Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

różnice oczywiście są, ale mi chodziło o te na NIE, nie brakuje mi niczego co jest w mieście, a odległość to dla mnie nie problem, jest też dość dobra komunikacja, na NIE są tylko korki

 

nawet na mojej Nieszawskiej gdzie zwykle byl spokoj po wakacjach zaczela sie jazda. jak na razie rekord najdluzszego wyjazdu to 21 minut i perspektywy na polepszenie bez nowego mostu nie ma. mostu szybko albo i wcale nie bedzie wiec lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napiszę Obory to nikt nie będzie wiedział skąd jestem na FM. A jak jest Toruń to każdy kojarzy okolice.

 

wiesz

 

troche wiary w ludzi

 

prosze nie wszystkich oceniac jedna miara :wink:

 

niektorzy majac podobne obawy co Ty pisza np:

 

Skąd: gdzieś koło Torunia

 

lub

 

Skąd: okolice Torunia

 

Staram sie nie pamietac spraw dla mnie nieistotnych wiec czytam co jest napisane. Zwykle dobrze na tym wychodze bo wierze w ludzi a tu prosze taki klops :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr chyba czepia się Twojego opisu w profilu :wink:

 

dlaczego czepia

 

moze lepiej czyta

 

takich prostych slow zwykle nie poddaje wykladni tym bardziej jak z zalozenia sa jednoznaczne ...

 

No ba

 

Bydgoszcz jest wieksza no i w koncu tam siedziba naszego wojewodztwa. Chyba zmienie sobie dopisek :wink: bo jeszcze trafie na jakiegos tepaka co nie bedzie wiedzial gdzie jest nasze piekne miasto :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie staram się zapamiętać skąd kto jest, samo zostaje w pamięci, tym bardziej że od dłuższego czasu "widuje" się tych samych ludzi na forum, a czepia też miało być w cudzysłowiu, niestety słowo pisane często jest inaczej odbierane niż mówione

 

prawda

 

zwlaszcza jak cos co mialo byc w cudzyslowiu w nim nie jest :wink:

 

pamiec mam taka sobie wiec istotne sprawy zawsze zapisuje a najwiecej pamieci w moim telefonie zajmuje dzial kalendarza czy organizera ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciagnie na tzw wieś, bo M.Nieszawkę trudno nazwac prawdziwa wsią.

Mieszkałam tam z rodzicami i wracam w rodzinne strony.

Korki te same :D . Dzisiaj z Halera do mostu 30 min :evil: .

 

Gdzie oprócz Servitora moge poogladac fajne płytki łazienkowe. Bo w przyszlym tygodniu musze juz miec płytki bo majster nie bedzie mial co robic, a ja nadal nie mam koncepcji.

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciagnie na tzw wieś, bo M.Nieszawkę trudno nazwac prawdziwa wsią.

Mieszkałam tam z rodzicami i wracam w rodzinne strony.

Korki te same :D . Dzisiaj z Halera do mostu 30 min :evil: .

 

Gdzie oprócz Servitora moge poogladac fajne płytki łazienkowe. Bo w przyszlym tygodniu musze juz miec płytki bo majster nie bedzie mial co robic, a ja nadal nie mam koncepcji.

[/b]

Bardzo fajne płytki są w Fabryce Łazienek na Batorego http://www.fabrykalazienek.pl/

Ja tam projektowałam i kupowałam płytki do dolnej łazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciagnie na tzw wieś, bo M.Nieszawkę trudno nazwac prawdziwa wsią.

Mieszkałam tam z rodzicami i wracam w rodzinne strony.

Korki te same :D . Dzisiaj z Halera do mostu 30 min :evil: .

 

Gdzie oprócz Servitora moge poogladac fajne płytki łazienkowe. Bo w przyszlym tygodniu musze juz miec płytki bo majster nie bedzie mial co robic, a ja nadal nie mam koncepcji.

[/b]

 

Ja tez kiedys wychowalem sie i mieszkalem w Nieszawce i jeszcze pamietam te czasy kiedy to naprawde byla wiocha. Czlowiek wloczyl sie z psem po polach i lasach, chodzil na pachte i ogolnie bylo sielsko anielsko :wink:

 

Dzis z Nieszawskiej wyjezdzalem okolo 10 minut

 

Co do plytek to proponuje wybrac sobie w Serwitorze, zapisac nazwy, ceny itd a zamowic w hurtowni Ada w Lubiczu na gorce za ekranami. Maja wszystko tylko sporo taniej. kafelki upowalem u nich taniej niz w OBI :wink: . Jak by co to sluze kontaktem a ceny zawsze warto sprawdzic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info o tej hurtowni w Lubiczu, a maja tam wszystkich firm? Bo wczoraj przegladałam w internecie i spodobały mi sie z Paradyża Hiroe Bianco.

W poniedziałek ruszam ogladac na żywo.

Nastka, a codziennie jadac do pracy przejezdzam obok tej fabryki, gapa ze mnie. Dzieki. A jeszcze powiedz mi bo ogladałam zdjecia Twojego kominka, co masz pod kominkiem na podłodze? Czy to taka blacha, jak tak to gdzie kupowałas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze powiedz mi bo ogladałam zdjecia Twojego kominka, co masz pod kominkiem na podłodze? Czy to taka blacha, jak tak to gdzie kupowałas

Tak, to blacha, którą leży przed kominkiem całą zimę, a na lato ją zdejmujemy. Kupowałam przez net.

http://www.allegro.pl/item768535778_blacha_przed_kominek_stal_nierdzewna_100x60.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info o tej hurtowni w Lubiczu, a maja tam wszystkich firm? Bo wczoraj przegladałam w internecie i spodobały mi sie z Paradyża Hiroe Bianco.

W poniedziałek ruszam ogladac na żywo.

Nastka, a codziennie jadac do pracy przejezdzam obok tej fabryki, gapa ze mnie. Dzieki. A jeszcze powiedz mi bo ogladałam zdjecia Twojego kominka, co masz pod kominkiem na podłodze? Czy to taka blacha, jak tak to gdzie kupowałas

 

na stanie maja niewiele ale wszystko sciagaja pod zamowienie. to co w serwitorze to i u nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my wczoraj dostaliśmy list z Nadzoru Budowlanego, że 17.11.09 czeka nas kontrola z tego właśnie urzędu. Dwa lata po odbiorze :roll: Udało mi się tylko ustalić tyle, że ktoś nas bezczelnie pod@#$%$# Ma ktoś z Was znajomych w nadzorze na Legionów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...