Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Celowo użyłem "dobra cena" bo kupowałem w zeszłym roku i nie pamiętam ceny, ale podjechałem do gościa na miejsce ( pomiędzy Młyńcem a Brzezinkiem ) i opuścił w stosunku do ceny "przez telefon". Wtedy porównując do innych to była jedna z tańszych ofert.

Nie ma to jak pohandlować - face to face.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kamienie to najlepiej pojechać na miejsce i zobaczyć czy to co mówią przez telefon pokrywa się z rzeczywistością. Już też miałem nagarany transport kamienia niby 10 - 30 mm, ale jednak coś mnie tknęło miałem czas i umówiłem się z gościem na miejscu w Młyńcu i jak zobaczyłem jakie koleś kamloty chciał mi przywieźć to mu podziękowałem.

A akurat ten gościu wozi też kamienie do hurtowni na Kociewską to ma sprawdzony towar, no a cena to wiadomo trzeba się targować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kamienie to najlepiej pojechać na miejsce i zobaczyć czy to co mówią przez telefon pokrywa się z rzeczywistością. Już też miałem nagarany transport kamienia niby 10 - 30 mm, ale jednak coś mnie tknęło miałem czas i umówiłem się z gościem na miejscu w Młyńcu i jak zobaczyłem jakie koleś kamloty chciał mi przywieźć to mu podziękowałem.

A akurat ten gościu wozi też kamienie do hurtowni na Kociewską to ma sprawdzony towar, no a cena to wiadomo trzeba się targować.

 

Też kupowałem u tego co dostarcza na Kociewską - jego żwirownia to pierwsza po lewej stronie w Młyńcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele na trampie sa jakies mistrzostwa w grillowaniu. u mnie na wiosce jest w niedziele jakis festyn rodzinny

 

dodam jeszcze ze wczoraj ruszyly ciezkie maszyny w miejscu gdzie w Wielkiej Nieszawce ma powstac Park Wodny. Całość zadania ma zostać wykonana do dnia 26 lutego 2011roku. Moze niewielka atrakcja lecz majac na uwdze ilosc basenow z dodatkami w Toruniu jest to inwestycja oczekiwana przez mieszkancow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałam dziś przed 7 rano na Poznańską dostarczyć męża do pracy. Podziwiam tych, którzy z własnej, nieprzymuszonej woli tam mieszkają :roll: Te korki by mnie wykończyły.

 

to prawda. jak sie nie wie o ktorej wyjechac z domu i ktoredy pojechac to w korku do mostu mozna stac nawet 11 minut - to nasz maksymalny rekord w tym roku

 

Tu roznice robi nawet 5 minut pozniejszy wyjazd z domu i mozna stac kilkanscie minut. Dzis wjazd na most trwal mniej niz minute i to wlasnie z tego kierunku. Bylo kilka po 7 rano

 

Tych co stoja na Poznanskiej tez podziwiam :wink:

 

ps. jezdze mniej wiecejz tego kierunku. do biura mam z domku okolo 12-13 km i zawsze dojazd zarowno w jedna jak i druga strone zajmuje mi mniej niz 10 minut. Moja zona ma dalej do biura i razem z zostawieniem dziecka w przeszkolu traci na dojazd mniej niz 30 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...