Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Prosze bardzo

 

Brama segmentowa niemieckiej firmy SIEBAU / NOVOFERM E. z napedem na pilota , rozmiar 5000x2150, kolor bialy, dostawca OKNOPLUS Bydgoszcz. Dlaczego ta - CENA. W porownaniu do torunskich dostawcow wyszla o 2000 zl taniej.

 

PIOTRULEX jesli chcesz podjechac i zobaczyc to zapraszam. Napisz tylko kiedy, to opisze jak do nas trafic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo

 

Brama segmentowa niemieckiej firmy SIEBAU / NOVOFERM E. z napedem na pilota , rozmiar 5000x2150, kolor bialy, dostawca OKNOPLUS Bydgoszcz. Dlaczego ta - CENA. W porownaniu do torunskich dostawcow wyszla o 2000 zl taniej.

 

PIOTRULEX jesli chcesz podjechac i zobaczyc to zapraszam. Napisz tylko kiedy, to opisze jak do nas trafic.

 

u nas wystarczy 240x205 gdyz mamy po dlugosci na 2,5 auta :D

 

chyba do nich dzwonilem lecz oferty nie mam sam nie wiem dlaczego - najpierw oferte od nich wydobede a jak zabrzmi ciekawie to z pewnoscia odezwe sie do Was. napisz prosze mniej wiecej gdzie macie budowe - miejscowosc i rejon - moze byc na priv. Moze przejezdzam i podziwiam brame nieswiadomie :D

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałam się na małą działeczkę na Bielawach 1022 m2 :) a cena już nie taka mała :cry: 165 tyś. :evil:(działeczka nieuzbrojona,uzbrojenie przebiega przy działce)

 

Bielawy to czyli okloce Carrefoura?

 

Gdzies w miescie kupowalas dzialke?

 

to jest ponad 160 zeta za metr :o

 

no ja bym wolal kupic dzialke z 10km od Torunia za polowe tej kwoty a za 80 kola ostro zaczac

 

jak na razie jak zaplace za wstawione juz okna to stan surowy zamkniety z oknami i dachem odeskowanym i opapowanym wyniesie nas okolo 106 kola - elektrykajuz sie robi a hydraulika nie ruszona

 

wykoinane przylacza:

prad

woda

kanaliza

 

dom o wymiarach okolo 9x9 z piwnica, parterem i poddaszem uzytkowym z wysoka scianka kolankowa

 

a 10km od Torunia nie tylko dlatego ze polowe taniej ale glownie dlatego ze dalej od Torunia - dalej lecz wystarczajaco blisko

 

165 kola - fiufiufiu

 

czemu ktos kupuje dzialke tak blisko centrum mista za taka duza kase?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielawy to czyli okloce Carrefoura?

 

Gdzies w miescie kupowalas dzialke?

 

to jest ponad 160 zeta za metr :o

 

no ja bym wolal kupic dzialke z 10km od Torunia za polowe tej kwoty a za 80 kola ostro........

 

165 kola - fiufiufiu

 

czemu ktos kupuje dzialke tak blisko centrum mista za taka duza kase?

tak to są okolice Carrefoura a prawie już zaczyna się Grębocin,musze Ci powiedzieć,że na dzień dzisiejszy nie kupi się działki za 80 tyś położonej 10 km od Torunia ale tak gdzieś 15-20 km to za tą cenę owszem.Działki o powierzchni ok.1000 m2 w Lubiczu,Grębocinie,Brzozówka,Krobia,Mała Nieszawka,Duża Nieszawka kosztują w granicach 120-150 tyś :cry:

 

 

Czy to jest tak blisko miasta...?Nie

powiedziałabym,że blisko.....do cenrum mam jakieś 7-8 km z działki......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to są okolice Carrefoura a prawie już zaczyna się Grębocin,musze Ci powiedzieć,że na dzień dzisiejszy nie kupi się działki za 80 tyś położonej 10 km od Torunia ale tak gdzieś 15-20 km to za tą cenę owszem.Działki o powierzchni ok.1000 m2 w Lubiczu,Grębocinie,Brzozówka,Krobia,Mała Nieszawka,Duża Nieszawka kosztują w granicach 120-150 tyś :cry:

 

 

Czy to jest tak blisko miasta...?Nie

powiedziałabym,że blisko.....do cenrum mam jakieś 7-8 km z działki......

