Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

 

przy drewnianym siwo-niebieskim domku? A pustaki trzeba było oddać Kubie. Na pewno nie robiłby problemów.

 

 

siwo-niebieski gdzie taki jest ?

 

 

Kuba to spoko gość i nigdy nie mam z nim problemów , lubie go i na pewno to nie jego wina (raczej predzej jakiegoś pracownika ) że dotarły jakieś zlepki na 2 paletach . Ale ja z nich budowałem po dłuższym czasie od zakupu i uznałem ze to troche pózno na reklamacje poza tym wspominałem coś o tym w hurtowni ale nawet nie pamietam co mi odpowiedzieli .

Cały domek był bardzo mały (nie ma po co robic wielkiego zamieszania) wymurowałem go w 3 tyg, i dopiero po fakcie miałem okazje podjechac do hurtowni sie pokarżyć, poza tym winie najbardziej producenta za te bloczki z wadami (pęknięciami wewnątrz) a nie hurtownie która nie ma wpływu na etam produkcji .

W rezultacie Hurtownie w Złotorii jak najbardziej polecam gdyż obsługa oraz szefostwo jest świetna i nic im nie mam do zarzucenia.

 

ZAWSZE STARAJĄ SIE ABY ZASPOKOIC POTRZEBY SWOICH KLIENTÓW i jako jeden z nich pragne im za te ostatnie lata przez które ich znam naprawde szczerze podziękować.

Rafał K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy drewnianym siwo-niebieskim domku?

 

ja dojeżdzam pierwszym wiaduktem od strony wisły i działke mam w środku lasku na polanie , po lewej stronie od drogi, na wysokości byłych kurników . Przez polane przepływa strumyk . Pewnie obok nieraz spacerujesz :)

 

a ty pewnie mieszkasz kawałeczek dalej i dojeżdzasz drugim wiaduktem tam gdzie figurka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie czy ktoś zamawiał okna w firmie „KONKRET” z Torunia ,

jakiej jakości są ich okna i jak wygląda serwis

 

gdzie maja biuro? jakies nazwisko? jesli prowadzi to malzenstwo po 30-tce i biuro gdzies na Bydgoskim to moge polecic. zamawialem okna z rok temu do mieszkania. tak mi chodzi nazwa po glowie ale prosze mnie upewnic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kuba to spoko gość i nigdy nie mam z nim problemów ...

 

jesli to po lewej stronie, ten ktory ma na placu reklame z tartakiem kolo skrzyzowania to ja nie polecam. nieuczciwy w kwestii cen, slowo sie nie liczy, liczy sie kasa, kasa, kasa :cry:

 

podniosl mi cene betonu komorkowego, chcial podniesc bloczki betonowe a dostawe towaru na rozladunek ktorego mialem zaklepanych i oplaconych ludzi mi opoznil i oklamal. Jego klamstwo zweryfikowalem niestety bardzo latwo i wtedy na maksa stracil w moich oczach :evil:

 

tak mnie sie zdaje ze mial na imie Kuba a wiocha to nie wiem czy Kaszczorek czy juz Zlotoria ...

 

Jedni polecaja, inni nie, wiadomo, kazdy ma inne doswiadczenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej...Aga, Madzialenka i wszyscy ,którzy mieszkacie na wiochach:)))Poszukuje działki budowlanej...najchetniej graniczącej z lasem..w kazdym razie duzo duzo drzew i zieleni...ok 1000-1200 m2..oczywiscie jaknajtaniej..okazje mile widziane..moze ktoś cos wie...słyszał itp....:)

Pozdrawiam

Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, piszesz o Pawle Kalinowskim z Kaszczorka. Próbował mi wmówić, że jestem mu winna 800 zł, bo rozliczaliśmy się na zeszyt. W końcu jednak przypomniał sobie, że wszystko mu zapłaciłam. Kuba naprawdę jest ok.

Olek, spóźniłeś się. Koło mnie była ładna działka. Znajoma sprzedawała. Cena 90 zł/metr. Jeśli interesuje Cię działka w takiej cenie to mogę się popytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, piszesz o Pawle Kalinowskim z Kaszczorka. Próbował mi wmówić, że jestem mu winna 800 zł, bo rozliczaliśmy się na zeszyt. W końcu jednak przypomniał sobie, że wszystko mu zapłaciłam. Kuba naprawdę jest ok.

