Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

pokażę Wam kilka fotek, tak w ramach relaksu :wink:

http://foto2.m.onet.pl/_m/5929cd68e9d87f9eb07103d36ac4762a,6,19,0.jpg

wczorajszy wschód słońca koło mojego domu

http://foto0.m.onet.pl/_m/0e40ba8530427922a70fe8bae2da5cac,6,19,0.jpg

dzisiejszy :wink:

http://foto0.m.onet.pl/_m/773fb83a885d9e1640652374b49b5e70,6,19,0.jpg

mamy w sypialni dzkiego lokatora 8)

http://foto2.m.onet.pl/_m/7ba0bf15e5f5a9712f9d757a29a19c36,6,19,0.jpg

http://foto3.m.onet.pl/_m/7c173f4fa4467ec4b4e6537f3215183f,6,19,0.jpg

wiosna w naszej kuchni

http://foto2.m.onet.pl/_m/aa03336aca18b68169dafc0bf98abd36,6,19,1.jpg

dokarmiamy ptaszki

 

Przed chwilą dzwoniła koleżanka. Podobno w Grabowcu od mrozu pozrywało kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalem do kotlowni jak najtanszych byle jakich drzwi. Napatolilem sie na takowe w Leroy Merlin. Drzwi z oscieznica, klamka, uszczelka itd kosztowaly mnie zaledwie 277 zeta. Dodatkowo sa metalowe wiec nie zrobi sie dziura jak w nerwach walne pogrzebaczem :wink: . Wygladaja nawet calkiem niezle, pomalowane na bialy kolor. Tak mi sie spodobaly ze zakupilem 3 sztuki :wink: . Sa zarowno lewe jak i prawe na szerokosc dziury nieca 90 i 100cm (czyli 80 i 90-tki)

 

Za kilka dni mam nadzieje zdam relacje z zamontowania i jak bede czyscil intensywniej kociolek to najmniejszy pylek kotlowni nie opusci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, wygląda na to, że domek odebrany. Gratulacje!

 

Dzieki. Jesli to zaswiadczenie ktore dostalem z PINB oznacza ze dom calosciowo odebrany to poszlo nad wyraz gladko :D

 

Tym bardziej, ze nawet nie dostarczylem wszystkich wymaganych dokumentow a niektore punkty byly papierologicznie spelnione jedynie czesciowo

 

Moze faktycznie do nich dotarlo, ze te dokumenty to i tak wielka sciema i sprawdzaja jedynie najwazniejsze sprawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyglada to w waszym srodowisku...

 

- znajomi

- rodzina

- sasiedzi itp

 

rusza sie cos w budowlance, spodziewac sie wzrostu inwestycji, czy raczej stagnacja? A moze ktos ma znajomosci w wydziale budowlanym/starostwie - ile na ten rok namnozylo sie pozwolen na budowe?

 

rozmawialem ze znajomym z hurtowni budowlanej. Mowil ze patrzac na zainteresownaie ludzi (a zawsze mieli po prostu sezon w tym czasie na pytajacych sie, proszacych o wstepne wyceny itd mateiralu) czuje ze bedzie - cytuje "BRYNDZA W 2010".

 

Co moze tylko cieszyc obecnych inwestorow, jesli rzeczywiscie tak bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyzak74 to w takim razie poproszę namiary na tą reklamowaną stolarkę:) bo właśnie jestem w trakcie zbierania ofert

 

To ja moze wyrecze naszego krzyzaka :D

 

Ceny dobre, pamietaj tylko o rygorystycznym wpisaniu terminu realizacji Twojego zamowienia :wink:

 

Nazwa firmy: STOLMAR (w przypadku osoby fizycznej Nazwisko i Imie)

Pełna nazwa: STOLMAR Marcin Podlewski

Adres: ul. Biała 65

87-100, Toruń

Numer telefonu: 0-56 654-70-43, 0-668 038-236 (wiele wpisów oddzielamy przecinkami)

Typ kontrahenta: materiały budowlane

 

NIE POLECAM

zamiasy miesiac czy dwa to czekaliśmy pół roku i na koniec dojechały okna z innej tańszej firmy i na dodatek w środku zimy

Pan Marcin Podleski przez cały czas krecił i odwlekał realizacje zamówienia a na koniec okazało sie ze ma problemy finansowe i naszą zaliczke utopił w spłatach wczesniejszych długów . Dopiero po zagrożeniu sprawą w sądzie i całym stresie powoli wszystko ruszyło .

