Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeszcze jedno. taka ciekawostka

 

z 2 tygodnie temu kupilismy troszke sprzetu z dziedziny rtv. myslalem ze przeplace i krotka przed gwiazdka wszystko jeszcze stanieje. dzis sobie zerknalem w ceneo i widze ze wrecz przeciwnie. tam gdzie kupowalem (electro.pl i jeszcze jeden) i tak jest praktycznie najtaniej choc za to samo w tej chwili zaplacilbym nieco ponad 10% wiecej :o

 

nieco jestem zdziwiony ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

______________________$$$

_____________________$$$$$

___________________$$$$$$

_________________$$$$$$$

_______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$

______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$

_____________$$$$$$$$$$$$$$$

____________$$$$$$$$$$$$$

___________$$$$$$$$$$$$

__________$$$$$$$$$$

_________$$$$$$$$$

________$$$$$$$$

_______$$$$$$$

______$$$$$$

______$$$$$

______$$$$

______$$$$

______$$$_____$

$______$$___$$

__$$$$$$$$$$$

___$$$$$$$$$

____$$$$$$$$$

___$$$$$$$$$$$$$

__$$$$$$$$$$$$$$$

__$$$$$$$$$$$____$

$_____$$$$

________$

 

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich forumowiczów, smacznej kolacji wigilijnej w miłej rodzinnej atmosferze oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej

życzy

Maja i familia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszytskich w nowym roku z nowego domku.

Troche na wariata, ale parapetówka w sylestra sie odbyła.

Teraz ciagle biegam i sprzątam, czy to kiedys przestanie sie kurzyc ?

Jutro pierwsza próba stania w korku z tej strony. :D

Piotrulex o której nalepiej wyjechac żeby być 15 po sódmej za mostem?

 

Wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Wszystkiego dobrego w nowym roku.

Czy może ktoś z Was ma pomysł jak najlestsetyczniej zamontować telewizor LCD 32 cale na ścianie, żeby nie było widać kabli? Czy jest to możliwe? Jaki uchwyt dokupić? Gniazdko mogę przesunąć blisko TV. Antena może być wkuta w ścianę i zaszpachlowana. Chyba jednak wtyczka do gniazdka jest dość duża i TV będzie musiał trochę odstawać od ściany?

Może ktoś z Was może polecić jakiś uchwyt, czy poroducenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich w nowym roku z nowego domku.

Troche na wariata, ale parapetówka w sylestra sie odbyła.

Teraz ciagle biegam i sprzątam, czy to kiedys przestanie sie kurzyc ?

Jutro pierwsza próba stania w korku z tej strony. :D

Piotrulex o której nalepiej wyjechac żeby być 15 po sódmej za mostem?

 

Wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok.

 

najlepszego po Swietach

 

wyjezdzajac z domku okolo 7.00 w korku zwykle stoimy 10-15 minut

 

Ty musisz byc wczesniej niz my wiec kolejka zwykle jest mniejsza

 

My najczesciej stoimy jadac do miasta kawaleczek na lukiem w prawo. tylko ta ostatnia prosta. Dzis chyba 12 minut. Najwiekszy korek zwykle w poniedzialek a najmniejszy w piatek. Popoludiami wracajac bedziecie musieli kombinowac. w najgorszym wypadku na gore slimakiem Getynskim, pozniej skret w lewo na zakazie tak jakbyscie wyjezdzali z Kopernika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Wszystkiego dobrego w nowym roku.

Czy może ktoś z Was ma pomysł jak najlestsetyczniej zamontować telewizor LCD 32 cale na ścianie, żeby nie było widać kabli? Czy jest to możliwe? Jaki uchwyt dokupić? Gniazdko mogę przesunąć blisko TV. Antena może być wkuta w ścianę i zaszpachlowana. Chyba jednak wtyczka do gniazdka jest dość duża i TV będzie musiał trochę odstawać od ściany?

Może ktoś z Was może polecić jakiś uchwyt, czy poroducenta?

 

czesc

 

my mamy cos podobnego kupionego w MM za 99 zeta, kolor czarny

 

http://www.ceneo.pl/1662919

 

jeszcze nie zamontowany ale wyglada OK. Chodzilo nam aby byl odciagany od sciany i dawal opcej ogladania tv ze miejsc siedzacych przy stole w innym miejscu salonu

 

kable kiedys tam poprowadze w scianie w podobnej "rurze" jak mam wkuta w sciane np. do wyciagu w kuchni

 

na razie tv stoi na niskim stoliczku telewizyjnym i tez jest OK ale kiedys tam zamontuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na chwile dać znać, że żyję i życzyć wszystkim najlepszego w Nowym Roku. Dla tych, którzy już mieszkają - ciepła, niskich rachunków, niekłopotliwych sąsiadów, niepękających ścian, niecieknących dachów, pięknych ogrodów. A dla tych, którzy się budują - idealnych ekip, a że takich nie ma - cierpliwości do tych, które są.

