Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

trochę przepalamy kominkiem, ale już bym chciała włączyć podłogówkę, tyle że czekam na drzwi 8) pompa stoi w pomieszczeniu na tyłach garażu i nie ma jeszcze drzwi między garażem a tym pomieszczeniem, muszą to być drzwi ocieplone, w tym pomieszczeniu też jest ogrzewanie którego nie da się wyłączyć, dlatego z utęsknieniem wyglądam piątku :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrulex nasz domek stoi ok 200 za szkołą po prawej stronie. Boczna uliczka od Wałowej.

Wlasnie sie przymierzam do zakupu sprzetu przez internet, bo porównałam ceny i widze różnice.

 

Własnie zaczeli robic siec wodociagową na naszej ulicy , bo bez wody byliśmy :)

 

to ladna okolica i skoro boczna ulica to pewnie i ulicy za bardzo nie slychac

 

ostatnio kupowalem ponownie w electro.pl i moge ich polecic. dobry sklep majacy sklepy stacjonarne pod marka media expert - najwiekszy gracz w tej grupie

 

aby przd mrozami skonczyli z tym wodaciagiem :wink:

 

u nas przymrozkow nie bylo - minimalna zapisana to +1 stopien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety electro.pl nie ma tego sprzętu którego szukam, a szkoda bo zawsze lepiej kupić tam gdzie już ktoś kupił.

Ostatnio sklep agdhome.pl - my zadajemy pytanie czy jest dostępna taka a taka lodówka do zabudowy, oni na to że nie ma, ale w zamian proponuja inną dostępną od ręki w podobnej cenie, niestety nie do zabudowy hmmm.... :roll: dziwne, trzeba uważać bo można nieźle się naciąć, chociaż jeszcze nie mieliśmy większych problemów z zakupami w sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko kupilam tu

 

http://www.agdexpert.pl/

 

2 lata temu byl to jedyny sklep, ktory mial wszystko czego chcialam dostepne od reki, a do tego najtaniej i z najtansza przesylka kurierska. A na sklepy trzeba uwazac - niby w ofercie jest wszystko, ale jak sie potem okazalo tylko w ofercie. Np. na lodowke w innym sklepie kazali nam czekac 2 miesiace.

 

Marzenka, kiedy sie wybierasz do mnie?

 

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

my jeszcze nie grzejemy domu. Na razie nam ciepło :D Zapas groszku mamy, jak poczujemy chłód to odpalimy. Na razie tylko woda jest grzana, ale w ruch idą stemple i palety.

 

W sobotę sialiśmy trawę na tyłach domu i ciekawe czy ona w ogóle wyrośnie skoro taka niska temperatura w nocy :(

 

Jak tam Aga się ma? Jeszcze w dwupaku? ;)

 

Madzia, a kiedy Ty do mnie wjedziesz? Coś się opuściłaś w odwiedzinach ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez Wam Panowie zycze najlepszego.

 

Ola, oj towarzysko to sie zaniedbalam. Ale czasu nie mam i z dnia na dzien jest gorzej - czytaj wiecej roboty. Teraz np siedze jeszcze w pracy. Moja trawa ma 2 tygodnie i calkiem rowno juz wyglada. Mam nadzieje, ze jeszcze troche podrosnie i skosze ja przed zima.

 

Buziaki dla tych w dwupaku i tych pojedynczych.

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, ja dziś z komisariatu na Poznańskiej do wjazdu na most stałam 55 minut :evil: :evil: :evil: :evil:

 

i wlasnie dlatego jest korek na Nieszawskiej bo ludzie z Pogorza mykaja tzw. "krowim mostkiem"

 

my 7.12 stanelismy na koncu a 7.26 wjezdzalismy na most

 

tak czy inaczej w ostatnich dniach jest jakas tragedia korkowa w tym naszym malutkim mistasteczku z jednym mostem ...

 

Ja jestem zwyczajny do korkow w Warszawie, Poznaniu, Wroclawiu czy 3-miescie wiec jakos nie panikuje jednak jak ktos nigdy prawdziwego korka nie widzial to marudzi po 20 minutach stania

 

Twoje 55 minut bez kitu mnie przeraza. o ktorej zaczelas stac w tym korku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O korki są super. Dziaj o 7.00 stanełam na Halera , a o 7.30 wjechałam na most.

A panowie od wody juz skończyli. Oczywiście musielismy jeszcze raz składac wniosek o warunki wodociagowe mimo, ze juz dwa razy składałam. A i nowa mapke musimy miec, bo nasza z 2004 juz nie aktualna. :x

 

Na tą chwile sprzet zakupie w electro, bo znalazłam wszystko co mi potrzebne, tylko okapu nie ma , ale moze jescze bedzie.

 

Czy wy myliście okna w trakcie budowy? Wprowadzimy sie pewnie na wiosne i nie wiem czy teraz jeszcze je myć , czy czekac do wiosny. Jakies mega zachlapane nie sa , ale nie cierpie myc okien :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...