Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktos moze mnie poratowac namiarami na ludzi od kladzenia karton-gipsu i na plytkarza? Moja ekipa zaczyna miec coraz wieksze opoznienia i szukam alternatywy.

 

Aga, ile trwalo u Ciebie ocieplanie domu (ilu ludzi robilo) a ile karton-gips (o ile dobrze pamietam robil Twoj Tata - sam, czy mial kogos do pomocy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tata robił ze swoimi pracownikami. Zajmują się wykończeniówkami. Ocieplenie trwało do zeszłego tygodnia, ale z przerwami, bo musieli najpierw zrobić swoje prace i dojeżdżali do nas co jakiś czas. Gdyby się wzięli tak na dobre to trwałoby tak ok. tygodnia. Płyty karton-gips kilka dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam odcięta przez prawie 2 dni od neta bo telekomuna coś ściemniała... Myślałam, że oszaleję bez forum... Czy to już jest uzależnienie? :-?

 

poniekad jest to uzaleznienie w zaleznosci od najwiekszego zainteresowania

 

jak wybuduje dom to mam w planie jaguara - bede musial znalezc inne forum :wink:

 

takiego minimum 10 letniego aby ktos nie pomyslal ze jakis majetny jestem

 

http://moto.allegro.pl/item243755701_jaguar_xj_sport_full_wypas_super_cena_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my w trakcie budowy kupiliśmy passata, bo w fieście trudno było wszystko pomieścić...ostatnio nadszedł taki moment, że zastanawialismy się czy nie sprzedac passata i nie pokończyć wokół domu. najzwyczajniej w świecie zbrakło nam kasy. Z pomoca przyszedł nam mój tata i passat zostaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno do ekonomicznych nie należy, ale my też mamy plan wybudować się i wtedy oboje zmieniamy z mężem samochody... Zobaczymy co z tego wyjdzie (ja nie licze na takie ekstrawagancje...). 8)

 

nam rodzice raczej z pomoca nie przyjda bo sie nie przelewa. pomagaja ile moga gdyz moj ojciec to bardzo dobry elektryk z mnostwem wolnego czasu a tesc to bardzo dobry murarz co z 1 pomocnikiem nasz 3 kondygnacyjny domek wybudowal w 4 miesiace od poczatku do konca. Jak u nas byli ciesle a teraz jest elektryk i bedzie hydraulik to w Zalesiu jakis dom stawiaja. Jak my zakonczymy to mam nadzieje oni tez tam zakoncza i wroca robic posadzki, ocieplenia i inne bzdety gdyz do zimy chcialbym miec ocieplony i wytynkowany w srodku

 

hydraulika mam za 100 - pkt

 

sprawdzony i polecany - chyba go wezme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastka, mamy kombi i sprawdza się bardzo dobrze. Jest na gazie sekwencyjnym i cudownie jest jechać na stację, napełnić 46 litrów i zapłacić...100 zł....

 

my oczywiscie tez kombi. biala astra z 95 roku oczywiscie lpg. napelnic cala butle i zaplacic 70 zeta to tez frajda choc i zdarzylo sie nam nawet jezdzac na gazie wydac prawie tysiac zeta podczas 2-tygodniowego urlopu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...