Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Najlepszego na poczatku weekendu 8)

 

W przyszlym tygodniu bede pare godzin na Slowacji jakby cos bylo potrzeba :wink:

A co polecasz??

 

co kto lubi :wink:

 

ja zwykle kupuje piwo wielkopopowicky kozel (lub podobnie), brazowy rum ktory w polsce ciezko kupic, no i gin sie skonczyl. ceny bez rewelacji ale jakos tak nam zostalo po dawnych "bezunijnych" czasach, ze u nich kupujemy :lol:

 

pare zjazdow narciarskich, z godzinke w goracych zrodelkach, wieczorkiem sauna i koniec przyjemnosci 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego na poczatku weekendu 8)

 

W przyszlym tygodniu bede pare godzin na Slowacji jakby cos bylo potrzeba :wink:

A co polecasz??

 

co kto lubi :wink:

 

ja zwykle kupuje piwo wielkopopowicky kozel (lub podobnie), brazowy rum ktory w polsce ciezko kupic, no i gin sie skonczyl. ceny bez rewelacji ale jakos tak nam zostalo po dawnych "bezunijnych" czasach, ze u nich kupujemy :lol:

 

pare zjazdow narciarskich, z godzinke w goracych zrodelkach, wieczorkiem sauna i koniec przyjemnosci 8)

Piotr!! Ty nie masz za dobrze:)))????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

czy ktoś z Was może mi polecić sprawdzonego Fachowca od gładzi, struktur, stiuków, karton-gipsów.

 

Ja nie mam dobrych doświadczeń z moją ekipą, nie chcę już szukać w gazecie bo można się sparzyć, a myślę sobie, że jeśli ktoś juz gdzieś zrobił coś solidnie to jest szansa, że u mnie też tak będzie

 

ja mam do obudowania kominek i ściankę pod tv z k-g, gładź na ścianie, założenie parapetu, obróbka wokół okien

 

polecicie kogoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

czy ktoś z Was może mi polecić sprawdzonego Fachowca od gładzi, struktur, stiuków, karton-gipsów.

 

Ja nie mam dobrych doświadczeń z moją ekipą, nie chcę już szukać w gazecie bo można się sparzyć, a myślę sobie, że jeśli ktoś juz gdzieś zrobił coś solidnie to jest szansa, że u mnie też tak będzie

 

ja mam do obudowania kominek i ściankę pod tv z k-g, gładź na ścianie, założenie parapetu, obróbka wokół okien

 

polecicie kogoś?

 

Polecam ,,mojego,, fachowca. Miałam szczęście, że na niego trafiłam. Sprawdzone zabudowy, gładzie, ciekawa metaliczna struktura, ścianki karton- gips. również. Dodatkowo malowanie, płytki salon, lazienki, biały montaż.

Pan KRYSTIAN 607 714 504 (dodać koniecznie, że z polecenia ASI :wink:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do doświadczonych inwestorów:

 

Oferta od Architekta 4 tys. (w tym adaptacja domu wraz ze zmianą wymiarów budynku, przeprojektowaniem dachu i stropu oraz adaptacja garażu wolno stojącego ze zmianą wymiarów ścian zewnętrznych + plan zagospodarowania działki + projekt instalacji przydomowej oczyszczalni ścieków)

 

Godna cena, czy przeginka.

 

Zdecydowalibyście się, czy byście szukali innego speca?

 

Witam! Też zamierzam wprowadzić kilka zmian w projekcie i jestem właśnie na etapie poszukiwań architekta, w związku z tym mam pytanko czy można by jakieś namiary dostać? Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry, czy ktoś widział wiosnę?

 

A i owszem: 20.02.2010 Torcy pod Paryżem - obiecała, że lada dzień nas odwiedzi :wink:

 

http://picasaweb.google.pl/lh/photo/F1M3ZGQksgQcW-SXsqzTrw?feat=directlink

 

Jak obiecała - tak zrobiła, dzisiaj w Krakowie +15st.C

 

w srode 24.02. bylo + 13,5 - sprawdzalem wlasnym termimetrem. sniegu juz prawie wcale nie widac. nawet w Lodzi znacznie mniej niz u nas. W czwartek na Slowacji snieg widoczny okazjonalnie :wink:

 

Ceny u poludniowych sasiadow:

- piwko zloty bazant w zaleznosci od wariantu od 2,20 do 2,90

- najzwyklejszy brazowy rum - 13-14

- najzwyklejszy bezmarkowy gin - 14-15

Wiec pomimo euro, unii itd alkohol niektory caly czas warto kupowac u nich :D

 

Pierwszy raz zjezdzalem z Nosala w Zakopcu. Oczywiscie po wjechaniu krzeselkiem z samej gory. Bez rozgrzerwki i po dluzszej przerwie. Wrazenia dosc ekstremalnie majac na uwadze brejowaty snieg w ktorym naprawde ciezkko sie skreca. Dodam ze trasa z Nosala na gorze jest calkiem waska i konkret stroma jak na Polskie warunki. Powrot w piatek. Wyjazd z okolic Zakopca 8.30, wezel Czerniewice 14.30 - ponad 500km :wink:

 

NAJLEPSZEGO PRZY PONIEDZIALKU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wywiało i nie zalało. Za to codziennie zastanawiam się, co stracę z podwozia przebijając się przez niemiłosierne dziury powstałe przy roztopach.

 

Patrzyłam dziś na swój trawnik i od północy prezentuje się rozpaczliwie. Mam nadzieję, ze ja zrobi się cieplej to jakoś z tego wyjdzie sam, jak nie, w kwietniu akcja-reanimacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...