Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich budujących :D!

 

Bardzo się cieszę, że znalazłam to forum! Jesteście skarbnicą wiedzy na lokalnym rynku! My jesteśmy dopiero na początku drogi, zwanej budową domu, ale myślę, że z czasem też będziemy mogli się czymś z Wami podzielić :lol:

 

U nas decyzja o budowie domu zapadła w zeszłym roku. wtedy tez kupilismy działkę w Silnie. Teraz załatwiamy sprawy papierkowe :-?, z budową chcemy ruszyć na wiosnę. I tu moja prośba czy może macie jakieś namiary na budowlańców godnych polecenia? Bylibyśmy wdzięczni za info!

 

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich budujących :D!

 

Bardzo się cieszę, że znalazłam to forum! Jesteście skarbnicą wiedzy na lokalnym rynku! My jesteśmy dopiero na początku drogi, zwanej budową domu, ale myślę, że z czasem też będziemy mogli się czymś z Wami podzielić :lol:

 

U nas decyzja o budowie domu zapadła w zeszłym roku. wtedy tez kupilismy działkę w Silnie. Teraz załatwiamy sprawy papierkowe :-?, z budową chcemy ruszyć na wiosnę. I tu moja prośba czy może macie jakieś namiary na budowlańców godnych polecenia? Bylibyśmy wdzięczni za info!

 

Ania

 

Witaj w naszych skromnych forumowych progach :)

Silno to niedaleko, rzut beretem, jak jade do teściów do Dzikowa to przejeżdżam przez Silno :) A w którym miejscu masz działkę?

 

No to my mamy juz okna i bramę. Wszystko dobrze się skończyło mimo, że prądu nie było od 7:00 do 15:30. Ekipy pracowały aż nie skończyły. Wygląda piknie :D A koleżanka Agnieszka może w końcu nas odwiedzi, co???? Bo się umawia i umawia i dojechać nie może :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu, nasza działka jest położona po lewej stronie drogi(jak jedziesz do Dzikowa pierwsza w lewo za slkepem spożywczym), na przeciwko osiedla tych małych domków jednorodzinnych.

 

:)

 

piotrulex - Twój domek całkiem fajny, i o to własnie chodzi w tych wszystkich projektach, jest ich mnóstwo i każdy dopasowuje względem siebie co mu tam pasuje (chociaż nie twierdzę, że jest to proste). My też przez jakiś czas zastanawialiśmy sie nad piwnicą ze względu na kotłownię ale w końcu zrezygnowaliśmy z tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w sprawie ekip budowlanych nic nie da sie zrobić? :-?

 

Ja mam w miarę dobrego wykonawcę, ale mam do niego pewne ale.

Po pierwsze zero polotu, zero sugestii ze jego strony, w końcu to On wybudował całe mnóstwo domów i to On mógłby coś podpowiedzieć co lepiej zrobić a czego nie robić. Tak ja sobie wyobrażam dobrego wykonawcę, niezaleznie od tego czy jest to budowlaniec, elektryk czy też hydraulik. Nasz nie ma tego daru w sobie. (Na szczęscie mamy dobrego elektryka i będziemy mieć też dobrego hydraulika)

Po drugie nasz wykonawca do tanich nie należy i za wszystko sobie liczy, nic od siebie nie da, nie zrobi... Za taką kasę co my mu płacimy to mógłby sobie niektóre rzeczy darować, ale nie On nas kasuje. :x

 

Mimo tych "ale" to tak sobie z mężem myslimy że trafiliśmy nieźle patrząc na naszych sąsiadów co mają wielkie problemy z budowlańcami. Jeden sąsiad ma już trzecią ekipę (która i tak szału nie robi), a drugi zaczął budowę razem z nami a nawet nie ma postawionych scian na piętrze :o

 

Pozdrawiam budujących :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

piotrulex - Twój domek całkiem fajny, i o to własnie chodzi w tych wszystkich projektach, jest ich mnóstwo i każdy dopasowuje względem siebie co mu tam pasuje (chociaż nie twierdzę, że jest to proste). My też przez jakiś czas zastanawialiśmy sie nad piwnicą ze względu na kotłownię ale w końcu zrezygnowaliśmy z tej opcji.

 

dlatego tyle projektow aby kazdy cos dla siebie znalazl

 

my mamy waska dzialke (16,5m) wiec projekt tego typu byl wrecz koniecznoscia

 

szukalismy tylko z piwnica (garaz na 2 auta, koltownia, sauna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...