Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

pozdrowienia dla wszystkich

 

na razie jestem na etapie przyglądania się i czytania (bo wiedza i wiadomosci są dzisiaj w cenie )

 

wstępnie z moją przyszłą żonką (ślub miał byc w kwietniu tego roku ale tata mi zmarł w luty i odłozylismy slub na rok. czyli nowa i zatwierdzona dat ato 26.04.2008r ) wybralismy projeskt małego domku a dokładnie projekt projekt AGATKA z IGN

 

pozdrowienia dla wszystkich znagających się z budową i problemami, głowa go góry zawsze może byc gorzej oczywiście żartowałem i nie życzę nikomu tego zeby było gorzej

 

pozdrowienia for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie prosze o szybka odpowiedź na mój temat: wycena blachodachów na dach

 

z góry dziękuje :)

 

Trudno mi powiedziec czy to dobra cena ale warto zrobic wycene w paru miejscach. Wielu polecalo TODACh w Toruniu na ul Rowninnej 5 tel 0 56 648 86 28. Popytaj tez tam i zobaczysz czy podobna cene dostaniesz (mozesz potargowac sie z nimi) jak dasz do wyceny to dadza ci cene z ktora mozesz probowac jeszcze cos wytargowac ale raczej za drugim podejsciem i z osobista wizyta.

 

Zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie prosze o szybka odpowiedź na mój temat: wycena blachodachów na dach

 

z góry dziękuje :)

 

Trudno mi powiedziec czy to dobra cena ale warto zrobic wycene w paru miejscach. Wielu polecalo TODACh w Toruniu na ul Rowninnej 5 tel 0 56 648 86 28. Popytaj tez tam i zobaczysz czy podobna cene dostaniesz (mozesz potargowac sie z nimi) jak dasz do wyceny to dadza ci cene z ktora mozesz probowac jeszcze cos wytargowac ale raczej za drugim podejsciem i z osobista wizyta.

 

Zycze powodzenia

 

dzięki za namiar ale tutaj mają cen dachówki zaczynją sie od 35zł/m2

 

 

a dzisiaj mama dzwoniła do gebocina i wypertraktowała upust 5% może to mało ale jest i dostaniemy do tego folie i za cene bez vatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panwie i Panie

 

Szukam (zmienię) Pracę

 

obecnie pracuje (nie narzekam) :p ale biorę ślub 26.04.2008 r. i planujemy z przyszłą żonką dzidziusia i w nastepnej kolejności pobudowac wymarzony domek :)

i dlatego zaczynam się rozgladac za lepiej płatną posadą :)

 

i dlatego do was drodzi koledzy i oczywiście koleżanki :) (jakby mozna zapomnieć o płci pięknej) prośba może ktoś coś wie, cos gdzies słyszał o jakims wolnym stanowisku :)

 

Napewno zapytacie

 

w jakim charakterze pracy szukam????

 

mam tylko jedno kryterium: lepiej płatne

 

wykształecnie :

wyzsze ekonomiczne (licencjat)

pracowałem w poprzedniej pracy ponad 1,5 roku (pracownik administracyjny) a teraz od prawie 3 miesiecy pracuje w agencji bankowej

 

z góry dziękuje za pomoc :)

 

pozdrowienia for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... lepiej płatną posadą ........... jakims wolnym stanowisku :)

 

...............

 

wykształecnie :

wyzsze ekonomiczne (licencjat)

pracowałem w poprzedniej pracy ponad 1,5 roku (pracownik administracyjny) a teraz od prawie 3 miesiecy pracuje w agencji bankowej

 

zastanawiam sie co to znaczy lepiej plana posada

 

dla jednego lepiej to 2 kola a dla drugiego powyzej 10

 

jesli ktos ma kryterium "pieniadze" to nic dobrego nie wrozy

 

jak moze podjac kazda prace to znaczy, ze jest do wszystkiego a jak cos jest do wszystkiego to wiadomo do czego jest ........

 

uzywasz duzo slow semantycznie niedookreslonych co moze wskazywac, ze tak naprawde sam nie wiesz czego chcesz

 

ja zmienilem prace 2 lata temu tylko dlatego, ze postanowilem sobie, ze prace powinno sie zmieniac co 5 lat a we wczesniejszej 5 stuknelo mi jak akurat bylismy we Wloszech i Chorwacji na wakacach. tam mialem dozo czasu na myslenie o zyciu. udalo nam sie tam w koncu poczac nasza coreczke. po powrocie szukalem miesiac czasu pracy, ktora musiala spelniac 3 warunki:

- 1 zmiana (8.00-16.00)

- wolne absolutnie wszystkie weekendy

- jeslli wyjezdzac to raz w tygodniu

 

po miesiacu znalazlem i zmienilem

 

przez pol roku zarabialem mniej niz w poprzedniej pracy ale kasa nie jest dla mnie najwazniejsza. teraz zarabiam miedzy 2 a 6 razy wiecej niz wtedy w zaleznosci od miesiaca. tylko ze za 3 lata znow bede mial problem gdyz bede musial znalezc nowa prace. ktos moze tego podejscia nie rozumiec ale znow ja jestem w stanie to zrozumiec wiec w polemike sie wdawac nie bede. do pracy czy samochodu nie mozna sie przyzwyczajac. nie mozna sie ograniczac i wpadac w monotonie ...

