Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gdyby było tak,ze te drzwi naprawde gdzię stoja i tylko był problem z oscieżnicami, ale dzwoniłam do firmy DRE do Elbląga i oni nie mają mojego zamówienia.

 

nie wiem o kim piszecie bo nazwa nie padla - domyslam sie jedynie

 

nikogo nie chce bronic bo w sumie to nie moja sprawa ale wyjasnie moze kwestie zamowien

 

jest producent A i kilku odbiorcow np. 1,2,3,4

 

1 w A zamawia czesto, 2,3 malo kiedy z 4 prawie wcale

 

Ty poszlas do 4 ktory przyjal zamowienie ale u A ma tylko 30% opustu od cen sprzedazy. Zna za to 1 wiec daje mu swoje zamowienie i po polowie dziala sie dodatkowym rabatem tak wiec 4 zarabia 40% a 1 w sumie za nic 10%. Stad moze nie byc Twojego zamowienia u producenta i stad tez robi sie sporo nieporozumien bo jest wielu posrednikow - taki gluchy telefon ...

 

Nie wiem czy tu tak jest ale w praktyce jest tak bardzo czesto, sam tez tak robie w obie strony ...

 

Powodzenia w polubownym zalatwieniu sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Powiem tak, roznie w interesach bywa i ja to rozumie. Kazdy moze miec problemy. Ale jezeli cos jest nie tak nie upowarznia to do oszukiwania ludzi. Istnieje cos takiego jak etyka Gdyby powiedzial ze. nie jestem w stanie zrealizowac zamowienia bo mam problemy i zobowiazuje sie oddac zaliczke do tego czasu - ok. Ale on caly czas zwodzil nas i klamal - a to ze drzwi beda i nie mamy sie o co martwic itd. Kolezance mowil, ze oscieznice nie takie zamowil albo z magazynu nie ma jak przywiezc itd, itp...... To juz nie chodzi o balaganiarstwo, roztrzepanie - bo w taki sposb mozna np. zapomniec o jednym zamowieniu.

 

Nie cierpie klamstwa i tyle. I w tym tkwi problem - czujemy sie oszukani moze nie finansowo (chociaz zaliczka byla spora ale tym zajma sie juz inne osoby) ale ..nie wiem jak to nazwac.

 

Pozdrawiam

Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooja też z gm. Obrowo

wciąż szukam wykonawcy w sumie b.protej, nowoczesnej kuchni, ale w cenie niższej niż niż 5K z mb :evil:

w grę wchodzi drewno i zkło lacobel

 

ten sam problem mam ze znalezieniem wykonawcy schodów

 

ludzie pomożecie?

 

kuchnia za 5 kola m/b to nie jest chyba niska cena - jest problem aby znalezc???????? ja mam co prawda zwykla plyte i nie wymyslalem w szkle :wink: ale tyle to chyba calosc mnie wyszla :)

 

schody to np. http://www.tralex.com.pl/pl/ mala nieszawka czy http://www.alcoschody.pl/ solec kujawski

 

ja robilem u tych drugich i jestem zadowolony, zwlaszcza z terminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

rozważam zakupienie siatki zgrzewanej ze wszystkimi elementami tam, gdzie będzie najtaniej i też w miarę niedrogiego montażysty szukam. Bez podmurówki.

 

Ewentualnie mogłabym kupić i zlecić montaż jednej osobie, ale wydaje mi się, że wyjdzie to bardzo drogo, a w związku z tym, że całość ogrodzenia to około 244 mb to nie chciałabym na samym początku wydać zbyt wygórowanej kwoty, ponieważ jestem na samym początku planów budowlanych.

 

Jeżeli ma Pan rozsądną ofertę to proszę o kontakt. Może być na maila:

 

[email protected]

 

Aha i nie pamiętam, czy pisałam, ale interesuje mnie siatka Pantanet Betafence 152 wysokość, kolor najlepiej antracytowy i do tego jakaś fajna brama i dwie furtki.

 

Pozdrawiam i czekam na kontakt. :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

schody to np. ..... http://www.alcoschody.pl/ solec kujawski

 

ja robilem u tych drugich i jestem zadowolony, zwlaszcza z terminu

 

Ja tez u nich robilem cale schody drewniane, solidna firma bardzo terminowa i elastyczna w realizaci terminu - my przesuwalismy termin 3 razy - i maja dobre ceny. Firma ta duzo robi schodow na rynek niemiecki i szwedzki tak mi mowili pracownicy. Montaz schodow byl profesjonalny bez strat na scianach i drewnie. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...