Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Też się cieszę, że takie miłe sąsiedztwo mnie czeka, wprawdzie nie najbliższe, ale zawsze... A właśnie wróciłam z działki - a tam taaaaaaka dziura. Ale usłyszałam też złą wiadomość - budowlańcy zaczną dopiero w poniedziałek, bo nie chcą zwozić stali i zostawiać na weekend, a samych desek przywozić i później stal to się nie opłaca, bo transport drogi. W sumie to rozumiem - po co złomiarze mają dostać parę groszy - ale z drugiej strony tylko ciągle czekamy i czekamy...

Więźbę w końcu zamówimy w Brąchnowie - jeszcze taniej niż w Czernikówku. I będzie gotowa za 2 tygodnie :o A w Czernikówku miało być 6...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrulex. Nam jutro wylewaja posadzki maszynowo (Aga nie smiej sie, moja ekipa dostala zolta kartke). Powiedz jaki termin by Was interesowal, to zapytam goscia, czy bedzie wolny. Z tego co wiem jest zawalony robota i do nas przychodzi po znajomosci, ale moze ... Robi tez tynki maszynowe.

 

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrulex. Nam jutro wylewaja posadzki maszynowo (Aga nie smiej sie, moja ekipa dostala zolta kartke). Powiedz jaki termin by Was interesowal, to zapytam goscia, czy bedzie wolny. Z tego co wiem jest zawalony robota i do nas przychodzi po znajomosci, ale moze ... Robi tez tynki maszynowe.

 

Pozdrawiam

Magda

 

1. dlaczego zolta kartka?

2. znajomy ma za 11 zeta a teraz znalazl z polecenia za 9 zeta - jaka Wy macie cene

 

zamowilem styro za 150 i klej bialy solbet za 18,50 - niebawem ocieplamy elewacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zolta kartka za to, ze od 3 wrzesnia zalewaja te posadzki i ocieplaja dom i jweszcze nie skonczyli. Ciagle cos im wypada. A ja musze sie wprowadzic do konca listopada. Co prawda sprowadzenie ekip zewnetrznych podzialalo jak kubel zimnej wody, bo kasa ucieka.

 

Za posadzki mamy jesli dobrze pamietam 14 zl za robocizne, ale zalatwione z dnia na dzien, wiec nie wybrzydzm - nie mam czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mam się śmiać?

 

Bo juz nie pamietam od kiedy Ci pisze, ze jutro zalewaja. Mnie pocczatkowo chcialo sie wyc, ale teraz juz podchodze z dystansem.

 

Bylam wczoraj ogladac drzwi. Pani jak uslyszala, ze chce biale odradzila DRE i powiedziala, ze lepsze beda POL SKONE, bo sa gladkie, bez struktury drewna. A mnie tak podobaja sie DRE. Aga, czemu zdecydowalas, ze akurat DRE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że bardzo podobał mi się ten kolor.A był o n tylko w DRE i Inter Door, który ze względu na cenę kompletnie odpadał. Poza tym ta kobietka to znajoma teścia i mówiła nam, że tak naprawdę to Inter Door nie jest wart swojej ceny. Babka naprawdę potrafi dobrze doradzić i myślę, że warto jej posłuchać....ale to zależy od tego co Wam się podoba :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...