Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

...

Madzia, a ja już od dłuższego czasu o Tobie myślę, bo marzą mi się takie firanki jak u Ciebie, te proste i chciałabym jeszcze raz je oblukać, cio Ty na to?

 

Ja tam nie powinienem pisac ze mysle o Madzi bo jeszcze moja zona jakos zle to zinterpretuje ale faktycznie dziewczyna zna sie na firankach :D

 

My do dzis dznia mamy "byle co" bo jakos nie mozemy sie na nic konkretnego zdecydowac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś mógłby pomóc w kwestii certyfikatu ( świadectwa ) energetycznego budynku, a konkretnie ile kosztuje i jakieś namiary.

pzdr

 

ja placilem 300 zeta pare miesiecy temu

 

moj brat sie obronil zdaje sie w ostatni czwartek na kolejnym kierunku w Bydzi i niebawem bedzie mogl wystawiac takie certyfikaty ...

 

Ile kosztuje teraz nie wiem ale pewnie nieco mniej niz 3 stowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja. Pedzilam na zebranie do przedszkola. Ale nastepnym razem zatrzymam sie i pomoge. A jak masz ochote podjechac, to zapraszam. Telefon masz, wiec dzwon.

 

Piotrulex, dziekuje za uznanie. Jesli Bozenka bedzie chciala, chetnie z nia podjade poogladac to i owo.

 

Marmag. Wstydz sie. Nie przyjechac przywitac sie? Obiecaj poprawe i nastepnym razem wpadnij. A z ta ulica to niezle jaja. od poltora roku walczylismy z gmina o docelowy adres, skladalismy rozne propozycje nazwy. W czwartek wracamy do domu a tu tabliczka. I znowu wszystkie dokumenty do wymiany, tysiace listow z info o zmianie adresu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Piotrulex, dziekuje za uznanie. Jesli Bozenka bedzie chciala, chetnie z nia podjade poogladac to i owo ...

 

Dzieki, pamietamy :D

 

Jak pojedzie ze mna to z pewnoscia nic nie kupi bo straszna maruda ze mnie :wink: . Tak, wiem, poziom samokrytyki mam stosunkowo wysoki, podobnie jak IQ :wink:

 

Znajoma jezdzi po firmanki gdziez do Chamży tzn Chelmzy. Gdzies tam wyczaila spory wybor, niskie ceny i doradztwo na satysfakcjonujacym poziomie. U znajomej efekty prezentuja sie niezle i zdaje sie ze zona chce tam gdzies na zakupy wyskoczyc a ja oczywiscie zostaje w domu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych po zorientowaniu się w temacie świadect energetycznych aktualna cena to 350 zł i termin 3,4 dni

 

proponuje znalezc jeszcze z 2-3 chetne osoby a cena z pewnoscia spadnie :wink:

 

Ja w ciagu kilku dni znalazlem kilkanascie takich osob. Niestety az za duzo i gosc od swiadect z calego zobowiazania sie nie wywiazal za co wielki minus dla niego :oops: . Cena uzyskana kilka miesiecy temu to 300 zeta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chcialem sie was zapytac czy stosujecie profilaktycznie w domkach srodki udrazniajace kanalizacje. Wiadomo ze na rurach zbiera sie osad, tluszcz itd

Znalazlem takie produkty ktore mozna stosowac profilaktycznie co jakis czas w celu eliminacje tych spraw, miedzy innymi pozbawiajacych przykrych zapachow z pionow wentylacyjnych kanalizy domowej ale chcialbym sie zapytac moze o opinie jesli ktos je stosowal. Ciekawym produktem sa "Tabletki bilogiczne" i "TriGGER 1"

 

Opis TRIGGERA1 jest tu: http://www.trigger.pl/index.php?id=trigger-1

Opis Tabletek Biologicznych: http://www.e-majster.pl/?d=produkt&id=568

 

Chwalony jest TRIGGER z analizy widac w tym opisie:

 

http://www.pro-tech.gmk.net.pl/trigger.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kretem w granulkach bylbym ostrozny. Kret wsypany w zbyt dużej ilości może zatrzymać się w miejscu zatkania i stwardnieć na kamień.Do usunięcia tylko mechaniczne,przeważenie razem z rurą.Dodatkowo taki Kret skupiony w jednym miejscu ,wchodząc w reakcję z wodą potrafi rozgrzać się nawet do 120st,czyli są duże szanse,że rura rozlezie się od tej temperatury.

Znajomy hydraulik mowil mi jesli juz kret to w zelu nie w granulkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kretem w granulkach bylbym ostrozny. Kret wsypany w zbyt dużej ilości może zatrzymać się w miejscu zatkania i stwardnieć na kamień.Do usunięcia tylko mechaniczne,przeważenie razem z rurą.Dodatkowo taki Kret skupiony w jednym miejscu ,wchodząc w reakcję z wodą potrafi rozgrzać się nawet do 120st,czyli są duże szanse,że rura rozlezie się od tej temperatury.

Znajomy hydraulik mowil mi jesli juz kret to w zelu nie w granulkach

 

hmmm

 

zawsze myslalem ze stosujac sie do zalecen producenta "jestem bezpieczny"

 

bardzo lubie piweczko ale jesli wleje go w siebie "w zbyt duzej" ilosci tez nienajlepiej bede bygladal :wink:

 

wszystko z umiarem i zgodnie z zaleceniami "lekarza"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...