Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Nastka u mnie tez trawka wzeszła, a myslałam, że juz nie da rady przed zima.

Płytkarza mam solidnego ale na razie nie oddam, bo za długo na niego czekałam. :D

Jutro przyjdzie mój sprzet do kuchni, jestem ciekawa czy nie bede żałowac. Jeszcze czekam na lodówke i okap, mają dostac w przyszłm tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie śniegi :o :o :o

ja dziś czekam na lodówkę, ale firma dhl jest dziadowska, nie dzwonią żeby się umówić, tylko rano trzeba było samemu się dobijać i tylko powiedzieli, że dziś będzie i koniec, trzeba więc czekać cały dzień :roll: chyba najlepiej według mnie z firm kurierskich wypada ups, rano dzwonią i umawiają się na godzinę a w razie czego nie ma problemu żeby np. podjechali do pracy z przesyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to masz fajnie :wink: ale z dużym sprzętem to się nie uda:) my zawsze największy problem mamy właśnie z dhl-em bo oni nie dzwonią, a koleżance kiedyś nie dostarczyli jakiejść dużej paczki tylko kazali jej odebrać w Solcu, że niby awizowali, wyobrażacie sobie, nie miała jak odebrać, bo do tej przesyłki potrzebny był duży samochód samowyładowczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

annaoj20008 spytam majstra jak wyglada z robota i jak sie zgodzi wezmme telefon.

Tylko z nim jest jeden problem , bo on bez samochodu i tesciu go codziennie wozi z rubinkowa do nas i spowrotem.

 

Mi sprzet przywozi UPS, kchenka i zmywarka juz stoja na magazynie jutro ma byc lodówka i wszystko maja mi razem przywieźc ( to tak troche po znajomosci).

Wczoraj był pan co ma nam robic meble do kuchni. Miałam juz jakas wizje, a teraz metlik w głowie. Okazało sie, ze mój pomysł jest nie do zrobienia, bo nie zmiezyłam sciany i zlew obok płyty sie nie zmiesci i bedzie na drugiej scianie , tylko, że mam kuchnie otwarta na salon i bedzie ten zlew widac.

Mąż chce mikrofale nad piekarnikiem , ja niekoniecznie. :D

A i okazało sie, ze elektryk nie przewidział pradu do okapu. :( troche trezba bedzie sciane kuc. No i teraz widze, ze jeszcze jedno gniazdko by sie przydało nad blatem, ale ską ja to mogłam przewidziec rok temu jak elektryk robił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż chce mikrofale nad piekarnikiem , ja niekoniecznie. :D

A i okazało sie, ze elektryk nie przewidział pradu do okapu. :( troche trezba bedzie sciane kuc. No i teraz widze, ze jeszcze jedno gniazdko by sie przydało nad blatem, ale ską ja to mogłam przewidziec rok temu jak elektryk robił :D

 

mikrofale robilismy pod kuchennym blatem majac na uwadze ze za lat kilka nasza mloda moze siegnac i bez problemu cos sobie sama podgrzac

 

piekarnik chcielismy nad blatem ale nie dalo sie tego sensownie zaplanowac. kuchnia chyba z 14mkw ale ciezko bylo ja ustawic

 

u nas elektrym w rodzinie i wszelkie przerobki na biezaco choc tyle nad tym myslelismy ze wiele ich nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam gniazdka w spiżarni pod zamrażarkę i napowietrzacz do oczyszczalni ścieków :wink:

 

Miejsce pod zamrazarke, ktora jak na razie nie jest nam potrzebna, mamy w jednym z piwnicznych pomieszczen w ktorym stoi rowniez pralka

 

u nas na szczescie jest kanalizacja i od kilku dni rura od gazociagu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczyszczalnia to tak jak kanaliza...ja jakoś nie czuję różnicy.

 

nic nie sypiesz?

 

co jakis czas nie wywozisz?

 

nie czyscisz?

 

nie mialas rozkopanego podworka przy montazu?

 

nie bylo drozsze w instalacji?

 

Nie masz na ziemia wystajacych elementow? - nie czujesz ... roznicy? :wink:

 

Jesli miala bys do wyboru kanalize lub pos naprawde bys powiedziala - bez roznicy :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...