Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie wywiało i nie zalało. Za to codziennie zastanawiam się, co stracę z podwozia przebijając się przez niemiłosierne dziury powstałe przy roztopach.

 

Patrzyłam dziś na swój trawnik i od północy prezentuje się rozpaczliwie. Mam nadzieję, ze ja zrobi się cieplej to jakoś z tego wyjdzie sam, jak nie, w kwietniu akcja-reanimacja.

 

ja na wyjezdzie stracilem rejestracje od sluzbowego auta a zona w ostatni piatek gdy rano bylo slisko stracila refletor, kierunkowskaz, halogen, grill i kawalek zderzaka :wink:

 

dziury sa wszedzie a niektore przyprawiaja o zawrot glowy :evil:

tylko jakos na Slowacji za bardzo tych wyrw w asfalcie nie widzialem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Nie wywiało i nie zalało. Za to codziennie zastanawiam się, co stracę z podwozia przebijając się przez niemiłosierne dziury powstałe przy roztopach.

 

Patrzyłam dziś na swój trawnik i od północy prezentuje się rozpaczliwie. Mam nadzieję, ze ja zrobi się cieplej to jakoś z tego wyjdzie sam, jak nie, w kwietniu akcja-reanimacja.

Nie martw sie Magda..u mnie to samo...z jednej strony domu tragedia...jakby spleśniała..a z drogiej w miare dobra...tyle ze nornice sie uaktywniły:((( Najgozej ze dachówka po śniegu strasznie brudna..trzeba bedzie chodzic po dachu....

Ale wiosne juz czuc...:))))

Magda,,,,jak przycinac ałycze??? moge juz teraz???

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...