Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

a my wczoraj dostaliśmy list z Nadzoru Budowlanego, że 17.11.09 czeka nas kontrola z tego właśnie urzędu. Dwa lata po odbiorze :roll: Udało mi się tylko ustalić tyle, że ktoś nas bezczelnie pod@#$%$# Ma ktoś z Was znajomych w nadzorze na Legionów?

 

Jesli wszystko jest OK to chyba nie ma sie czego obawiac ...

 

Jesli cos jest nie tak to ciezko raczej mowic o zawistnych sasiadach czy bezczelnym podkablowaniu :wink: ...

 

No nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

witajcie :D

 

mam do Was wielką prośbę - poszukuję kafelkarza do łazienki, takie sprawdzonego, którego sami moglibyście polecić. Po doświadczeniach z budową domu ostrożnie podchodzę do "Fachowców" z ogłoszeń, do tego co obiecują itp.

 

Mam do zrobienia niewielką łazienke z brodzikiem w podłodze i kilkoma półkami z k-g. Chciałbym aby to zostało zrobione dokładnie, czysto i profesjonalnie. Możecie polecić kogoś takiego? :)

 

A tak wogóle to jakie są ceny na rynku za m2 poożenia kafli?

 

Będę z wdziczny za namiary :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie :D

 

mam do Was wielką prośbę - poszukuję kafelkarza do łazienki, takie sprawdzonego, którego sami moglibyście polecić. Po doświadczeniach z budową domu ostrożnie podchodzę do "Fachowców" z ogłoszeń, do tego co obiecują itp.

 

Mam do zrobienia niewielką łazienke z brodzikiem w podłodze i kilkoma półkami z k-g. Chciałbym aby to zostało zrobione dokładnie, czysto i profesjonalnie. Możecie polecić kogoś takiego? :)

 

A tak wogóle to jakie są ceny na rynku za m2 poożenia kafli?

 

Będę z wdziczny za namiary :) :) :)

 

mnie robili kuchnie za 30 czy 35 zeta z polecenia ale ja nie polecam ...

 

male pomieszczenia np lazienka czesto dogaduja sie od calosci a nie za metry

 

my na mala lazienke okolo 2,3x2,3 mielismy wyceny od 2 do 4 kola. kafle po sufit, spore okno, drzwi kibelek zabudowany, kabina z ciezkiego grubego szkla, brodzik obudowany kafelkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My płacimy 40 zł za metr.

Teraz walczymy z fachowcami od montazu drzwi wewnetrznych. Dwa tygodnie temu mąż pojechał do firmy gdzie zamówilismy drzwi, zeby sie umówic na montaz w pierwszym tygodniu listopada. W poniedziałek facet nie dobierał telefonu, w wtorek podjechałam do niego, obiecał,ze zadzwoni w srode, mamy piatek i cisza. Dzisiaj mąż do niego ma podjechac.

Jakie lampy macie w łazienkach, wiszace, czy plafony, nie wiem co bardziej pasuje do pralnio - łazienki i Wc dla gosci. Obie w beżowo-brazowych płytkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My płacimy 40 zł za metr.

Teraz walczymy z fachowcami od montazu drzwi wewnetrznych. Dwa tygodnie temu mąż pojechał do firmy gdzie zamówilismy drzwi, zeby sie umówic na montaz w pierwszym tygodniu listopada. W poniedziałek facet nie dobierał telefonu, w wtorek podjechałam do niego, obiecał,ze zadzwoni w srode, mamy piatek i cisza. Dzisiaj mąż do niego ma podjechac.

Jakie lampy macie w łazienkach, wiszace, czy plafony, nie wiem co bardziej pasuje do pralnio - łazienki i Wc dla gosci. Obie w beżowo-brazowych płytkach.

My mamy wszędzie w łazienkach halogeny...sufit podwieszany i halogeniki...wygodne...i daje duzo światła;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrulex, Ty szczęściarzu :D Czy ktoś z Was wybiera się może zimą do Zakopanego?

 

do z pewnoscia nie chyba ze Krupowkami sie przespacerowac

 

w okolice z pewnoscia tak ale to raczej na pare godzin, jeden dzien

 

No chyba ze corce zachce sie w zimnym sniegu pokulac zamiast taplac w cieplym basenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...