Olek, spóźniłeś się. Koło mnie była ładna działka. Znajoma sprzedawała. Cena 90 zł/metr. Jeśli interesuje Cię działka w takiej cenie to mogę się popytać.

 

Aaaaaaaa

 

Mozesz miec racje

 

Takie nazwisko przejewijalo sie na poczatku naszej budowy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrulex na bydgoskim raczej nie mają chyba że kiedyś coś mieli

 

Zakład produkcyjny FPHU "KONKRET"

 

ul. Na Zapleczu 4 C 87-100 Toruń

 

Biura handlowe :

 

Toruń, ul. Szosa Chełmińska 88

 

Toruń, ul. Konstytucji 3 Maja 10 (pawilon Maciej)

 

To chyba nie to

 

Z rok temu kupowalem okna do mieszkania i kupowalismy od ludzi ktorzy mieli biura na Dlugiej a pozniej przeniesli sie chyba na Mickiewicza. Wczesniej handlowali Oknovidem i zaluhe ze nie kupilem od nich tylko prosto od partaczy z Bydgoszczy ...

 

Wobec tego nie pomoge i nic nie podpowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan Kalinowski również na mnie nie zrobił dobrego wrażenia, po pół roku od dostawy stropu, zadzwnił z informacją, że jedzie właśnie do mnie na budowę po palety, oczywiście z mojej strony nie było problemu tylko akturat nikogo nie było na budowie i musiałam gościowi to wypersfadować, było ciężko, ale nie uśmiechało mi się to żeby jego pracownik kręcił się na mojej budowie i wybierał sobie palety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... po pół roku od dostawy stropu, zadzwnił z informacją, że jedzie właśnie do mnie na budowę po palety ...

 

To ladnie z jego strony

 

Jak ja w innej firmie nie oddalem patet dostalem na nie fakture i zaplacilem. Po jakims roku robiac porzadki na terenie wywiozlem je z powrotem do Rozgart, oddalem i dostalem bezproblemowo zwrot pieniedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej...Aga, Madzialenka i wszyscy ,którzy mieszkacie na wiochach:)))Poszukuje działki budowlanej...najchetniej graniczącej z lasem..w kazdym razie duzo duzo drzew i zieleni...ok 1000-1200 m2..oczywiscie jaknajtaniej..okazje mile widziane..moze ktoś cos wie...słyszał itp....:)

Pozdrawiam

Olek

 

Olek, kolo nas raczej działek nie ma, a te co zostały maja ponad 2000m2. Ceny od 100 zł wzwyż.

 

Sprawdziłam Ci ten rdest - nie wymaga cięcia, chyba, że ma to na celu jego ograniczenie, ale najładniej wygląda właśnie taki zapuszczony, przewieszający. Pamiętaj, że jest baaaardzo ekspansywny i wymaga mocnych podpór.

 

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej...Aga, Madzialenka i wszyscy ,którzy mieszkacie na wiochach:)))Poszukuje działki budowlanej...najchetniej graniczącej z lasem..w kazdym razie duzo duzo drzew i zieleni...ok 1000-1200 m2..oczywiscie jaknajtaniej..okazje mile widziane..moze ktoś cos wie...słyszał itp....:)

Pozdrawiam

Olek

 

Olek, kolo nas raczej działek nie ma, a te co zostały maja ponad 2000m2. Ceny od 100 zł wzwyż.

 

Sprawdziłam Ci ten rdest - nie wymaga cięcia, chyba, że ma to na celu jego ograniczenie, ale najładniej wygląda właśnie taki zapuszczony, przewieszający. Pamiętaj, że jest baaaardzo ekspansywny i wymaga mocnych podpór.

 

Pozdrawiam

Magda

Madzialenka...dzieki...mam solidne podpory:)))) A co do działek...moja żona chce działkę i dom swoich marzeń wybudować....mi sie juz nie chce...zaczynac wszystko od poczatku...

Maja ta działka jest gdzies przy asfalcie???

Pozdrawiam aptecznie:)

Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...