 

w tej chwili mieszkam w domu wlasnie w grebocinie kawalek za duzym skrzyzowaniem

 

buduje sie we wielkiej nieszawce - na rynek staromiejski z budowy mam okolo 8,5-9,0km i jade autem mniej niz 10 minut majac pierwsze swiatla na placu rapackiego i malo kiedy jakis niewielki korek. nie mow mi prosze ze 1000m dzialki nie kupi sie za 80 kola :wink:

 

do centrum mam niewiele wiecej niz Ty. w wiekszosci wypadkow przy np. pomniku kopernika bylbym przed Toba. dzialke moge kupic za polowe Twojej ceny. jest spokojnie, cicho, czystsze powietrze - nie rozumiem Twojego wyboru, naprawde nie rozumiem ale o gustach sie nie dyskutuje :D

 

po za tym po za miastem jest tansze OC :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie rozumiem Twojego wyboru, naprawde nie rozumiem ale o gustach sie nie dyskutuje :D

 

ale dostałam doła....... :cry: .już sama nie wiem czy dobrze zrobiłam kupując tą działkę :( tak to jest jak kobieta jest sama i nie ma się kogo doradzić....znajomi się w czoło pukają jak im powiedziałam ,że chcę dom budować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie rozumiem Twojego wyboru, naprawde nie rozumiem ale o gustach sie nie dyskutuje :D

 

ale dostałam doła....... :cry: .już sama nie wiem czy dobrze zrobiłam kupując tą działkę :( tak to jest jak kobieta jest sama i nie ma się kogo doradzić....znajomi się w czoło pukają jak im powiedziałam ,że chcę dom budować :roll:

 

ja nie bede z pewnoscia pukal sie w czolo na mysl o budowaniu domu przez Ciebie. Chodzi mi o lokalizacje i cene dzialki :o

 

W jkims innym poscie pisalas, ze nie jestes jakos specjalnie majetna lecz lokalizacja i cena dzialki ktora kupilas swiadczy o czyms innym - trzaba mierzyc sily na zamiary czy jakos tak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cena działki jest "niezła" musze przyznać. Ale nie ma co się dziwić to praktycznie Toruń. Obok nas w Krobi też była działka na sprzedaż i się sprzedała ok 1000 m2 za :o 150 000zł. Działka puściutka bez żadnych mediów. To był dla mnie szok!!!

 

Las, cisza, spokój...polecam

 

u nas tylko tego lasu brak :roll:

 

ale dostałam doła....... .już sama nie wiem czy dobrze zrobiłam kupując tą działkę

 

eee tam od razu dół...nie ma co się kierować opiniami innych ludzi, bo to nie oni tam będą mieszkać tylko Ty. Widocznie miejsce które wybrałaś bardzo Ci pasowało i na pewno wybudujesz tam piękny dom. Pozytywne myślenie to połowa sukcesu ;)

Powodzenia

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angelb

To Ty tam bedziesz mieszkac i to Ty musisz czuc sie tam dobrze!Nie bede ukrywac , ze kupilismy dzialke poza miastem ze wzgledu na nasza coreczke , by miec spokoj, swieze powietre itp.ale boje sie tych ciaglych dojazdow do miasta. Oczywiscie trzeba miec samochod bo do mojej dizalki mozna dostac sie tylko PKS em...ktore nie chodza wcale tak czesta no i te koszty - kupna samochodu tez trzeba sobie doliczyc przy wyborze dzialki.W samym Toruniu wsiadam w miejski i to wszystko . Blizej do szkoly i sklepow oraz wszelkiego rodzaju urzedow.Wiec moze to nie byl taki zly wybor , spojrz na to z tej strony.

Pozdrawiam wszystkich

Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając odpowiedniej działki ważnym elementem było dla mnie odległości do szkoły,sklepów,lekarza i itp.Jak już pisałam gdzieś w innym wątku jestem mamą samotnie wychowującą małe dziecko a wspólnie ze mną zamieszka moja mama która jest już osobą starszą i schorowaną więc zależało mi aby mniała blisko do lekarza czy sklepu a syn do szkoły.Czętnie kupiłabym działkę troszkę dalej od granic miasta bo jest taniej i bardziej spokojniej i zieleni więcej , ale niestety taka możliwość była z mojej strony odrazu odrzucona.Nie zostało mi nic innego jak zdecydować się na działkę o tak wysokiej cenie albo pozostanie dalej w wieżowcu :cry:.Zdecydowałam się jednak na budowę....i mam nadzeję ,że podjełam słuszną decyzję....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się nieźle naszukać, żeby znaleźć sobie kawałek ziemi pasujący nam cenowo i lokalizacyjnie, a Ty masz już to za sobą :wink:

Naprawdę nie uważam żebyś przepłaciła, bo tak kosztuje metr w Grębocinie, a ceny będą tylko rosły.

Na pocieszenie, w ostatnim Muratorze podane są ceny :o ... najwięcej to 1200 za m kw gdzieś w okolicy Warszawy :roll:

Co niektórzy trochę za ostro zareagowali - moim zdaniem - na Twojego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...