Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Witam! Kupowaliscie kiedyś kafelki w "Glazurze z za grosze"? Bylismy tam w sobotę, popatrzelismy. Niby jest ok, ale zastanawiałąm się, czy jakieś duże błędy są itp., bo cenka sympatyczna, więc trzeba szukać dziury w całym :D

Pozdrawiam

 

kiedys kupilismy na kotlownie

 

na sciany byly oK ale podlogowe mialy kanty nierowne. niewielkie roznice ale fugi byly np wklesle lub wypukle. z gory nie widac ale nie sa proste ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam "walentynki" minely?

 

My wybyczylismy sie w basenach, jakuzi, rurach, kapitalnej strefie saun, jakies peelingi czy masaze czekoladowe, wiele innych atrakcji no i noc w hotelu bez dziecka - bezcenne :D

 

Corka byla na mnie zla, ze jej kwiatkow nie kupilem bo zobaczyla, ze inne dziewczyny "w okolicy" cos tam w niedziele dostawaly. Dzis musze to nadrobic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam "walentynki" minely?

 

My wybyczylismy sie w basenach, jakuzi, rurach, kapitalnej strefie saun, jakies peelingi czy masaze czekoladowe, wiele innych atrakcji no i noc w hotelu bez dziecka - bezcenne :D

 

Corka byla na mnie zla, ze jej kwiatkow nie kupilem bo zobaczyla, ze inne dziewczyny "w okolicy" cos tam w niedziele dostawaly. Dzis musze to nadrobic :wink:

 

i co sie chwalisz hehe :)))) Ale prawda prawda..dzien bez dziecka...bezcenne...Ty Masz juz dużą córke wiec spoko....moja ma 1.7 mcy...i jest jej wszedzie pełno:)))

 

Z innej beczki...krył ktos taras poliwęglaneem komorowym??? Ewentualnie gdzie mozna kupic prócz Autoplexu na Skłodowskiej??

Pozdrawiam odwiżowo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki...krył ktos taras poliwęglaneem komorowym??? Ewentualnie gdzie mozna kupic prócz Autoplexu na Skłodowskiej??

Pozdrawiam odwiżowo:)

 

Podaj ile m2 i jaka grubosc to postaram sie pomoc - to tak troche moja branza.

:wink:

 

Magda

 

Madzialenka...ok 30 m2 kolor dymiony, grubość chyba 16mm albo 20 mm..planuje wiosną położyc na tarasie..Byłbym wdzieczny za jakiekolwiek namiary..ewentualnie gdzie co, jak i za ile;)))) Autoplex rzucił mi kosmiczną kwotą i im podziękowałem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos płytek, to my kupując płytki Roca myśleliśmy, że będą idealne. Ale okazało się, że różnice w wymiarach dochodzą aż do 2 mm. Na szczęście nasz płytkarz to zauważył i dopasowywał je tak, aby fugi były równo.

 

teraz konczylismy plytki w piwnicy i znalezlismy w OBI ten sam model co 1,5 roku temu. Okazalo sie ze sa okolo 1mm wieksze lub mniejsze - nie pamietam :wink:

 

wtedy placilismy za nie nie 19,99 a teraz 29,99 :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kupowaliscie kiedyś kafelki w "Glazurze z za grosze"? Bylismy tam w sobotę, popatrzelismy. Niby jest ok, ale zastanawiałąm się, czy jakieś duże błędy są itp., bo cenka sympatyczna, więc trzeba szukać dziury w całym :D

Pozdrawiam

 

Ja kupowałam do kuchni i łazienki i sa super. Musisz zwrócic uwage czy to I czy II gatunek. Bo czasem maja koncówke ( tak jak moje) i dlaego tak tanio. A do łazienki ma sciane zamówilismy i były tansze ok 10 zł na metrze i tez pierwszy gatunek, podlogowe były II gatunek i kafelkarz mówił,ze troche krzywe, ale dał rade :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...