Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wiosennie.

Wogóle nie mam czasu wszystko w biegu.

Okna dwa umyte , jeszcze tylko 12 :o w tym 3 balkonowe i 3 w wykuszu. Brr nie cierpie tego robic.

W piatek zaczeli wozic ziemie na wyrównanie dzialki i tak mam droge zjechana że masakra. Błoto po kolana, woda stoi :( .

 

"macie 1 etap jezdzenia na dzialeczke, 2 to na budowe a 3 to do domu "

No a moje dzieci, przez dobre trzy tygodnie po przeprowadzce opowiadały wszystkim ,ze spały na budowie :)

 

Porównujac korek z tej strony, a od ulicy Hallera, to tu stoje zdecydowanie krócej, nawet jak koniec widac zaraz za 'krowim mostkiem".

 

Pozdrawiam słonecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Witam wiosennie.

Wogóle nie mam czasu wszystko w biegu.

Okna dwa umyte , jeszcze tylko 12 :o w tym 3 balkonowe i 3 w wykuszu. Brr nie cierpie tego robic.

W piatek zaczeli wozic ziemie na wyrównanie dzialki i tak mam droge zjechana że masakra. Błoto po kolana, woda stoi :( .

 

"macie 1 etap jezdzenia na dzialeczke, 2 to na budowe a 3 to do domu "

No a moje dzieci, przez dobre trzy tygodnie po przeprowadzce opowiadały wszystkim ,ze spały na budowie :)

 

Porównujac korek z tej strony, a od ulicy Hallera, to tu stoje zdecydowanie krócej, nawet jak koniec widac zaraz za 'krowim mostkiem".

 

Pozdrawiam słonecznie

 

w jakich godzinach mniej wiecej stoicie w koreczku?

 

ostatnio popylam takim czerwonym skutem (dzis powiedzmy okolo 7.30) a w tym koreczku w sumie stoje moze 20 sekund z 4 razy przepuszczajac auta z naprzeciwka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiamy zakupy przez net, ciuchy czy obuwie oczywiscie tez tak kupujemy :D

 

Podobnie jak Wy teraz organizujemy zbiorowki ze wzgledu na darmowa wysylke czy ewentualne rabaty oraz okazje do spotkania sie w celu rozliczenia :D

 

Jakby ktos jechal w kwietniu do Niemiec mialbym zamowienie na skrzynke Krombachera bo nie wiem czy mi sie uda przed majowka byc na zachodzie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurra mam prąd :lol:

 

Dzień przepiękny, prawie cały na łonie natury.

Siedziałam sobie na tarasie, którego jeszcze nie ma hihi, ptaszki śpiewały, kaczki leciały i w ogóle och i ach... Jak ja chcę już tam mieszkać... :D

 

A tak na marginesie to jeszcze nie tak dawno nie wyobrażałam sobie życia poza miastem, a teraz nie mogę się doczekać zamieszkania na wsi :roll:

 

Jak obczaję jak tu się wkleja zdjęcia to zobaczycie mój kawałek świata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna pogoda się robi, że aż chce się coś w ogródku porobić, ale jak patrzę ile pracy to się załamuję, że nigdy nie będę miała takiego ogrodu jaki bym chciała.

Już dostałam wytyczne od mojej ogrodniczki i nic tylko za robotę się brać

 

Asia dawaj zdjęcia tej działeczki :D zobaczysz tak szybko zleci Ci murowanie, że jak dojdzie do wykończeniówki to dopiero odczujesz co to jest budowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...