Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszytskich cieplutko. Piotrus, gdybys gdzies natrafil na oscypki to ja sie grzecznie wpisuje na liste.

 

Pozdrawiam

Magda

 

to daj znac prosze ile. moze byc sms. takie beczuszki ostatnio mieli zdaje sie po 7 zeta ale nie pamietam. 5 sztuk dla siebie juz zamowilem u sprawdzonej recepcjonistki w sympatrycznym i niedrogim pensjonacie http://www.natanael.pl . wracam w piatek poznym wieczorem. W ikei raczej nie bede ale czy Ty chcesz caly czas tego WOKA chyba za 20 zeta? Kilka dni temu jak bylem to sobie przypomnialem o Tobie ale zostawilem telefon w samochodzie ... To Ty o nim pisalas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie poprosze 5 oscypkow. Daj znac, kiedy bedzie mozna odebrac. A moze w koncu do nas wpadniecie? Co do WOKA to pamiec masz dobra, ale chwilowo rezygnuje - wyslalam sofe do przetapicerowania i musze za nia zaplacic. A tu jeszcze swieta za pasem.

 

Pozdrawiam

Magda

 

OK, postaram sie, od razu zwieksze zamowienie na recepcji :D

 

Jestem zaziebiony wiec w gosci nie wpadamy, co najwyzej wymiana w progu :wink:

 

Ja na swieta chcialbym kupic jakis nowy telewizor z 42 cale + jakies kino domowe tylko totalnie na tym sie nie znam. Maniakami telewizyjnymi nie jestesmy, jakiosci dzwieku z glosnika za 100 czy 1000 zeta nie rozrozniamy wiec pewnie stanie na jakims wariancie ekonomicznym :D . Moze szanowni forumowicze maja jakies sprawdzone modele w tym zakresie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym blizej końca budowy tym mam bardziej zszargane nerwy. PLytki miały byc dzisiaj jeszcze nie doszły. Lampy do pokoi dzieci zamówiłam na allegro, dostałam maila, ze w poniedziałek wysłane i nie ma - dzwonie no pani sie cos pomyliło ale jutro wysle. Zobaczymy.

No i szcztem wszystkiego jest pan drzwi, który mi, ze oddzwoni i zapomina, poczym dostaję żałosnego smsa, że zamówił zwykłe oscieznice, a nie regulowane i nie wie kiedy beda. Jakas paranoja , to trzeba byc partaczem a nie fachowcem. Pomijam, że drzwi zamówiłam 27 maja :evil: .

Jestem zła na siebie, może trzeba było zapłacic wiecej i zamówic w jakims renomowanym salonie, ale przy takiej ilosci drzwi ( 10) to szukałam jak najtaniej.

no to teraz mam. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrulex, ścinamy :D

 

no my tez i podobno tak sie robi

 

Sasiad ma przepiekne maliny w ilosci ogromnej i ich nie scina. Tak wiec chyba nie to wiekszego znaczenia

To zależy jakie są te maliny. Jedne owocują na pądach jednorocznych i tu ścinamy wszystko na wysokość 10-15cm. Inne (starsze odmiany) owocują na pędach dwuletnich i tu ścinamy pędy, które owocowały a pozostawiamy tegoroczne, zielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zła na siebie, może trzeba było zapłacic wiecej i zamówic w jakims renomowanym salonie, ale przy takiej ilosci drzwi ( 10) to szukałam jak najtaniej.

no to teraz mam.

 

Zapomnij o drzwiach - to ściema z oscieznicami. Ja dzis dzwonilam do firmy gdzie mielismy miec zamowione drzwi i sie okazalo - ze zaliczka nie wplynela, drzwi nie sa dla nas wogole przygotowane. Podbno takich osob jak ja, z Torunia od tego pana bylo wiecej. Pan sie niezbyt wyrazal o panu....Jutro mam rozmowe z szefowa tejze firmy. U nich czas oczekiwania na drzwi wynosi do 4 tygodni - my czekamy 10.

Pozyjemy, zobaczymy - stracilam zaufanie do ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w rejonie torunia znajdę duży salon z płytkami ceramicznymi, dokładnie chodzi mi o płytki firmy POWER GRES jest to firma włoska.

 

Dodatkowo szukam wykonawcy schodów, ale ma to być coś nowoczesnego i rozsądnego cenowo.

 

No i na koniec namiary na kamieniarza ślicznie poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam jeszcze jeden uśmiech :D , zeby nie było wątpliwości.

a to moje nastawienie do tego pana :evil: .

Rekord już pobiła 6 miesiecy czekam na drzwi i nie mam zamiaru milczec, bo nie lubię kłamstwa. :evil:

Tylko żałuje,ze wczesniej nie trafiłam na ten w wątek, bo wczesniej bym wiedziała z kim mam doczynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam maila od w/w pana i powiem szczerze, że nie bardzo to wszystko do mnie przemawia. Rozumiem kłopoty, ale pobieranie zaliczek od ludzi i takie załatwianie spraw to sorki, ale dla mnie to śmierdzi prokuraturą. Nie wiem co poszkodowani maja zamiar zrobić, ale w sprawach przestępczości gospodarczej (a pod to to wszystko podlega) warto by zainteresować odpowiednich ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie tylko powiem, ze takich osob jak ja - jest wiecej. Dzis rozmawialam z naszym kafelkarzem i okazalo sie ze zna jeszcze dwa przypadki.

 

Nasz pan kafelkarz kafelkowal u nich. Mam do nich kontakt i wiem, ze dzialaja w tej sprawie. Jestem po rozmowie z nimi. Jestem w ogromnym szoku! Nabralam sie.

 

pozdrawiam

Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie tylko powiem, ze takich osob jak ja - jest wiecej. Dzis rozmawialam z naszym kafelkarzem i okazalo sie ze zna jeszcze dwa przypadki.

 

Nasz pan kafelkarz kafelkowal u nich. Mam do nich kontakt i wiem, ze dzialaja w tej sprawie. Jestem po rozmowie z nimi. Jestem w ogromnym szoku! Nabralam sie.

 

pozdrawiam

Renata

 

jesli to Pan o ktorym mysle to o oszustwa bym go nie posadzal. Bardziej o to ze balaganiarz, zakrecony no i faktycznie ma klopoty ...

 

Proponuje ugodowe rozwiazania

 

Ja zakonczenia sprawy sie doczekalem, sporo to trwaloa le koniec szczesliwy, na koncu za dodatki nawet nie musialem placic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrulex każdy ma jakieś kłopoty, mniejsze i wieksze, ale to nie powód, żeby dalej brnąć i przyjmować zlecenia ktorych nie jest sie wstanie wykonac.

A z tego co widze to ten proceder troche już trwa i to nie fer wobec klientów.

Twoja sprawa zakończyła sie pozytywnie i ciesz cie , bo ja powiem Ci tez wolałabym zakończyć sprawe ugodowo, ale nie moge czekac latami na drzwi ( bo miesiacami to już czekam).

 

Gdyby było tak,ze te drzwi naprawde gdzię stoja i tylko był problem z oscieżnicami, ale dzwoniłam do firmy DRE do Elbląga i oni nie mają mojego zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...