Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

a ja jestem w trakcie przestawiania rodzinki na niższą temperaturę w domu. W tej chwili w syialniach jest 18 stopni, reszta domu 19 :roll: Kto u nas był to wie, że to nie lada wyczyn :D Jednak nie wyobrażam sobie, żeby noworodek przebywał w temp. 24-25 stopni, a potem wyszedł na mróz na spacerek :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem w trakcie przestawiania rodzinki na niższą temperaturę w domu. W tej chwili w syialniach jest 18 stopni, reszta domu 19 :roll: Kto u nas był to wie, że to nie lada wyczyn :D Jednak nie wyobrażam sobie, żeby noworodek przebywał w temp. 24-25 stopni, a potem wyszedł na mróz na spacerek :wink:

 

ooooooo

 

widze, ze nie bede sam z zalecanymi temperaturami w domu

 

u nas w sypialniach max 18, w naszej w zimie przy powierzchni 21 mkw jeden grzejnik jest zakrecony non stop a ten dalej od lozka ustawiony na 2 z kawalkiem

 

caly czas jeszcze mamy wylaczone ogrzewanie ale nie mamy noworodka :D

 

zapasy groszku na zime zrobione choc na poczatek w planie mamy palic pocietymi stemplami do wieczornego nagrzania domu i CWU

 

Pozdrowienia z domku przesylam tym co w fabrykach

 

zaraz lecimy z corka na rower i zobaczyc jak na wsi pod Toruniem buduja sobie aquapark

 

http://miasta.gazeta.pl/torun/1,90815,7058723,Na_wsi_pod_Toruniem_buduja_sobie_aquapark.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam sie przywitac.

Budowe naszego domku zaczeliśmy wiosna 2007 roku w Małej Nieszawce.

Budujemy Irenke z Archipelagu.

 

Jestem na etapie poszukiwania płytek do kiuchni i sprzętu AGD.

Poszukuje inspiracji i dobrych rad. Mam nadzieje, ze takie tu znajde :D

Monia.

 

Witam z Wielkiej Nieszawki

 

w jakim miejscu mniej wiecej wykanczacie sie? :wink:

 

Plytki ogladaj w serwitorze a zamawiaj przez hurtownie ada w lubiczu

 

sprzet ogladaj w marketach typu media markt, szyukaj na ceneo i kupuj w sklepach internetowych - oszczednosc kolo 20%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...