Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

O korki są super. Dziaj o 7.00 stanełam na Halera , a o 7.30 wjechałam na most.

A panowie od wody juz skończyli. Oczywiście musielismy jeszcze raz składac wniosek o warunki wodociagowe mimo, ze juz dwa razy składałam. A i nowa mapke musimy miec, bo nasza z 2004 juz nie aktualna. :x

 

Na tą chwile sprzet zakupie w electro, bo znalazłam wszystko co mi potrzebne, tylko okapu nie ma , ale moze jescze bedzie.

 

Czy wy myliście okna w trakcie budowy? Wprowadzimy sie pewnie na wiosne i nie wiem czy teraz jeszcze je myć , czy czekac do wiosny. Jakies mega zachlapane nie sa , ale nie cierpie myc okien :lol:

 

dzis piatek wiec korki sa mniejsze :D

 

electro.pl to moim zdaniem przyzwoity sklep, drobne agd (roboty, miksery, parowary i inne pierdoly) czasami kupuje w sklepie JUKA - cenowa daja rade choc byly tez nieporozumienia

 

w takich zakupach internetowych zwykle dajemy info po biurze i po rodzinie - przesylka jest dzielona i czasami wychodzi ze bakalii kupujemy ponad 20 kilo a skarpet 50 par :wink:

 

okna mylismy krotko przed wprowadzeniem i to nie jakos super. po poltorj roku mieszkania mamy jeszcze ciapki na szybach od gruntu przed malowaniem czy gdzieniegdzie przy zawiasach kawalki gladzi gipsowej :wink: . wneki okienne niektore sa nawet niewymalowane :wink:

 

wczoraj przez komin wypuscilem pare pocietych stempli ale w domku jakos tak za cieplo sie zrobilo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myłam okna kilka razy, ale bez przykładania się, po prostu żeby zmyć największy brud

 

zawiodłam się na kolejnym sklepie internetowym electromarket.pl, po trzech dniach od zamówienia lodówki zadzwonili, że nie mają na stanie i nie będą mieli, chyba wybierzemy inną, bo widzę że jest problem z dostępnością, a w zwykłych sklepach przesadzają z cenami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos zakupów w internecie. Walczę z jednym "dupkiem" od dwóch miesięcy. Zamówiłam towar, okazał się uszkodzony, czekam na dosłanie części i doczekać się nie mogę. Wymiana e-maili nic nie wskórała. Ostatni mail jaki wysłałam był z adnotacją, że zgłoszę sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta no i dalej cisza. Jakoś się gość nie przejął. Boję się, że jak odeślę towar to nie będzie ani towaru ani gotówki, którą już dostał. Macie jakiś pomysł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My pierdoly do domu kupujemy w Ikei i sporo innych tematow zalatwiamy przez internet

 

Ostatnio zastanawialismy sie czy tego nie polaczyc tym bardziej ze lampa ktora niedawno nabylismy w necie kosztuje 92 zeta

 

http://www.allegro.pl/item758449886_ikea_lampa_orgel_vreten_nowa_faktura_vat.html

 

a w sklepie 130

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20028550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie jest to moze wazne ale reklama fugi z prawej strony doprowadzila mnie do lekiej juz wscieklosci i dzialania i sluchajcie przed chwila zainstalowalem dodatek do FireFox o nazwie Adblock z strony:

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/1865 i zycie stalo sie lepsze NIE MA REKLAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i tej choler........ fugi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i teraz strona forum laduje sie szybciej POLECAM jesli macie dosc natarczywych reklam. Szkoda ze takiego cos nie mozna zainstalowac w TV :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukuje DOBREGO tapicera. Jasiek wczoraj podpalil mi kanape i musze zmienic cala tapicerke. Uprzedzajac pytania, ma 2,5 roku i zwina je z gornej szafki w kuchnia. Potem tylko przyszedl i powiedzial - Mama, tam duzi dym. A kanapa juz sie palila.

 

Madzia czyżby wycena z salonu powaliła Cię na kolana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jak kupiliśmy wypoczynek do naszego starego mieszkania zrobiliśmy imprezę. Kolega wypalił nam piękną dziurę w fotelu papierosem :D . Zdeklarował się, że pokryje koszty obicia. Zawieźliśmy do salonu gdzie kupowaliśmy, a oni stwierdzili, że zrobią to gratis :D . Fajna firma, ale już tego sklepu nie ma. Może gdzieś przenieśli. Był na Kościuszki, niedaleko wyjazdu na Grudziądzką...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukuje DOBREGO tapicera. Jasiek wczoraj podpalil mi kanape i musze zmienic cala tapicerke. Uprzedzajac pytania, ma 2,5 roku i zwina je z gornej szafki w kuchnia. Potem tylko przyszedl i powiedzial - Mama, tam duzi dym. A kanapa juz sie palila.

Niestety nie mam doświadczeń żadnych z tapicerami, tak po reklamach to:

1. jest na rubinkowie II w kwadracie na piętrze

2. jest na Curie-Skłodowskiej niedaleko komisu samochodowgo

3. Widziałam w kwadracie na Gagarina koło totolotka (niedaleko umk)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam :p, ja trochę z innej beczki. Potrzebuję namiary na dobrego, ale niezbyt drogiego(jak wszyscy :lol:) płytkarza, co ładnie robi narożniki doszlifowując, bez listew. Takiego co ma trochę polotu i nie trzeba nad nim stać i poprawiać. Liczę na Waszą pomoc.

 

A propos grzania, to w blokach już grzeją :lol: My odpalamy w listopadzie jak założą nam co w nowym domku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...