Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

We wtorek mi tyczy dwa budynki - 500 zł

 

A na jakiś blaszaczek używany też by mi się przydał - jak ktoś wie to proszę o info[/QUOT

 

 

od nas chce tez 500 zl ale za jeden budynek.teraz zastanawiam sie czy ta kwota jest urzedowo ustalona czy poprostu mamy drogiego geodete,hmmm ale dziekuje za odp.

jesli chodzi o blaszak to narazie znalazlam firme ktora zyczy sobie albo 1200(drugia gat) lub 1500 (pierwszy gat) z mozliwoscia odkupienia po roku lub 2 latach.przez ta sama firme.transport gratis.Zawsze oddaja 500 zl mniej)Czyli tak jakbys wynajmowal na dluzszy czas.POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sytuacja powodziowa zastała nas w Warszawie - gdy wyjeżdżaliśmy w piątek sytuacja wyglądała spokojnie. Ściągnięci przez Agę i sąsiada w sobotę wieczorem zastaliśmy zalane drogi i totalny chaos informacyjny - co innego centrum kryzysowe, co innego media, co innego w realu. Woda podnosiła się, a nigdzie nie nie można było uzyskać info jakiego poziomu mamy się spodziewać - planowany przez centrum kryzysowe poziom został przekroczony ponad 0,5m. Do tego w niedzielę nie można było dostać worków na piasek, bo podlegamy pod Lubicz - w Toruniu worki leżały, a my mieliśmy jechać do Lubicza. Ale udało się .

 

Teraz wygląda, że najgorsze mamy za sobą. Woda nie przelała się przez drogę, ale większe niebezpieczeństwo groziło nam od strony centrum Złotorii - mogliśmy zostać zalani od tyłu. Na szczęście skończyło się na strachu, wywiezieniu rzeczy z domu i obwarowaniu workami z piaskiem. Teraz czeka mnie generalne sprzątanie, bo dom wygląda jak po przejściu tornada.

 

Szczerze mówiąc były to najgorsze 2 doby mojego życia. Już wiem, co tak denerwuje powodzian - bezradność i niepewność. Nie wiadomo, co nas czeka, nigdzie konkretnych informacji.

 

Dziękuje wszystkim za trzymanie kciuków, a Agnieszce za wsparcie i informowanie nas na bieżąco o sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, jak woda u Ciebie? U nas zalewa Grabowiec...a to dopiero początek...trzymajcie kciuki za Magdę...

 

Wody tak wysokiej najstarsi nie pamietaja u nas. Do szczytu walu kawalek brakowalo, moze z 2m. Wczoraj wal podcieka w jednym miejscu. Osiedle gdzie mieszkam bylo zagrozone jakby waly puscily ale na szczescie nic takiego nie mialo miejsca. Woda opada i oby kolejne takie COS nie mialo miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do marmag

czy moglbys mi podac namiary na twojego geodete?

 

Za wytyczenie budynków płaciłam coś około 500 PLN, konkretnie dwóch budynków.

Wytyczał mi je Rafał Jastrzębski 602 316 362, biuro na Wrzosach mają. Przywieźli swoje drzewo, bo ja nie miałam czasu ostrzyć palików itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wytyczenie budynków płaciłam coś około 500 PLN, konkretnie dwóch budynków.

Wytyczał mi je Rafał Jastrzębski 602 316 362, biuro na Wrzosach mają. Przywieźli swoje drzewo, bo ja nie miałam czasu ostrzyć palików itd.

 

ja mialem Krawczyka - tel 604-708-683

 

wszystko OK a nikogo tanszego nie znalazlem - jest bardzo konkurencyjny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...