Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

A może Ergodrew ze Złej Wsi, których polecała @JaMaja?

Warsztat ma pokaźny, jak na stolarza przystało i mówi do rzeczy. Trochę zbyt drogo jak dla mnie, wycenił schody :(

 

Ja z kolei szukam osoby wystawiającej świadectwa energetyczne.

Macie kogoś?

Wiecie coś o grypce świńskiej w Toruniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Ergodrew ze Złej Wsi, których polecała @JaMaja?

Warsztat ma pokaźny, jak na stolarza przystało i mówi do rzeczy. Trochę zbyt drogo jak dla mnie, wycenił schody :(

 

Ja z kolei szukam osoby wystawiającej świadectwa energetyczne.

Macie kogoś?

Wiecie coś o grypce świńskiej w Toruniu?

Ergodrew odpada, właśnie z uwagi na to, że wycenę schodów u nas robił. Nie napracował się nad nią mówiąc oględnie, a cena była powalająca. Jednym słowem głupich na kajak szukał.

O, świadectwo energetyczne też by mi się przydało. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też na szczęście nie musieliśmy mieć projektu

 

jeśli chodzi o świadectwa to polecam pana Cymerskiego, poszło migiem :)

http://www.energetyczni.pl/audytorzy/cymerski-wojciech.html

 

nie wiedziałam, że pan Król z Ergodrew taki drogi jest, fakt, że cena była dość wysoka, ale postanowiliśmy do niego wrócić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

rozważam zakupienie siatki zgrzewanej ze wszystkimi elementami tam, gdzie będzie najtaniej i też w miarę niedrogiego montażysty szukam. Bez podmurówki.

 

Ewentualnie mogłabym kupić i zlecić montaż jednej osobie, ale wydaje mi się, że wyjdzie to bardzo drogo, a w związku z tym, że całość ogrodzenia to około 244 mb to nie chciałabym na samym początku wydać zbyt wygórowanej kwoty, ponieważ jestem na samym początku planów budowlanych.

 

Jeżeli ma Pan rozsądną ofertę to proszę o kontakt. Może być na maila:

 

[email protected]

 

Aha i nie pamiętam, czy pisałam, ale interesuje mnie siatka Pantanet Betafence 152 wysokość, kolor najlepiej antracytowy i do tego jakaś fajna brama i dwie furtki.

 

Pozdrawiam i czekam na kontakt. :))

 

oferta poszła mailem. Pozdrawiam.

 

Przy okazji szukam kogoś kto dobrze wykona tynki zewnętrzne, podbitkę i tarasy może być na wiosnę. Możecie kogoś polecić z czystym sumieniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Maja za namiar na wykonanie świadectwa energet. Ile płaciłaś jeśli mogę zapytać?

Jutro chcę zadzwonić, więc może przyda się ta informacja. :wink:

 

Gdyby ktoś potrzebował namiar na szybkiego i wydaje mi się, iż nie drogiego geodetę-polecam.

Dla przykładu na mapkę poinwentaryzacyjną do odbioru czekałam 2 tygodnie na gotowo i zapłaciłam 450 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdyby ktoś potrzebował namiar na szybkiego i wydaje mi się, iż nie drogiego geodetę-polecam.

Dla przykładu na mapkę poinwentaryzacyjną do odbioru czekałam 2 tygodnie na gotowo i zapłaciłam 450 zł.

 

Geodeta Krawczyk

 

To samo czyli inwentaryzacja za 400zł i z glosu wynika ze mozna jeszcze pogadac

 

0-604 708-683

 

Mam go z polecenia i sam jestem tez zadowolony

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie, moze ktos przez to przeszedl.

 

Jak zrobic tak, zeby z energa podpisac umowe na prad zwykly a nie budowlany.

 

Budowe rozpoczalem w tym roku, jest to inwestycja na kilka lat - gospodarczo. Perspektywa umowy na prad budowlany przez 10lat nie bardoz mi sie widzi.

 

Nie mam jeszcze zadnego pradu z ENERGY ale gdybym zglosil sie teraz pewnie od razu by byla mowa o budowlanym.

 

Czy mozna zrobic jakis polowiczny odbior budynku (np zaraz po stanie surowym - zadaszonym) albo zbudowac jakas altane/szopke ktora i tak mam w planie i zlozyc podanie o prad do tej altany? Niebudowlany?

 

Macie jakies rady / pomysly?

Prosze o pomoc.

Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie, moze ktos przez to przeszedl.

 

Jak zrobic tak, zeby z energa podpisac umowe na prad zwykly a nie budowlany.

 

Budowe rozpoczalem w tym roku, jest to inwestycja na kilka lat - gospodarczo. Perspektywa umowy na prad budowlany przez 10lat nie bardoz mi sie widzi.

 

Nie mam jeszcze zadnego pradu z ENERGY ale gdybym zglosil sie teraz pewnie od razu by byla mowa o budowlanym.

 

Czy mozna zrobic jakis polowiczny odbior budynku (np zaraz po stanie surowym - zadaszonym) albo zbudowac jakas altane/szopke ktora i tak mam w planie i zlozyc podanie o prad do tej altany? Niebudowlany?

 

Macie jakies rady / pomysly?

Prosze o pomoc.

Z gory dziekuje.

 

nie jestem pewien lecz odnosze wrazenie ze od poczatku mielismy G12 (teraz G12w). jak znajde wczesniejsza umowe to napisze pewniaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakiegoś elektryka z uprawnieniami...musze zmienić umowę z budowlanej na normalna taryfe...a oni znowu chcą jakies papiery i pieczątki ...pomoże ktoś???

 

Pozdrawiam!!

 

Ps, W Toruniu juz jest A/H1N1:(

 

Ojej, pamietam jak obiecalem ze zadzwonie :oops:

 

Niestety w kwestii tych piueczatek to nie jestem w stanie pomoc

 

W kwestii grypy. Tez sa na to jakies sensowne szczepionki? sprawdzone? warto? Co o tym, sadzisz jako czlowiek nieco blizej fachowej wiedzy?

Nie....szczepionek ogólnie na grype brak..ale i tak szczepionki na sezonowa grype nic nie pomoga na A/H1N1...

..ale tak szczerze...to nie dajcie sie zwariować..w dużym stopniu wszytsko jest wyolbrzymione i nagłośnione...nie ma sposobu na ochrone przed wirusem..chyba ze siedziec i nigdzie nie wychodzic...a w 99% przypadkach przechodzi sie te grype jak normalną.... tak wiec bez paniki:))))

A w toruniu jeden przypadek...w wabrzeznie jeden i cos w bydgoszczy...:(

W skali kraju i europy mniej zachorowań...ale specjaliści juz wiedza ze wirus troche zmutował i może być powrot..odpukać..

A wszystkiemu winna pogoda...gdyby przymroziło to by tego nie było...a tak sa idealne warunki dla wszelkiego rodzaju świńskich wirusów..

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...