 

TAKIE JEST MOJE ZDANIE

 

Nie wiem jakie kolega wyciagnie z tego wniioski ale niech sie troszke zastanowi - przemyslenia sie przydadza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIOTRULEX, masz namiar na hydraulikow od Agnieszki? Jesli tak podeslij. A moze jeszcze ktos ma namiar na jakis sensownychc - potrzebni na wczoraj, bo tych, ktorzy przyszli do nas najchetniej wywalilabym na zbity pysk za madrosci zyciowe. Tacy specjalisci od wszystkiego.

 

namiary na hydraulikow jakie posiadam to:

 

0-603 361-986

 

0-504 225-058

 

0-504 782-562

 

jak cos jeszcze znajde to dam znac

 

to sa 3 rozne firmy znane i polecane na forum i wsrod znajomych

 

prosze powiedziec, ze namiar od Piotra z Wielkiej Nieszawki z ulicy Pieknej :wink:

 

wszyscy trzej byli u mnie na wycenie lecz jeszcze nie wybralem ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dluuugiej nieobecności :)

 

My czekamy na więźbę, która ma przyjechac w poniedziałek o 8:00.

 

15 sierpnia skręciliśmy na działce pysznego grilla podlewanego piwem :) Miło było :)

Stoły i ławy zbite z desek jakie znaleziono na działce, a to wszystko stało na cegłach. Nie ma to jak prowizorka :lol:

http://images23.fotosik.pl/62/1bcbd350c32e4cfa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My czekamy na więźbę, która ma przyjechac w poniedziałek o 8:00.

 

no ladnie. my jeszcze u siebie nie grillowalismy

 

ile teraz kosztuje wiezba bo cos dszybko Wam z tym tematem poszlo?

 

Bede pewnie musial dokupic desek na deskowanie dachu - wiesz moze ile teraz kosztuja i jakie sa czasy oczekiwania na niewielkie ilosci - moze z metr szescienny?

 

mamy w koncu przylacza wod-kan. co prawda jeszcze nie odebrane lecz sa. za same czesci placilem 1300 zeta a za robote jeszcze nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedną partię więźby przywieźli dzisiaj rano :D Piękne, zielone dechy :)

Jutro przyjeżdża reszta.

 

Piotr, niestety nie mam bladego pojęcia jakie są teraz ceny drewna. My już dawno zamawialiśmy, teraz dopiero nam przywożą.

 

mamy w koncu przylacza wod-kan. co prawda jeszcze nie odebrane lecz sa. za same czesci placilem 1300 zeta a za robote jeszcze nic

 

Nasza gmina jakaś biedna jest, bo żeby założyli nam wodociąg, my i kilku naszych sąsiadów musimy dorzucić każdy po 1 500 zl. Do tego dojdzie jeszcze koszt zrobienia przyłącza. Pewnie też ok 1 500 zł. Czyli ze 3 000 zł wyskoczy z konta ot tak sobie, bo wody nam się zachciewa, wrrrr :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedną partię więźby przywieźli dzisiaj rano :D Piękne, zielone dechy :)

Jutro przyjeżdża reszta.

 

Piotr, niestety nie mam bladego pojęcia jakie są teraz ceny drewna. My już dawno zamawialiśmy, teraz dopiero nam przywożą.

 

mamy w koncu przylacza wod-kan. co prawda jeszcze nie odebrane lecz sa. za same czesci placilem 1300 zeta a za robote jeszcze nic

 

Nasza gmina jakaś biedna jest, bo żeby założyli nam wodociąg, my i kilku naszych sąsiadów musimy dorzucić każdy po 1 500 zl. Do tego dojdzie jeszcze koszt zrobienia przyłącza. Pewnie też ok 1 500 zł. Czyli ze 3 000 zł wyskoczy z konta ot tak sobie, bo wody nam się zachciewa, wrrrr :wink:

 

Jeśli mogę Was pocieszyć, to dodam, że w gm. Wielka Nieszawka przy istniejącym wodociągu i kanalizacji, koszt uzyskania warunków na podłączenie do sieci wynosi odpowiednio 1800,-zł woda i 1800,- kanaliza.

Potem oczywiście dochodzi jeszcze koszt zrobienia przyłączy.

Serdecznie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę Was pocieszyć, to dodam, że w gm. Wielka Nieszawka przy istniejącym wodociągu i kanalizacji, koszt uzyskania warunków na podłączenie do sieci wynosi odpowiednio 1800,-zł woda i 1800,- kanaliza.

Potem oczywiście dochodzi jeszcze koszt zrobienia przyłączy.

Serdecznie pozdrawiam :)

 

tak, tak

 

z tych 3600 to juz dawno wyskoczylismy aby dostac warunki a co za tym idzie pozwolenie na budowe :evil:

 

to podobno nie jest do konca zgodne z prawem ale tym zajmiemy sie pozniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...