Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

mamy pęknięcia na ścianach i na łączeniach pomiędzy sufitem a ścianą. To norma.

 

nam tu nc nie peka

 

delikatne pekniecie jest w okolicy okna dachowego, na 2 laczeniach sa delikatne pekniecia

 

na laczeniach KG i scian na poddaszu nigdzie nic nie widac a tam faktycznie strzela nader czesto - norma jednak wilalbym tego nie nazywac :wink:

 

W koncu snieg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Nam na razie nic nie peka, ale jeszcze nie mieszkamy, więc moze cos jeszcze wyjdzie.

 

Renia nie pomoge co do lekrza, ale dużo zdrówka życzę .

Wiem co to znaczy mieć dziecko w szpitalu, w zeszłym roku przeżylismy cięzka chorobe syna. Będzie dobrze.

 

Zmieniłam opony na zimowe i prosze śnieg :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie...

mam pytanie - jaki kabel (typ i przekroj) zastosowaliscie do podlaczenia sie (od skrzynki energetycznej do glownej rozdzielni w domu).

 

Dodam ze mam zamiar:

 

- uzywac sile

- w garazu miec warsztat (szlifierki, spawarka, kompresor, wiertarki itp)

 

z gory dzieki za odp.

 

nie wiem, pewnie taki jak w projekcie

 

jak nie masz to zadzwon do energetyki a Ci powiedza

 

Byc moze zalezy to od jakiejs mocy przylaczeniowej czy czegos podobnego - wiem ze ja mam zadeklarowane 12,5 czegos tam :wink:

 

mam oczywiscie 3 fazy jak chyba teraz juz wszyscy bo jest to standardem i solidna spawarka wlozona w odpowiednie gniazdko korkow nie wywala

 

jak masz juz elektryka to z pewnoscia dobrze Cie poprowadzi, ja w tej kwestii na swoim moglem calkowiecie polegac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już czuję święta, bo jeszcze tylko jutro do pracy i wolne :D

Domek już przyozdobiony lampkami świątecznymi, a w weekend zaczynam sprzątać i wprowadzać wewnątrz świąteczną atmosferę 8)

 

to szykuje sie 2,5 tygodnia wolnego. nic tylko pozazdroscic :D

 

mnie jedynie cieszy zaplanowany na 7-10 stycznia wyjazd na narty. mam tylko nadzie ze zdazy juz zdrowo nawalic sniegu a asfalcik bedzie suchy i czarny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj marzy mi sie wyjazd na narty. Ale ciagle dzieci za małe. Moze w przyszłym roku.

 

W niedziele ubieram choinke i pieke piernik, i juz bedzie pachniało świętami.

 

Dzisiaj zaczynaja montaz mebli w kuchni, az jestem ciekawa. Jutro zaczynam wielkie sprzatanie na budowie.

Renata jak zdrówko maluszka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Dzisiaj zaczynaja montaz mebli w kuchni, az jestem ciekawa. Jutro zaczynam wielkie sprzatanie na budowie.

 

Oj widze ze my "leb w leb" idziemy - tez nam w piatek kuchnie matowali :).

 

Zadowoleni jestescie z efektu - bo my na koncowy efekt czekamy do poniedzialku. Narazie jest ladnie.

 

Pozdrawiam

Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, obiecane namiary:

Animus, Janusz Dziemecki, ul. Konwaliowa 57 tel 0-56 654-56-25, 505-298-600

 

Dziekuje serdecznie :)

 

Gosc niestety wola juz wiecej niz 800 zeta

 

Namiar ten prosilem dla znajomych jednak okazuje sie ze byc moze tez bede musial miec ten badziewuasty projekt do odbioru

 

Mam asfalt pod domem i pewnie dlatego gmina wymaga projektu a do odbioru byc moze bedzie konieczny

 

Mam goscia i stanelo na 600 zeta. Co prawda ze Słupska ale akurat mi to nie przeszkadza :D

 

Jutro bede mial oferte z Nowego Targu a tam akurat planuje byc przejazdem za kilkanascie dni 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...