Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

sypie mąż, wywozi facet od szamba jakiś raz na rok, nie czyszczę, podwórko i tak było rozkopane :wink:

Szczerze mówiąc jakbym miała wybór to bardzo mocno musiałabym pomyśleć czy kanaliza czy oczyszczalnia. Po odliczeniu wszystkiego co mogłam (vat,dofinansowanie) oczyszczalnia wyniosła nas ok. 3 tyś. Przy naszym bardzo duuuużym zużyciu wody za kanalize wyszloby drozej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

sypie mąż, wywozi facet od szamba jakiś raz na rok, nie czyszczę, podwórko i tak było rozkopane :wink:

Szczerze mówiąc jakbym miała wybór to bardzo mocno musiałabym pomyśleć czy kanaliza czy oczyszczalnia. Po odliczeniu wszystkiego co mogłam (vat,dofinansowanie) oczyszczalnia wyniosła nas ok. 3 tyś. Przy naszym bardzo duuuużym zużyciu wody za kanalize wyszloby drozej.

 

spoko

 

kazdy podejmuje decyzje i grunt to dobrze sie nad tym zastanowic

 

gdyzbym mial wybierac pos nawet bym nie bral pod uwage

 

nie musialem wybierac wiec wybor byl oczywisty a o kanalizacji nawet nie musze pamiatac tym bardziej ze nie mam meza :wink:

 

jak to temat od gniazdek do szamba "plynnie" przeszedl :wink:

 

teraz proponuje o pogodzie lub o seksie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam gorąco Torun i okolice :D

Wiem, że wątek pt."Jakie okna?" już był, ale mam pytanko do wszystkich, którzy juz mieszkają :

- gdzie kupowaliście okna?

- czy bardzo drogo, czy tylko drogo?

- jak sie spisują?

Dodatkowo, jakby ktoś miał więcej czasu, to jeszcze na temat drzwi zewnetrznych i wewnetrznych, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam gorąco Torun i okolice :D

Wiem, że wątek pt."Jakie okna?" już był, ale mam pytanko do wszystkich, którzy juz mieszkają :

- gdzie kupowaliście okna?

- czy bardzo drogo, czy tylko drogo?

- jak sie spisują?

Dodatkowo, jakby ktoś miał więcej czasu, to jeszcze na temat drzwi zewnetrznych i wewnetrznych, dzięki

 

OKNOVID

tanio, bardzo tanio

spisuja sie znosnie ale ...

 

problemy z montazem, terminami, przyjazdem serwisu, niejasnosci w ksiegowaniu moich wplat itd ...

 

duzo sie z nimi naszarpalem ale okna wyszly mnie na caly dom baaaaaaaardzo tanio

 

wewnetrzne mam polskone. tanie ale znosne

 

zewnetrzne jakies drewniane z wieloma przeszkleniami kupowane na dawnej "Bialej" - zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gniazdka w spiżarni mam po to samo po co Ty masz gniazdka w pomieszczeniu w piwnicy :wink: zamrażarka i pralka bo spiżarnia stała się pralnio-spiżarnią i okazało się że przydałyby się jeszcze ze 2 :)

 

aaaaaaaa

 

mam jak widac wylne wyobraznie o spizarni jako o malym pomieszczeniu przy kuchni zwykle bez okna gdzie stoja wieksze zapasy cukru, maki, wiekszych garow no i oczywiscie kochane sloiczki z ogoreczkami :D

 

my mamy niewielka spizarenke w skosie pod schodami gdzie ma ani jednego gniazdka i okazuje sie ze dobrze to zaplanowalismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatr dziś nieziemski :-? Drugi raz w tym roku, z powodu tak silnego wiatru wyrwało i połamało nam pergole, które mieliśmy zainstalowane przy tarasie. Masakra... :evil:

 

Trawa ładnie wzeszła, ale coś czuję, że już więcej nie zaszaleje, bo w tym tygodniu zapowiadają opady śniegu z deszczem i niską temperaturę :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatr dziś nieziemski :-? Drugi raz w tym roku, z powodu tak silnego wiatru wyrwało i połamało nam pergole, które mieliśmy zainstalowane przy tarasie. Masakra... :evil:

 

Trawa ładnie wzeszła, ale coś czuję, że już więcej nie zaszaleje, bo w tym tygodniu zapowiadają opady śniegu z deszczem i niską temperaturę :-?

 

dzis rano nieco ponad 100km od Torunia w kierunku warszafki juz zaczynalo padac. znajomi z Otwocka od kilku godzin nie maja pradu i podobnie tak jest w calym miescie ...

 

mi kilka dni temu z tarasu sprzatnelo plastikowe krzesla i jedno tego nie przezylo :wink:

 

taka pogoda ze moze w koncu dzis rozpale kociolek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest przy kuchni, ale jest duża, z oknem, jestem zadowolona że nie zrezygnowaliśmy z niej, niektórzy powiększają sobie kuchnię kosztem tej spiżarni, ale kuchnia też nie jest taka mała. Wejdzie tam jeszcze suszarka :)

 

wiec zazdroszcze

 

spizarenka bezposrednio przy kuchni to cos czego nam niestety nie udalo sie zrobic. mamy za calkiem spora 14-15 mkw kuchnie ale spizarenki brakuje :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko jutro do fabryki i weekendzik

 

W sobote bedziemy sie saunowac i basenowac - lubimy nieco sie ponagrzewac a sauny jeszcze w domku niestety nie mamy :cry:

 

a myślisz nad własną sauną w domku???Pozdrowionka :)

 

Jestesmy fanami sauny od wielu, wielu lat

 

Pamietamy pare lat temu jak chodzac regularnie co 1-2 tygodnie na saune nawet kataru zima nie mielismy. Teraz jakos tak czasu na to nie ma

 

Kilkunastometrowe pomieszczenie w piwnicy na to mamy ze wszelkimi podejsciami do sauny i innych spraw, np. prysznica

 

Kiedys moze tam sauna powstanie ale jest tyle innych spraw do skonczenia ze zawsze szkoda kapusty :wink:

 

Na Hallera wynajecie na godzine kosztuje 42 zeta, a w pakiecie z basenem razem na 1,5 godziny 80 zeta

 

wynajmujemy sobie z przyjaciolmi gdyz zawsze koszta pojda po polowie a miejsca jest wystarczajaco sporo

 

Czekamy az w koncu w Nieszawce ten park wodny powstanie to na saune bedzie baaaaardzo blisko i nie bedzie trzeba jezdzic do Lodzi czy Sopotu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...