Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

blaszak używany kupię ...

 

tanio oczywiście :)

 

ewentualne wiadomości proszę kierować na priv'a .

 

Pozdrawiam,

Tświrek

 

ja tanio nie moglem znalezc wiec kupilem nieco desek, rolke papy i sam sobie zrobilem

 

wyszlo znacznie taniej niz najtanszy blaszak jaki znalazlem a na koniec budowy przez jakis czas dzieki temu drewienku bylo cieplo w domku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Na wiosnę ruszamy z budową domu (350 m2) w Papowo-Osieki. Do tej pory nie mogę znaleźć dobrej i w średniej cenie ekipy która postawi mi dom w stanie surowym zamkniętym, ewentualnie postawi fundamenty, mury, stropy, kominy, wieńce etc.

Bardzo proszę o pomoc jesli znacie jakieś firmy godne polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak nietypowo. Może ktoś ma ochotę odpocząć od domku i pojechać do Austrii na narty? Z powodu poważnej choroby dziecka mamy do odsprzedania(symbolicznie) miejsce w apartamencie 4 osobowym w hotelu 4 gwiazdkoym z basenem (biuro neckermann). Wyjazd już w sobotę. Niestety w najbliższym czasie czeka nas kolejny wypoczynek w stolicy na pięknej bialej sali. :cry:

 

Pozdrawiam

renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy ostatniej środzie tygodnia czyli juz prawie weekend :D

 

Niezle slisko co?

 

Dzis jadac do pracy przed 8 rana u nas w gminie droga posypana i morka a jak tylko pojawila sie tablica miasto Torun i dodalem nieco wiecej gazu na 4-tym biegu to kola zaczely sie slizgac :wink: . Droga osiedlowa u mnie jest mniej sliska niz Nieszawska nalezaca do miasta :evil:

 

Wczoraj wieczorkiem jadac do Inowroclawia srednia predkosc w obie strony wyszla 45 km/h odliczajac wszelkie postoje :evil:

 

Zycze wszystkim duzo sniegu i calych zderzakow :D oraz oczywiscie duzo zdrowka :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak nietypowo. Może ktoś ma ochotę odpocząć od domku i pojechać do Austrii na narty? Z powodu poważnej choroby dziecka mamy do odsprzedania(symbolicznie) miejsce w apartamencie 4 osobowym w hotelu 4 gwiazdkoym z basenem (biuro neckermann). Wyjazd już w sobotę. Niestety w najbliższym czasie czeka nas kolejny wypoczynek w stolicy na pięknej bialej sali. :cry:

 

Pozdrawiam

renata

 

Współczuje:((

 

Ja zaznałem białego sportu w zeszłym tygodniu...moze gdyby wczesniej to byłoby to ciekawą ofertą...szkoda z enie mozecie jechac...wystaw moze na allegro..:)

 

 

ps. droga taka impreza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszytkich!!!

Kto by pomyślał, że temat się tak rozwinie. Ja chciałabym wrócic do tematu okien. Jeżdże po firmach i nie mogę wybrac żadnej oferty. Skołowana jestem na maxa. Proszę o poradę który profil jest najlepszy i do jakiej firmy się udac, żeby człowieka nie naciągnęli.

 

Polecam okienka 7 komorowe firmy Drutex z Bydgoszczy. Ja u siebie mam takie w wersji 3 szybowej. Solidne, ciepłe i naprawdę z...e ciche. Polecam. Kupiłem je w firmie Darro w Toruniu po naprawdę dobrej cenie. Obsługiwał mnie Lukasz Grzybowski. Człowiek naprawdę godny polecenia. Ja kupiłem od niego cały komplecik okna, bramę garażową oraz drzwi wejściowe, moze dla tego taką super cenę dostałem, ale się opłacało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszytkich!!!

Kto by pomyślał, że temat się tak rozwinie. Ja chciałabym wrócic do tematu okien. Jeżdże po firmach i nie mogę wybrac żadnej oferty. Skołowana jestem na maxa. Proszę o poradę który profil jest najlepszy i do jakiej firmy się udac, żeby człowieka nie naciągnęli.

To samo co wyżej mogę powiedzieć o moich oknach - M&S trzyszybowe na profilu Thermo Bruegmanna. Też ciche, ciepłe i do tego ładnie wyglądają. Trochę wkurzający przedstawiciel na Toruń, ale sam serwis firmy M&S, który przyjechał na regulację okien był ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

male ogloszenie.

 

Kupie przewod elektryczny. Moze komus zostala wieksza ilosc i chce sie tego pozbyc:

 

kabel yky 5x16 - potrzebuje min 36mb (!!!!)

 

kabel yky 5x10 - to jakby nie szlo zalatwic 5x16

 

kabel YTDY 8x0.5 - alarmowka - 100-200mb

 

kabel YDYpzo 3x2.5 - 100-200mb

 

kabel YDYpzo 3x1.5 - 100-200mb

 

PROSZE O P.W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my kupowaliśmy z Osieka i jestesmy z niej bardzo zadowoleni. To była najtańsza i najlepsza ziemia jaką udało nam się znaleźć, a szukaliśmy naprawdę długo. My płaciliśmy 350 zł za duża wywrotkę, ale wiem, że teraz jest drożej. Namiary: 509-183-474, 507-121-013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o namiary na sprawdzonego i niedrogiego Kierownika Budowy z okolic Osieka. Może być tu lub na emaila [email protected]

 

Pozdrawiam!

 

Witam !

Kupiliśmy projekt domu Amaltea 1, jesteśmy w trakcie załtwiania pozwolenia na budowe. Czy ktoś w okolicy Torunia buduje w/w dom. Chetnie byśmy skorzystali z Waszego doświadczenia w spr. budowlanych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle,ze ten brak korków o tez trochę przez ferie.

ALe nie powiem fajnie było dzisiaj w 20 min dojechac na Bażyńskich.

 

Czy wy w nowych domach też ieliście takie echo. Normalnie strasznie, telewizor gra na dole i wcale nie głosno, a u góry wszystko słychac i odwrotnie tez. W salonie tez, myslałam,ze jak okna zapelnie to sie wyciszy, ale nie dalej wszystko sie roznosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle,ze ten brak korków o tez trochę przez ferie.

ALe nie powiem fajnie było dzisiaj w 20 min dojechac na Bażyńskich.

 

Czy wy w nowych domach też ieliście takie echo. Normalnie strasznie, telewizor gra na dole i wcale nie głosno, a u góry wszystko słychac i odwrotnie tez. W salonie tez, myslałam,ze jak okna zapelnie to sie wyciszy, ale nie dalej wszystko sie roznosi.

 

zwykle jest glosniej niz w mieszkaniach, salony sa otwarte, komunikacja tez, wieksza pow. to mniejsze zageszczenie mebli a tym samym zwykle wieksze echo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim.

Niedługo rozpocznie się sezon i ruszą nowe inwestycje, co widać po ogłoszeniach nowych forumowiczów.

Gdybym miała kier. budowy z prawdziwego zdarzenia, to z ekipy budowlanej byłabym zadowolona- kier. byłam ja.

Mogę podać namiar na ekipę ale trzeba chodzić z poziomicą :wink:

Natomiast z czystym sumieniem mogę polecić pana od wykończeniówki: gładzie, płytki, panele, malowanie... Jeśli coś trzeba po drodze przerobić( u mnie wentylacja, kontakty w łazience)to nie ma problemu. Dokładny, sprząta po sobie, ma wyobraźnię, lubi swoją pracę i przy tym szybki. Praca pali mu się w rękach. POLECAM.

Zainteresowanych zapraszam na maila lub priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...