Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

mi projekt ogórdka robi przyjaciółka, która się tym zawodowo zajmuje w wolnym czasie między wychowywaniem dziecka patrz link poniżej

na pompie jeszcze się nie zawiodłam, jak przyszły ostre mrozy odkręciliśmy ogrzewanie na nie ukończonym jeszcze pięterku i zrobiło się naprawdę ciepło około 23 st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się marzy takie miejsce żeby była cicha, spokojna okolica, mniejsze zagęszczenie, większa działka, a..... i jeszcze żeby było ciepło :p

domek też trochę inny, betusia projekty to ja cały czas oglądam :lol:

ale to może wszystko na starość

 

 

Maja - to może chcesz zostać moją sąsiadką ?? ;); Las dookoła, cisza, spokój, przyroda, nawet łoś zagląda na działkę??

 

Jakby Kogoś interesowała działka na uboczu wśród lasów i niewielu sąsiadów to niech pisze do mnie :), chętnie sprzedam kawałek gruntu.

 

Pozdrawiam. Betusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się marzy takie miejsce żeby była cicha, spokojna okolica, mniejsze zagęszczenie, większa działka, a..... i jeszcze żeby było ciepło :p

domek też trochę inny, betusia projekty to ja cały czas oglądam :lol:

ale to może wszystko na starość

 

 

Maja - to może chcesz zostać moją sąsiadką ?? ;); Las dookoła, cisza, spokój, przyroda, nawet łoś zagląda na działkę??

 

Jakby Kogoś interesowała działka na uboczu wśród lasów i niewielu sąsiadów to niech pisze do mnie :), chętnie sprzedam kawałek gruntu.

 

Pozdrawiam. Betusia

Betusia...jak dlugo Ty od siebie jedziesz do Torunia???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się marzy takie miejsce żeby była cicha, spokojna okolica, mniejsze zagęszczenie, większa działka, a..... i jeszcze żeby było ciepło :p

domek też trochę inny, betusia projekty to ja cały czas oglądam :lol:

ale to może wszystko na starość

 

 

Maja - to może chcesz zostać moją sąsiadką ?? ;); Las dookoła, cisza, spokój, przyroda, nawet łoś zagląda na działkę??

 

Jakby Kogoś interesowała działka na uboczu wśród lasów i niewielu sąsiadów to niech pisze do mnie :), chętnie sprzedam kawałek gruntu.

 

Pozdrawiam. Betusia

Betusia...jak dlugo Ty od siebie jedziesz do Torunia???

 

 

Olek - ja z Torunia na swoją działkę jadę 25 - 30 minut. Czas mierzony przeze mnie licząc od centrum Torunia. Zazwyczaj jeżdżę przez Kopanino i Obory, bo bardzo lubię tamte okolice i las :). A był czas, że jeździłam rowerem - wówczas czas dojazdu nie śpiesząc się nie przekraczał 1,5 h jazdy rowerem :).

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betusia, czy to jest w Osieku? do Osieka mam sentyment :)

teoretycznie mam to wszystko teraz :wink:

oprócz dużej działki i niewielu sąsiadów

 

obiecałam sobie, że jutro zjem tylko jednego pączka, zobaczymy jak się sprawdzi moja silna wola

 

 

Maja - to jest dokładnie Smogorzewiec :), 3 km od centrum Osieka.

W Smogorzewcu tego miałabyś pod dostatkiem (las, przestrzeń, swoboda). Już nie mogę doczekać się wiosny, żeby zacząć zagospodarowywać działeczkę.

 

A dlaczego masz sentyment? Mieszkałaś tam? Bo może się znamy z życia??

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie strasz :o to w tym roku jej nie zobaczymy?

 

Piotr, jako światowca, zapytam Cię co ciekawego można przywieźć z Litwy? mają coś, czego u nas nie można kupić, może jakieś alkohole

 

Z tym swiatowcem to oczywisciue zart :wink:

 

Maja dobry chleb, jak ktos lubi to kwas chlebowy, piwo polecam Svyturys Baltas. Jak ktos sie zna i lubi to ryby wedzone ale to trzeba wiedziec co i gdzie kupic. Wiekszosc nie jest tansza niz u nas a np. chleb jest drozszy. Piwo zapewne z racji transportu to samo w Polsce jest zwykle 2xdrozsze

 

UWAGA na policje drogowa. Czaja sie wszedzie i sa bezlitosci tak dla swoich jak i dla "obcych". Male wiochy, lasy - sa wszedzie i zwykle dobrze ukryci. Ja przekraczam granice zwykle w Ogrodnikach, kawalek dalej kierujac sie w prawo jest przyzwoity Park Wodny :wink:

 

Nie bywam tam turystycznie wiec moje info moze Ci nie wystarczyc. Jak cos wiecej to zapraszam. Bede zapewne gdzies na wschodzie na poczatku marca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i moja silna wola okazała się słaba, zjadłam 2 pączki

 

Piotr ja tam nie jadę, ale tylko składam listę życzeń, lubię dostawać miejscowe przysmaki, słyszałam o wędzonych rybkach i już jest na liście, córka zamówiła czekoladę, dorzucę jeszcze piwko :D

 

Betusia nie mieszkałam tam, ale jako nastolatka i zapalona rowerzystka często jeździłam na rowerku po osiekowskich lasach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...