Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich budujących :D!

 

Bardzo się cieszę, że znalazłam to forum! Jesteście skarbnicą wiedzy na lokalnym rynku! My jesteśmy dopiero na początku drogi, zwanej budową domu, ale myślę, że z czasem też będziemy mogli się czymś z Wami podzielić :lol:

 

U nas decyzja o budowie domu zapadła w zeszłym roku. wtedy tez kupilismy działkę w Silnie. Teraz załatwiamy sprawy papierkowe :-?, z budową chcemy ruszyć na wiosnę. I tu moja prośba czy może macie jakieś namiary na budowlańców godnych polecenia? Bylibyśmy wdzięczni za info!

 

Ania

 

Jesli nadal szukasza ekipy to prosze bardzo. U nas co prawda robili tylko dach i teraz klada plytki, ale buduja dom naszych sasiadow, wiec wiem jak pracuja.

 

Rafal Dzialdowski 504-739-286, powiedz, ze masz od Magdy ze Zlotorii. Tylko sie pospiesz, bo juz maja sporo zapytan i powiedzieli wprost - kto pierwszy ten lepszy. A oni moga wybudowac na gotowo z wykonczeniem

 

pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Aga, nadajemy na tych samych falach. Wlasnie mialam zapytac Cie ile czekalas na meble. Ale INDECO nie bedzie - mam stolarza z polecenie, ktory robil meble u rodziny (bardzo ladnie mu wyszly) i czekam na ostateczna wycene. Jesli nie on to bedzie IKEA. Jak tylko uda mi sie przelozyc projekt na jakis ludzki format, to go Wam pokaze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice teraz właśnie zamówili schody, płacą za nie 3 000. Ale termin dopiero na grudzień - zamawiali na początku listopada. Jak byłbyś zainteresowany, to mogę podpytać o kontakt...

 

 

Poproszę o kontakt.

Jestem tuż po zalaniu stropu, ale taraz czeka mnie decyzja czy betonowe schody+ drewno za czas jakoś czy od razu ażurowe drewniane. Cena determinuje wybów.

A przy okazji - Czarne Bloto, projekt M20 - z kolekcji Muratora.

Wielokąt się wyraźnie powiększa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...