl, o nieeeee :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie to polecajcie jakies fajne miejsca w promieniu 100 km od torunia, tak na wypad 1 dniowy wypoczynkowo-relaksacyjny z dziecmi lub bez. znamy ciechocinek, niewszawe, inowroclaw - solanki, myslecinek, western park w rudniku, dinozaury w solcu, biskupin i okolice, osada karbowko w elgiszewie, domek na dachu na kaszubach- no to moze troszke dalej, malbork. co jeszcze jest fajnego. polecajcie. budowa sie skonczyla trzeba cos z czasem zrobic. w trakcie pisania gosc wygral 110 tysi w rmf fm. takiemu to dobrze :D :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

Jakiś czas tu nie zaglądałem i dzisiaj pół dnia zamiast pracować, to prasówkę robiłem :D

 

Trochę się pozmieniało u mnie - lokalizacja. Było Głogowo a jest Dzikowo - i już tak zostanie. Oraz projekt, było Słoneczko - będzie Adonis. Teraz od nowa papierzyska załatwiać, zakasać rękawy i do roboty.

 

Dzięki za wszystkie rady jakie wyczytałem w tym wątku, liczę po cichu, na kolejne już konkretne, gdy pojawią się problemy.

 

Pozdrawiam

 

Marek

 

P.S. Och jak zazdroszczę tym którzy już we własnych domkach mieszkają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...