Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A ja nawet nie mam czasu myslec o wakacjach, chociaz marzy mi sie urlop.

Ciągle jest cos do zrobienia. duzo rzeczy jeszcze w workach.

 

Byłam a Aqua parku we Wrocławiu, bardzo mi sie podobało i mam nadzieje,że ten co nam "pod nosem " budują bedzie podobny.

 

Nie Tobie tylko mi pod nosem :wink:

 

My bedziemy mieli doslownie kilkaset metrow :D

 

jakis super AP to nie bedzie ale z pewnoscia najlepszy w Toruniu :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie ! wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Fajnie ze jeszcze tutaj jestescie !!

Pamietacie moze czasy kiedy razem sie budowalismy ?

Zimowe noce na budowie aby domek ogrzewac w stanie surowym, urzadzanie a teraz domek stoi pusty bo ... trzeba od nowa nagrzewac, daleko dojezdzac po ciemku, wozic jedzenie itd...

Mimo niedogodnosci w weekend noworoczny postanowilem jezdzic tam i palic w kominku aby nie dac sie zimie. Wode mam spuszczona wiec warunki troche spartanskie, ale udalo mi sie pierwszy raz kolede tam przyjac - wczesniej zastanawialem sie czy tam ksiadz wogole dojezdza i pod ktora parafie to nalezy.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ksiądz zaskoczył w Sylwestra, podczas kręcenia ciasta, ale jakoś w biegu go przyjęłam... :roll:

 

zaskoczyl?

 

zwykle na mszy zapowiada wizyty a na tablicy ogloszen wisi cala rozpiska ...

 

tak przynajmniej jest u nas wiec 27 stycznia popoludniu nie dam sie zaskoczyc :wink:

 

obawiam sie ze choineczka mi nie wytrzyma az tak dlugo choc jak na razie igielki z niej nie leca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ksiądz zaskoczył w Sylwestra, podczas kręcenia ciasta, ale jakoś w biegu go przyjęłam... :roll:

 

zaskoczyl?

 

zwykle na mszy zapowiada wizyty a na tablicy ogloszen wisi cala rozpiska ...

 

tak przynajmniej jest u nas wiec 27 stycznia popoludniu nie dam sie zaskoczyc :wink:

 

obawiam sie ze choineczka mi nie wytrzyma az tak dlugo choc jak na razie igielki z niej nie leca :D

Ja do naszej parafii nie uczęszczam, bo mi godziny nie pasują. Pomijając to, że rzadko wogóle uczęszczam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ksiądz dopadł przy smażeniu naleśników. :lol: Wiedziałam, że przyjdzie, ale spóźniał się już ponad 2 godziny więc zabrałam się za smażenie. Zauważył od razu, ale ja nie zrozumiałam aluzji. :oops: Poszedł więc do sąsiadów i tam od progu oświadczył, że jest głodny i chce jeść. :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ksiądz dopadł przy smażeniu naleśników. :lol: Wiedziałam, że przyjdzie, ale spóźniał się już ponad 2 godziny więc zabrałam się za smażenie. Zauważył od razu, ale ja nie zrozumiałam aluzji. :oops: Poszedł więc do sąsiadów i tam od progu oświadczył, że jest głodny i chce jeść. :lol: :lol:

 

i nic dziwnego ze ksieza wygladaja powiedzmy na srednio wysportowanych :wink:

 

tak a propos wczesniejszego to tez niestety niezbyt czesto jestesmy w kosciele ale mysle ze wypadalo by wiedziec kiedy ma sie zapowiedziana wizyte ksiedza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do toruńskich dziewczyn niebudowlanie:

znacie jakiś fajny sklep z obuwiem nie w centrum i nie w Galerii (tam wszystkie obleciałam)? Szukam kozaków jakichś bo mi się rozlatują stare, a nigdzie nie mogę znaleźć dopasowanych do łydki (wszystkie są za szerokie i wyglądam jak w kaloszkach).

No to ja Ci podpowiem:))

Kup co Ci sie podoba...a w Lubiczu jest szewc ktory współpracuje m/innymi ze sklepem Venezia z Coperniqsa..moje żona sobie kupila..tez odstawaly od łydki...szewc tak zrobił ze pasuja idealnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszego przed weekendem 8)

Oj ciężki ten tydzień był, ale na szczęście już się kończy. A kolejny będzie już lepszy :D

 

kazdy tydzien jest rewelacyjny, miedzy innymi dlatego ze konczy sie weekendem

 

dzis jade do Lubicza po pstragi a jutro na obiad ze znajomymi czesc sobie grillujemy a czesc pakujemy do parowaru :D

 

Prosze pamietac o WOŚP w niedziele :p

 

My jak zwykle w ich sklepiku internetowym kupujemy 2 kubki - od kilku lat zbieramy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dziś tak cicho. Zakopali się wszyscy? :wink: My z trudem, ale wyjechaliśmy. Teraz liczę na dobre serce sąsiada - może wsiądzie na traktor i odśnieży troszeczkę. Inaczej nie dojadę do domu. Jeśli prognoza się sprawdzi i do jutra będzie padać, nawet nie będę próbowała wydostać się do pracy. :lol:

 

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano też mieliśmy przeboje - w Kopaninie na środku drogi stał w poprzek zakopany autobus. Nikt nie mógł przejechać ani w jedną ani w drugą stronę. W końcu po przetarciu szlaku przez 2 terenówki zdecydowaliśmy się na podróż przez las i udało się... :D Trochę spóźnieni, ale dotarliśmy do pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...