Jednym słowem OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED ZŁODZIEJEM MARCIN PODLEWSKI

wszystkim zainteresowanym szczeguły przesle na maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałabym pochwalić sąsiadów z Kopanina, których poprosiliśmy o pomoc w odśnieżaniu naszego dlugiego dojazdu do drogi. Śnieg mi nie straszny, moja boczna droga wyglada lepiej niż w Złotorii.

 

aha i mogę polecić naszych stolarzy -mamy śliczną kuchnie i stół w jadalni i komodę pod telewizor i piękne schody (tanie).

 

Pozdrawiam

Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Renata Jeśli masz sprawdzonego stolarza to proszę o podanie namiarów. Wiem już czego potrzebuję nie wiem tylko kto ma to zrobić.Mam poleconych trzech z czego tak naprawdę żaden nie przypadł mi do gustu. Nie potrafili mi nic doradzić i na dodatek cena kosmos.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Pozale sie Wam, ze wczoraj bylem w Gdansku. Najpierw zablokowana 1-ka sporo przed Swieciem bo Tir sie zmasakrowal. Pozniej wypadek smierletny kilka km przed wjazdem na platna autostrade za Swieciem i kilkanascie km korka, objezdzalem po gps jakas waska droga przy wale przeciwpowodziowym. autostrada platna w miare OK. Jak wracalem to miedzy Swieciem a Lysomicami podobno srednia predkosc to max 20km h co chwile wypadki i mijanki bo tiry blokowaly droge. Ostatecznie z Gdanska do Torunia wracalem przez Bygdoszcz :wink:

 

Ostatnio do Gdanska mieszcze sie spokojnie w mniej niz 2 godziny i to na luzaku. Wczoraj wyszlo z 4,5 godziny.

 

Gratulacje dla drogowcow i mistrzow kierownicy :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrulex pewnie Cię nie pocieszę, ale w innych miejscach lepiej nie było.

 

Wczoraj Toruń - Poznań - Bydgoszcz - Toruń - 12h, w tym 3h w korku koło Żnina, bo jedna ciężarówka nie mogła podjechać pod górkę, a druga próbowała swoich sił i jej tylna oś wylądowała w rowie, przednia i przyczepa na drodze, więc przejechać nie mógł nikt, a wiało tak, że po godzinie prób wyciągnięcia jej z rowu musiał przyjechać pług wirnikowy, żeby przebić się przez zaspy. Normalnie tą trasę wraz z załatwianiem klientów robię w 7h.

 

Nie zazdroszczę też tym, którzy wybierali się z Bydgoszczy na Poznań - korek - 9 km i zaspy (ciekawe czy już ruszyli)

 

BYLE DO WIOSNY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrulex pewnie Cię nie pocieszę, ale w innych miejscach lepiej nie było.

 

Wczoraj Toruń - Poznań - Bydgoszcz - Toruń - 12h, w tym 3h w korku koło Żnina, bo jedna ciężarówka nie mogła podjechać pod górkę, a druga próbowała swoich sił i jej tylna oś wylądowała w rowie, przednia i przyczepa na drodze, więc przejechać nie mógł nikt, a wiało tak, że po godzinie prób wyciągnięcia jej z rowu musiał przyjechać pług wirnikowy, żeby przebić się przez zaspy. Normalnie tą trasę wraz z załatwianiem klientów robię w 7h.

 

Nie zazdroszczę też tym, którzy wybierali się z Bydgoszczy na Poznań - korek - 9 km i zaspy (ciekawe czy już ruszyli)

 

BYLE DO WIOSNY

 

jak wlasnie ze Swiecia do Brzydgoszczy jechalem 5-ka to mowili o zablokowanej drodze kolo Znina. Bylo to okolo 18-19 godziny

 

Po drodze mialem skret na 56-ke na Koronowo. Ta droga byla rowniez zablokowana

 

do Toronto wracalem 10-ka i bylo super, pewnie dlatego ze przez lasy a nie przez pola gdzei noc stop zawiewa sniegiem

 

w taka pogode i niespodzianki na drodze szczegolnie doceniam cb, gps, dobry atlas samochodowy i zwyczaj jezdzenia z duza iloscia paliwa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałabym pochwalić sąsiadów z Kopanina, których poprosiliśmy o pomoc w odśnieżaniu naszego dlugiego dojazdu do drogi. Śnieg mi nie straszny, moja boczna droga wyglada lepiej niż w Złotorii.

 

No wiesz Renata. :evil: W Złotorii też jest super. Ci, którzy u mnie byli, wiedzą, że to prawie koniec świata. Ale pług mamy zawsze gdy trzeba.

 

Dziękuję więc tym miłym Panom, którzy o nas pamiętają.

 

A co ciekawe, Toruń pod tym względem wypada marniutko, oj marniutko.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...