Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Dzien dobry w kolejnym pieknym dzionku

 

Deszczowke z rynien postanowilem wpuscic w 200l beczki wkopane w ziemie. Zakupilem kilka metalowych beczek w cenie 5,50 za sztuke. Beczki wkopane "bez dna" a ewentualny nadmiar wody rozprowadzony na boki w "dziurawych" rurach

 

Pomalowalem wstepnie sztachety na plot wiec moze w koncu cos nowego sie pojawi przed domem ;)

 

Tylko, ze jak zrobie plot to corka zacznie mnie o psiaka intensywniej meczyc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metalowe beczki w ziemię? No boisz się, że za szybko zardzewieją?

Kochani, jak tam zbiórki w Waszych domach?

 

Moi rodzice maja kilkanscie lat, tesciowe z 7-8 lat. Kiedys pewnie przerdzewieja ale ...

 

Wiadukty znow pozamykane, z nieba woda sie leje, fala nadchodzi ...

 

Mamy nadzieje, ze i tym razem Wisla bedzie dla nas laskawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnieszkakusi

 

Co konkretnie jest potrzebne, czy zbiórka skierowana jest na rejon Torunia, czy gdzieś dalej.

Gdzie i kiedy można przywieźć rzeczy?

 

Czy ktoś poleci fachowca od parkietów, ale speca z prawdziwego zdarzenia mi trzeba, znawcę drewna i chemii. Kup pieniędzy wpakuję w drewno i wolę przynajmniej to mieć w domu zrobione solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnieszkakusi

 

Co konkretnie jest potrzebne, czy zbiórka skierowana jest na rejon Torunia, czy gdzieś dalej.

Gdzie i kiedy można przywieźć rzeczy?

 

Czy ktoś poleci fachowca od parkietów, ale speca z prawdziwego zdarzenia mi trzeba, znawcę drewna i chemii. Kup pieniędzy wpakuję w drewno i wolę przynajmniej to mieć w domu zrobione solidnie.

 

Witaj

 

Tym ludziom potrzebne jest wszystko. Z tego co pisali na chwile obecną najbardziej potrzebne są środki czystości, rękawice i środki przeciw komarom. Ale zbieramy też pościel, ręczniki, ubrania, zabawki i wszystko co jeszcze się da. Wyślemy to do Sandomierza, bo tu jest najgorsza sytuacja. Paczki możesz podrzucić do mnie, bo o ile dobrze pamiętam gdzie mieszkasz, będzie Ci najbliżej. Zaraz wrzucę Ci na PW numer do siebie.

 

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o właśnie...a od Magdy potem wszystko idzie na strych mojego brata, bo tam jest duuuuuuuuuuużo miejsca. Dlatego potrzebujemy dużo paczek:) Potem wszystko leci do Sandomierza. Wsobotę jadę do zaprzyjaźnionego komisu dziecięcego po wózki, wanienkę, łóżeczko...nie dajcie mi myśleć, że Toruń nic nie robi, no;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów

Mam wrażenie że to forum powoli zamiera ale liczę że odżyje niebawem

Po krótce o moich planach- razem z żoną jesteśmy na etapie wyboru projektu- podobają sie nam parterowe. Działkę mamy w Górsku zaraz za Rozgartami. Osobiście bardzo podoba mi się projekt domu w elismach i mam nadzieję że plan zagospodarowania mi na niego pozwoli.

Jestem na etapie oczekiwania już na mapę do projektowania i wypis i wyrys z planu zagospodarowania. Po tym etapie zamierzam wybrać już jakiegoś projektanta do adaptaji- wstępnie rozmawiałem z Investprojekt ale na tym forum przewinęło się kilka negatywnych rekomendacji w związku z czym od razu na starcie liczę na pomoc, a dokładniej na kontakt do jakiegoś rzetelnego biura projektowego- będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Tym ludziom potrzebne jest wszystko. Z tego co pisali na chwile obecną najbardziej potrzebne są środki czystości, rękawice i środki przeciw komarom. Ale zbieramy też pościel, ręczniki, ubrania, zabawki i wszystko co jeszcze się da. Wyślemy to do Sandomierza, bo tu jest najgorsza sytuacja. Paczki możesz podrzucić do mnie, bo o ile dobrze pamiętam gdzie mieszkasz, będzie Ci najbliżej. Zaraz wrzucę Ci na PW numer do siebie.

 

Magda

 

Magda... a długopisy, notesy dla dzieci do szkoły..mam tego troszke w domu i w pracy..mógłbym przygotować...

 

Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...