Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

To jeszcze Ci podpowiem, gdzie w sklepie ich szukac - jak wejdziesz w prawo po przekatnej w stosunku do drzwi. Leza na regale tylem do wejscia.

 

 

I TO BYL MOJ 100 POST. :D

 

dzieki

 

pojawila sie jeszcze opcja parapetow "z metra" tak jak np. ma 2M na sienkiewicza - kolega ma i jest zadowolony - ladnie wyglada, nie drogie i latwo do zamontowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecej optymizmu - moze rob teraz cos innego a kafle niech czekaja az kogos znajdziesz

 

Tak to by bylo dobre wyjscie ale niestety nie mamy juz pieniedzy aby moc robis wiecej rzeczy na raz - teraz kupujemy kafelii a na inne rzeczy bedziemy odkladac pozniej. Ale mam nauczke - najpierw trzeba zorietowac sie jak dlugie sa kolejki a pozniej dopiero planowac dany etap - oczywiscie zaklepujac ekipe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziś wszystko było cudownie poukładane. Na 8:00 montaż bramy garażowej, ok 9:00 miały dojechać okna wraz z montażystami. Nooo i przyjechali od bramy, ale okazało się, że nie ma prądu, bo coś z elektrowni dłubią na słupie :evil: I tak mają zamiar dłubać do 14:00 :evil: No to chłopaki się zabrali i pojechali montować gdzie indziej, okna też przyjadą później. I cały piękny, pukładany plan diabli wzięli :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos ma namiar na fachowca ukladajacego panele to tez podajcie bo lepiej zaklepac termin wczesniej.

 

na panele mam dobrego fachowca ale tylko okolice Torunia

 

pracuje w komforcie od poczatku jego powstania i montuje zakupione tam panele - zakupione gdzie indziej tez oczywiscie montuje

 

jak wprowadzalismy sie do nowego domu z 5 lat temu to wszedzie kladl wlsanie on - jest wszystko OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziś wszystko było cudownie poukładane. Na 8:00 montaż bramy garażowej, ok 9:00 miały dojechać okna wraz z montażystami. Nooo i przyjechali od bramy, ale okazało się, że nie ma prądu, bo coś z elektrowni dłubią na słupie :evil: I tak mają zamiar dłubać do 14:00 :evil: No to chłopaki się zabrali i pojechali montować gdzie indziej, okna też przyjadą później. I cały piękny, pukładany plan diabli wzięli :evil:

 

I to jest wlasnie cala rzeczywistosc w naszym kraju ! Ciezko pogodzic ekipe z zaopatrzeniem a do tego wypadki losowe. I jak tu sie nie w... a niby budowa to takie super zajecie mialo byc.

 

Ja jestem juz uzalezniony od budowy - jak jezdzilem i widzialem ze cos posunelo sie do przodu to byla radosc a teraz jest zastoj i pomimo ze obcy ludzie sie nie kreca po terenie, porzadek w miare zrobiony po budowlancach, smieci pozbierane, pety w wiekszosci takze, butelek i puszek po piwie tez sporo sie znalazlo w najdziwniejszych miejscach, ale mimo tego tesknie za tamtym zamieszaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos ma namiar na fachowca ukladajacego panele to tez podajcie bo lepiej zaklepac termin wczesniej.

 

na panele mam dobrego fachowca ale tylko okolice Torunia

 

pracuje w komforcie od poczatku jego powstania i montuje zakupione tam panele - zakupione gdzie indziej tez oczywiscie montuje

 

jak wprowadzalismy sie do nowego domu z 5 lat temu to wszedzie kladl wlsanie on - jest wszystko OK

 

Wspaniale Piotrulex !

Mysle ze nasza budowe da sie podciagnac pod okolice Torunia bo to zaledwie 16 km od granicy miasta (pomimo ze nawet nie ten powiat)

Bede wdzieczny za namiary i takze za porady odnosnie zakupu paneli. Zastanawialem sie nawet czy nie szarpnac sie na deske podlogowa, ktora reklamuja juz od 78.90 zl/m2 ale ostatnio powiedziano mi ze zamiast kupowac deske z najnizszej polki lepiej wziac jakies lepsze panele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos punktualnosci to kolega na piatek rano mial zaklepana ekipe od posadzek maszynowych. dzwoni do nich o 8 i mowia ze wsyztko w porzadku, za chwile wyjezdzaja i beda za godzine. w tym czasie przyjechala wywrota zwiru, 3 tony cementy itd. ekipy nie ma i nie ma. dzwoni do nich i dzwoni a tu nikt nie odbiera telefonu aby cokolwiek wyjasnic - ten ponadprzecietny popyt sie kiedys skonczy i mam nadzieje, ze wszystko wroci do normalnosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...