Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Bo wiesz jak faktycznie się uda odebrać to pozwolenie w poniedziałek, to zaraz w poniedziałek dzwonie do elektryka (tak jestem z nim umówiona) i na następny dzień robi nam prąd na działce, we wtorek zgłaszamy rozpoczęcie robót i umawiamy geodetę - on ma być dzień lub dwa po otrzymaniu projektu czyli w środę lub czwartek i w poniedziałek 01.10 zaczynamy kopanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja właśnie wróciłam z działeczki i już mnie ciągnie z powrotem...

Właśnie cieśle skończyli (tzn. jeszcze wpadnie ktoś zamontować słupy na poddaszu, ale musimy je przywieźć tralala.... golfem kombi :wink: )

a propo's instalacji elektrycznej - nasz znajomy, który jest oblatany w temacie twierdzi, ze damy sobie radę sami :o .... najgorsze jest to, ze mój Tomek w to uwierzył... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa.... jeszcze miałam zapytać o kanał wentylacyjny :wink:

Tak byliśmy zafascynowani pomysłem rekuperatora, że zapomnieliśmy w kuchni o kanale wentylacyjnym..... :roll:

Czy coś mi doradzicie ? Bo nie mam bladego co z tym zrobić.... no może jutro popytam w obi, bo planuję wizytę, choć ostatnio trafiłam na taki brak kompetencji, że postanowiłam zbojkotować ów sklep....

Ale Przemiła Pani w dziale ogrodniczym uratowała reputację :wink: .... i moje draceny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa.... jeszcze miałam zapytać o kanał wentylacyjny :wink:

Tak byliśmy zafascynowani pomysłem rekuperatora, że zapomnieliśmy w kuchni o kanale wentylacyjnym..... :roll:

Czy coś mi doradzicie ? Bo nie mam bladego co z tym zrobić.... no może jutro popytam w obi, bo planuję wizytę, choć ostatnio trafiłam na taki brak kompetencji, że postanowiłam zbojkotować ów sklep....

Ale Przemiła Pani w dziale ogrodniczym uratowała reputację :wink: .... i moje draceny :wink:

 

jesli mowimy juz o marketach budowlanych to kilka tematow w ktorych orientowlem sie sie sfinalizowalem w leroy merlin gdyz bylo taniej. jakosc podobna czyli czesto nie najlepsza lecz LM jest raczej tansze niz OBI

 

jesli chodzi o kompetencje to zalezy jak sie trafi. jak robilismy czesto zakupy to wiedzielismy do kogo nawet nie warto podchodzic a za kim warto nawet poczekac kwadrans w kolejce :wink: - to w koncu tylko market

 

ps. mysle ze znalazlem dobra i tania hurtownie kompleksowo hydrauliczna - rury, piece, grzejniki, ceramika, plytki - totalnie wszystko a jak zegos nie ma to prosza aby znalezc w necie, podac model i producenta a wszystko zalatwia. ceny dobre i kompetentna obsluga. jak komus namiar potrzebny to prosze pytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...