Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Rano też mieliśmy przeboje - w Kopaninie na środku drogi stał w poprzek zakopany autobus. Nikt nie mógł przejechać ani w jedną ani w drugą stronę. W końcu po przetarciu szlaku przez 2 terenówki zdecydowaliśmy się na podróż przez las i udało się... :D Trochę spóźnieni, ale dotarliśmy do pracy.

 

 

To my jechaliśmy za Wami :)

 

Pozdrawiam z CZD w W-wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Piotr, ja mam odkurzacz centralny od 2 lat, sprawdza się świetnie. Mam 2 gniazda i 3 szufelki. Najbardziej lubię te w wiatrołapie i kuchni, tą przy tarasie uzupełnimy o gniazdo do odkurzania tarasu. Jednostka Vacu Maid. Jak chcesz dam Ci namiary na człowieka, który nam to robił, to dobrze doradzi.

 

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się jeszcze coś o odkurzaczach a dokładnie o gniazdkach- są dwa typy załączania. Jeden załączy jednostkę jak tylko włożysz rurę do gniazdka, drugi jak włączysz rurę włącznikiem w rączce. Ja mam ten drugi i nie wyobrażam sobie innego rozwiązania.

 

Piotr, może podjedźcie to pooglądacie i pogadamy. W niedzielę jesteśmy w domku.

 

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, ja mam odkurzacz centralny od 2 lat, sprawdza się świetnie. Mam 2 gniazda i 3 szufelki. Najbardziej lubię te w wiatrołapie i kuchni, tą przy tarasie uzupełnimy o gniazdo do odkurzania tarasu. Jednostka Vacu Maid. Jak chcesz dam Ci namiary na człowieka, który nam to robił, to dobrze doradzi.

 

Magda

 

dzieki

 

pojawila sie wiec kolejna marka

 

beam

profieurope

borysowski

smart

husky

i teraz vacu maid

 

zaraz normalnie oczoplasu dostane :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się jeszcze coś o odkurzaczach a dokładnie o gniazdkach- są dwa typy załączania. Jeden załączy jednostkę jak tylko włożysz rurę do gniazdka, drugi jak włączysz rurę włącznikiem w rączce. Ja mam ten drugi i nie wyobrażam sobie innego rozwiązania.

 

Piotr, może podjedźcie to pooglądacie i pogadamy. W niedzielę jesteśmy w domku.

 

Magda

 

tak oczywiscie. rura musi byc z wlacznikiem

 

w niedziele zdaje sie jestesmy umowieni na ogladanie kilkudniowego beam'a u kolegi :wink: ale dziekuje. jeszcze to sprawdze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było za prosto, jeszcze jest Venton :wink: http://pliki.bimsplus.mserwer.pl/promocje/venton/odkurzacze-ulotka.pdf

 

ma ktoś z Was separator do kominka? jak to się sprawuje

 

ja znalazłam takie coś na allegro http://allegro.pl/item870349525_elektryczny_odkurzacz_kominkowy_18l1000w_szczota.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producentów jest ...., ale niektórzy tak pokombinowali, że gniazda, szufelki itp pasują tylko do ich rur instalacyjnych - inna średnica niż standard. Wiem, że ludzie to obchodzili jakimiś przejściówkami, ale czy warto?

 

Piotr, to jeszcze może być sobota - Sławek idzie z Tośkiem wieczorem na basen, ale my zostajemy, więc zapraszamy.

 

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę teraz kupić gniazda do odkurzacza - sama jednostka będzie za jakiś czas dopiero - i właśnie nie wiem jakie, żeby czasem się nie wkopać, bo nie wiem jeszcze jaki odkurzacz wybiorę, madzialenka wiesz dokładnie coś o tych innych przekrojach? byłabym wdzięczna za info

 

z tego cos ie orientuje biale rury zwykle sa w standardzie beam. ja to wszystko kupowalem na lubickiej chyba w cuprum a oni wlasnie bmaja beam. fakktycznie musze miec tro na uwadze kupujac np. rure do odkurzacza bo jednostke centralna jakos tam idzie polaczyc. sam nie wiem cowybrac

 

DZIS RANO U NAS ZA OKNEM-16,9 :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś z Was separator do kominka? jak to się sprawuje

 

ja znalazłam takie coś na allegro http://allegro.pl/item870349525_elektryczny_odkurzacz_kominkowy_18l1000w_szczota.html

Ja myślę, że to taki mało przydatny gadżet, ale sama nie mam, więc może bzdury gadam. My opróżniamy kominek z popiołu 1 raz w tygodniu (znaczy mąż opróżnia :wink: ). Robi to za pomocą zmiotki i szufelki. Takie porządne odkurzanie robimy tylko na koniec sezonu grzewczego za pomocą zwykłego odkurzacza :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Separator mam, do kominka użyłam może ze 2 razy. Jeśli tylko do tego celu, szkoda pieniędzy. Przydaje się do sprzątania po szlifowaniu, kuciu, tępienia os i innego latającego badziewia.

 

Marzenka, nie pamiętam dokładnie, bo temat interesował mnie ponad 2 lata temu, ale rury były niebieskie i chyba chodziło o Borysowskiego.

 

A u nas rano było -19. :o :o :o

 

Pozdrawiam cieplutko

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odp

 

w takim razie odpuszczam separator, słyszałam, że dobrze czyści się kominek fusami od herbaty, chodzi chyba o to, żeby się nie kurzyło, należy wsypać fusy do popiołu i razem wszystko zmieść - ciekawy sposób:) ale jeszcze nie próbowałam

 

u nas też -19, a wczorajsza mgła koło godz. 19 była przerażająca jak z horroru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...