Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej.

Wszystkiego dobrego w nowym roku.

Czy może ktoś z Was ma pomysł jak najlestsetyczniej zamontować telewizor LCD 32 cale na ścianie, żeby nie było widać kabli? Czy jest to możliwe? Jaki uchwyt dokupić? Gniazdko mogę przesunąć blisko TV. Antena może być wkuta w ścianę i zaszpachlowana. Chyba jednak wtyczka do gniazdka jest dość duża i TV będzie musiał trochę odstawać od ściany?

Może ktoś z Was może polecić jakiś uchwyt, czy poroducenta?

 

czesc

 

my mamy cos podobnego kupionego w MM za 99 zeta, kolor czarny

 

http://www.ceneo.pl/1662919

 

jeszcze nie zamontowany ale wyglada OK. Chodzilo nam aby byl odciagany od sciany i dawal opcej ogladania tv ze miejsc siedzacych przy stole w innym miejscu salonu

 

kable kiedys tam poprowadze w scianie w podobnej "rurze" jak mam wkuta w sciane np. do wyciagu w kuchni

 

na razie tv stoi na niskim stoliczku telewizyjnym i tez jest OK ale kiedys tam zamontuje :wink:

Dzięki za wieści.

Faktycznie wygląda przyzwoice i co dla mnie istotne odstęp odściany to 5,5 cm. MM to Media Markt? Dawno temu kupowałeś? W internetowych sklepach na stanie są najtaniej 131 zł (razem z wysyłką).

 

kupowalismy z tydzien przed gwiazdka, moze nieco wiecej

 

tak, chodzi o sklep nie dla idiotow

 

na odstepie nam nie zalezalo ani malym ani duzym tylko na tym przekrecaniu pod duzym katem choc na jedna ze stron. ostatnio bylem w nowym hotelu i wlasnie mialem cos takiego - fajna sprawa

 

przewody przy remoncie wpakujemy w sciane w jakiejs rurze, do tej pory beda sobie sympatycznie dyndały :wink:

 

ps. gdzie na Wielkiej macie w planie sie budowac?

Nie będziemy się budować. Kupiliśmy większe mieszkanie. Z działką w Wlk. Nieszawce mieliśmy umowę przedwstępną, ale nie doszło do sprzedaży z winy sprzedającego.

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

czy był ktoś z was w Tropical Islands w Berlinie?
c

Byłem...wrażenia hmm...coś innego ciekawego, dla dzieci rewelacja..dla doroslych to tak średnio. Klimat panuje rzeczywiscie jak w tropikach...bardzo cieplo i wilgotno...roślinnośc tropikalna..piaseczek nad wodą.Można polatać balonem nad lagunami....to jest zbudowane w starej fabryce sterowców tak ze jest b. wysoko...podobno statuła wolnosci by sie zmiesciła.

Jeśli chodzi o ceny to dosyc drogo....nie wiem dokładnie bo miałem wyjazd sponsorowany ale wychodzi wyjazd rodzinny troszke drogo...jedzenie takie sobie...pełno ludzi, duzo polaków.

Czy polecam??? Na pewno warto zobaczyć, ale nie wiem czy pieniądze są wate tego...dla ddzieciaków na pewno...osobiscie wolałbym sobie pojechac do tatralandii na słowacje do źródeł termalnych....

....ale można jeszcze połaczyc ten wyjazd ze zwiedzaniem Berlina...jeśli połączy sie te 2 sprawy to warto to przemysleć...Baerlin jest bardzo ciekawy...zwłaszcza wschodni...a:))

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Baerlin jest bardzo ciekawy...zwłaszcza wschodni...a:))

Pozdrawiam

 

Dodatkowo proponuje sie zaopatrzyc w piwo o nazwie Krombacher. Jesli Wam nie zasmakuje odkupie cala skrzynke :wink: . Smak bardzo ciekawy i uznany. Czuc delikatnie slony posmak, malo wyczuwalny ale jednak - dla mnie rewelacja. Kiedys jeden z BROKow byl na podobe robiony ale niestety te czasy juz sie skonczyly :cry: . Jest wielu smakoszy ktorzy sami dosalaja delikatnie piwo a tu prosze, maja gotowy produkt :lol:

 

W styczniu jeszcze mam w planie sam byc w okolicy ale nie wiem czy bedzie czas na zakupy :(

 

Byliscie na nocke pod namiotem czy tylko poszalec w dzien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też planujemy już wypoczynek :wink: . Właśnie zarezerwowaliśmy na początek czerwca wyjazd na Thassos :D - już nie mogę się doczekać a to jeszcze 5 miesięcy :roll:

 

nigdy nie lubilem brac urlopu jako jeden z pierwszych. Ty juz po a inni jeszcze przed wspanialymi wakacjami :wink:

 

piszesz wyjazd - jedziecie autem czy jak?

 

jesli tak to prosze cos wiecej bo nieco mnie to interesuje 8)

 

do Grecji niegdy nieudalo nam sie dojechac gdyz jak na moj gust jest nieco za daleko. preferujemy wakacje bez planowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tematem wakacji. :-? Ja ciągle nie mogę wykopać się ze sterty papierów i zleceń, nie mam kiedy sie wyspać na dobre, a Wy o urlopach. Skończył się szał świąteczno-noworoczny, zaczyna się akcja Dzień Babci i Dziadka. I jak zawsze wszystko na ostatnią chwilę, więc bądźcie ludźmi i nie dręczcie mnie. Urlop to na chwilę obecną abstrakcja. :cry: :cry:

 

Natalia, w temacie sklepów za bardzo nie poradzę, ale ja lubię kupować na pierwszym rubinkowie - w tym segmencie co Paluszek, na tyłach ROSSMAN'a jest malutki sklep z torebkami, rajstopami, biżuterią. Mają też buty - jak dla mnie ładne i w przyzwoitych cenach. Kupowałam już kilkukrotnie i zawsze byłam zadowolona.

 

Pozdrawiam cieplutko

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tematem wakacji ...

 

zima. na budowach niewiele sie dzieje a o czyms gadac trzeba :wink:

 

jak masz duzo roboty to nic tylko sie cieszyc :D

 

my zima w kraju pewnie pare dni na nartach - moze nawet 2 razy sie uda a jak 19-21 marca bedzie jeszcze snieg w Wiśle to i 3 razy 8) . Karpaty niestety pochopnie odwolalismy przestraszywszy sie grypy na wschodnia granica :evil:

 

Z letnimi raczej pasujemy bo znajomi nam wypadaja w tym roku a wiecej chetnych na wakacje w naszym stylu na 2010 nie mamy :wink:

 

tak wiec nam jedynie gadanie o wakacjach pozostalo - tak na pocieszenie :wink:

 

weekendowe czy przedluzane wekendy sie nie licza

 

na odprezenie polecam np. pojechac do aquaparku Fala w Lodzi i za okolo 70 zeta kupic sobie calodzienny bilet na baseny i strefe saun a za dodatkowych kilka dych np. masaz z peeligiem czekoladowym :p . Polecam Lodz bardziej niz Sopot choc jak ktos lubi Wroclaw to tam tez jest kompleks na wysokim poziomie z podobnymi cenami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...