 

Pozdrawiam

Magda

 

Piotr, jak wyglądacie z czasem w lutym, bo w styczniu pewnie nie uda się spotkać, bo ciągle jeszcze mam urwanie głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Piotr, jak wyglądacie z czasem w lutym, bo w styczniu pewnie nie uda się spotkać, bo ciągle jeszcze mam urwanie głowy.

 

czesc, dzieki, na razie calkiem przyzwoicie :D

 

zona chcialaby wyskoczyc gdzies pomykac na nartach ale to raczej jeden weekend nam wyskoczy

 

z tego weekendu w gorach raczej beda nici ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Wszystkiego dobrego w nowym roku.

Czy może ktoś z Was ma pomysł jak najlestsetyczniej zamontować telewizor LCD 32 cale na ścianie, żeby nie było widać kabli? Czy jest to możliwe? Jaki uchwyt dokupić? Gniazdko mogę przesunąć blisko TV. Antena może być wkuta w ścianę i zaszpachlowana. Chyba jednak wtyczka do gniazdka jest dość duża i TV będzie musiał trochę odstawać od ściany?

Może ktoś z Was może polecić jakiś uchwyt, czy poroducenta?

 

czesc

 

my mamy cos podobnego kupionego w MM za 99 zeta, kolor czarny

 

http://www.ceneo.pl/1662919

 

jeszcze nie zamontowany ale wyglada OK. Chodzilo nam aby byl odciagany od sciany i dawal opcej ogladania tv ze miejsc siedzacych przy stole w innym miejscu salonu

 

kable kiedys tam poprowadze w scianie w podobnej "rurze" jak mam wkuta w sciane np. do wyciagu w kuchni

 

na razie tv stoi na niskim stoliczku telewizyjnym i tez jest OK ale kiedys tam zamontuje :wink:

Dzięki za wieści.

Faktycznie wygląda przyzwoice i co dla mnie istotne odstęp odściany to 5,5 cm. MM to Media Markt? Dawno temu kupowałeś? W internetowych sklepach na stanie są najtaniej 131 zł (razem z wysyłką).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Wszystkiego dobrego w nowym roku.

Czy może ktoś z Was ma pomysł jak najlestsetyczniej zamontować telewizor LCD 32 cale na ścianie, żeby nie było widać kabli? Czy jest to możliwe? Jaki uchwyt dokupić? Gniazdko mogę przesunąć blisko TV. Antena może być wkuta w ścianę i zaszpachlowana. Chyba jednak wtyczka do gniazdka jest dość duża i TV będzie musiał trochę odstawać od ściany?

Może ktoś z Was może polecić jakiś uchwyt, czy poroducenta?

 

czesc

 

my mamy cos podobnego kupionego w MM za 99 zeta, kolor czarny

 

http://www.ceneo.pl/1662919

 

jeszcze nie zamontowany ale wyglada OK. Chodzilo nam aby byl odciagany od sciany i dawal opcej ogladania tv ze miejsc siedzacych przy stole w innym miejscu salonu

 

kable kiedys tam poprowadze w scianie w podobnej "rurze" jak mam wkuta w sciane np. do wyciagu w kuchni

 

na razie tv stoi na niskim stoliczku telewizyjnym i tez jest OK ale kiedys tam zamontuje :wink:

Dzięki za wieści.

Faktycznie wygląda przyzwoice i co dla mnie istotne odstęp odściany to 5,5 cm. MM to Media Markt? Dawno temu kupowałeś? W internetowych sklepach na stanie są najtaniej 131 zł (razem z wysyłką).

 

kupowalismy z tydzien przed gwiazdka, moze nieco wiecej

 

tak, chodzi o sklep nie dla idiotow

 

na odstepie nam nie zalezalo ani malym ani duzym tylko na tym przekrecaniu pod duzym katem choc na jedna ze stron. ostatnio bylem w nowym hotelu i wlasnie mialem cos takiego - fajna sprawa

 

przewody przy remoncie wpakujemy w sciane w jakiejs rurze, do tej pory beda sobie sympatycznie dyndały :wink:

 

ps. gdzie na Wielkiej macie w planie sie budowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...