Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam ciepło :)

Ostatnio kupiliśmy nowe mieszkanko na Osiedlu Nasze (okolice Grębocina)

Jeszcze nie mogę się pochwalic budową domu ale mam nadzieję już nie długo.

No to jako nowicjuszka się przywitałam i mam ndzieję będę czynnie uczestniczyła w dyskusji :)

 

Witamy w naszych skromnych progach :) Koniecznie podziel się fotkami swojego nowego M. I napisz jak Ci idzie urządzanie :)

 

Pozdrawiam

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

u mnie mial dzis byc hydraulik. ja musialem wyjechac do stolycy :wink: a chlopy nie przyszly i fona nie odbieraja. az mnie korci zeby wygarnac co o tym mysle i zrezygnowac z takiej wspolpracy tym bardziej, ze mam rozsadna alternatywe. tesc na innej budowie chce jeszcze szczyty po stropie wyciagnac i moze dopiero za okolo 10 dni do nas wroci dalej majstrowac

 

do ocieplania styropianem zamiast rusztowan mam w planie kupic dragi z nadlesnictwa. dom mam wysoki wiec dragi beda mialy nawet z 9-10m. cena zdaje sie 10 zeta za sztuke

 

ma ktos pomysl czym to przywiezc pewnie z Cierpickich lasow do Wielkiej Nieszawki (niedaleko) - moze jakis namiar czy ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem, jestem.....namiaru nie mam, ale facet mieszka w Złotorii przy drodze do Grabowca po lewej stronie. Jest tam taka duża stodoła i o ile pamiętam powinien tam być szyld. Pamiętam, że firma to Interbud. Mam jeszcze namiary na gościa z Nowej Wsi 606-128-264. W Kopaninie po lewej stronie jest taki mały sklep. Jego właściciel też ma koparkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie lubię takich gości...

 

dzwnil do mnie przed 9.00 ze juz jedzie, ze mial jakies szkolenie wczoraj z nowych piecy, telefon musial wylaczyc, jego ludzie podobno byli ale nikogo nie bylo a moze pomylili adresy bo nie byli jeszcze u mnie itd

 

gosc generalnie solidny wiec jestem w stanie mu wybaczyc za chocby 1pkt wykonanany w gratisie

 

ile biora za ocieplenie zewnetrzne (klej, styro, siatka z klejem)?

 

czyli tynki gipsowe maszynowe za 14 zeta za metr to rozsadna cena - oczywiscie sama robocizna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, koparka dziś nie dotrze... Ale mamy załatwioną na jutro na 8 rano inną, mam nadzieję, że bardziej słowną. W rezultacie będzie chyba nawet taniej, bo nie będziemy płacić za dojazd. Materiały, które miały dziś dojechać też jeszcze nie dotrą, ale to akurat dobrze, bo w związku z przesunięciem koparki, przesunie się także rozpoczęcie pozostałych prac... No nic, mam nadzieję, że już jutro pójdzie wszystko zgodnie z planem. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...