Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

szukam solidnego architekta z Torunia do adaptacji projektu. I dobrze, żeby nie był bardzo drogi.

To tacy są :o :wink: ?

Ja szczerze mówiąc myślę, że nie, ale jak bym miała polecać to bym poleciła pracownię Afgan i panią Ewę Kopczyńską. Z nią współpracowało nam się w miarę dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również gratulacje!

Moi Drodzy, poszukuje namiarów na dobre i soliedbe firmy lub stolarzy produkujących meble kuchenne. Czy możecie mi jakieś polecic?

My kupowaliśmy kuchnię w BRW, z mebli jesteśmy zadowoleni, z obsługi średnio, ale jest kilka salonów w Toruniu, więc można kupić gdzie indziej niż na Rubinkowie I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastka, serdecznie dziękuję za odpowiedź, może ktoś z innych osób ma jeszcze jakieś doświadczenia? Pozdrawiam!

 

my wyszlismy z zalozenia ze mebelki kuchenne w 100% musza byc robione na miare. nam robila rodzina zony i wyszlo OK choc polecic to raczej niekoniecznie

 

mielismy od kilkoro znajomych namiar na jakiegos kolesia z miejscowosci Mierzynek - podobno niedrogi i solidny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam, już rozpakowana :wink:

Byłam, urodziłam, wczoraj wróciłyśmy :D

Dziękuję za gratulacje :D

Dla smaczku dodam, że jechałam na porodówkę sama samochodem ze skurczami co 3 minuty 8) Piotr był w pracy, musiał jechać się rozliczyć. Karetki nie chciałam wzywać. Więc jechałam sobie spokojnie sama, po drodze załatwiając jeszcze parę telefonów (prawda, Magda?). Jak tylko porobię zdjęcia to wstawię małego grubaska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeszcze dodaj, ze jecjalas sama, bo tak chcialas. :evil: Mowilam, ze ja zawioze, a ta swoje. Dogonic nie moglam. A potem jeszcze nie dawala znakow zycia i martwilismy sie czy calo dojechala. Teraz to tylko Misia moze Ci pomoc udobruchac Ciocie Magde. :wink:

 

Ciesze sie, ze juz jestescie w domu. Antos pyta kiedy Sylwia z nami pojedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu......sama........ ja jeszcze nie mam dzieci, ale gdyby coś to 3 miesiące wcześniej wynajmę sobie pokoik blisko szpitala, będę siedzieć na torbie z koszulinką :D

Jeszce raz gratulujemy!

 

spokojnie

 

tak zle nie bedzie

 

zrobimy mala zbiorke i kupimy Ci jakis wygodny materac cobys nie musiala na torbie siadac :wink:

 

jak moja zona zaczela rodzic w nocy z niedzieli na poniedzialek wielkanocny to mocno sie zdziwilem bo nawet nie myslalem ze nasze leciwe juz autko potrafi tak szybko jezdzic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...