Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ola i Krzysiek - ja mogę z czystym sumieniem polecić wam mojego dekarza. Już nie wiem ile razy pisałam, że dach to najładniejsze co mam na razie w domu :lol: Jak będziecie zainteresowani to mogę namiary przesłać na priv.

 

Co do budowlańców: na własnej skórze przekonałam się niestety, że nie mozna oszczędzać jak się nie zna ktoś na budowie. Ja wybrałam tańszą ekipę (zaznaczam, że poleconą przez znajomych, którym też budowali dom) i do teraz żałuję. Okazało się, że tylko właściciel był ten sam co u znajomych, reszta to jakaś zbieranina, która chyba dopiero u nas praktyki zdobywała :-? . A szef ich nie pilnował, tylko albo piwkował albo siedział na innych budowach. Katastrofa.

 

Co do hurtowni to my zaopatrywaliśmy się w Mat-Budzie w Rozgartach, materiały na dach - polecam Todach na Równinnej w Toruniu. Więźbę zamawialiśmy w tartaku "Adrewnex" za Lubiczem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

MURAN, a gdzie się budujesz??

 

A ja się wczoraj wpieniłam jak nie wiem :evil: Mój mąż był w hurtowni budowlanej. Wszystko pięknie ładnie dogadał się z gościem o cene porotermu, super nic tylko się cieszyć, myślę sobie. Choć po głowie przebiegała mi myśli, dlaczego tak tanio? No nic co ja sie będę nad tym zastanawiać, skoro tanio to trzeba się cieszyć! Ale radośc nie trwała za długo, bo wczoraj mąż znowu pojechał do hurtowni umówić się co do zaliczki i okazało się i to na koniec rozmowy, że ta cena to netto :evil: No jak on się wkurzył.

A jak mnie wnerwia gdy Oni operują cenami netto. Przecież idąc do spożywczego nikt nie podaje ceny netto tylko brutto. :evil:

 

Agnieszkakusi i Asiula77 jeszcze raz dziękuję za namiary na dekarzy :D

 

Dach mamy juz załatwiony, będzie dachówka cementowa Braas. Cena brutto już umówiona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga jak ja Ci zazdroszczę :) my jeszcze daleko w polu. Zmieniliśmy ekipę budowlaną, bo stwierdziliśmy, że ta bedzie lepsza :) Zaczną dopiero na początku maja, ale wiem, że będzie dobrze zrobione. Z tamtymi to loteria, więc zaoszczędziliśmy sobie zawału serca :)

Także mamy jeszcze trochę czasu do maja - odpoczywamy i zbieramy siły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem mieliśmy spotkanie z budowlańcem. Decyzja zapadła!!!

Już wiemy kto nam postawi dom :) Huuurrrraaa :) Już nie mogę się doczekać kiedy to wszystko się zacznie :D

 

Gdzie zamawialiście piasek, jaka jest cena za tonę? Budowlaniec powiedział nam, że 8-9 wywrotek będzie potrzebne, :o szok ile to będzie kosztować? No i koparka, macie kogoś? Podzielcie się namiarami.

 

Pozdrawiam

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...