Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Jefimow jest swietnym lekarzem. Wiem, bo sama mam synka z astma oskrzelowa i alergia pokarmowa i niestety mialam przyjemnosc jechac do niego, jak Antos mial atak dusznosci. Poza tym prowadzil tez mojego meza, jego siostre i mame i do dnia dzisiejszego jak trzeba, mozna na niego liczyc. Ale na co dzien jestesmy pod opieka dr Polakiewicza z przychodni przy szpitalu dzieciecym. Tez bardzo fajny lekarz, zanim cokolwiek zapisze bardzo duzo pyta i jak tylko mozna odstawia leki.

 

Generalnie polecam obu.

 

A te ataki kaszlu u Twojej coreczki to troche wczesnie jak na alergie. U tak malych dzieci wystepuje pokarmowa objawiajaca sie raczej wysypka. U nas kaszel pojawia sie zawsze jesienia jako reakcja na suche powietrze w mieszkaniu - momencie jak zaczynaja grzac, zaczynaja sie problemy. Raczej nie dajcie sie namowic na testy, bo i tak nic z tego nie wyjdzie. Antos mial 3 lata jak robilismy testy skorne i z krwi i np nie wykryly alergii na orzechy, na ktore Antos jest w 100% uczulony. Podobno sens tych badan jest u dzieci okolo 5 roku zycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co pisz. Niestety w tym temacie to juz moge ksiazke napisac. :cry:

 

gosc z czerniewic stwierdzil, ze nasza mala ma:

 

"bezobjawowe zapalanie oskrzeli"

 

nie wiem za bardo co to znaczy ale juz jest lepiej a mala dopiero co zaczela brac lekarstwa. atakow kaszlu juz nie ma prawie wcale tylko od czasu do czasu pare razy kaszlnie

 

w temacie budowy to od dzis chlopaki zaczynaja ocieplanie ostatniej sciany (w tym roku sam styro i kolki), wylali reszte chudziakow w piwnicy, po ociepleniu biora sie za robienie kotlowni na gotowo aby w razie czego mozna bylo wstawic piec. majster od CO ma wejsc 15-go listopada

 

tynki beda na szczescie cementowo-wapienne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dajesz cementowo wapienne, to oprócz ich wyglądu zwróć uwagę na to, czy się nie sypią. Mój wykonawca wmówił mi, że po miesiącu się umocnią (to samo znalazłem na forum). Ale to była lipa. Nawet po roku po lekkim dotknięciu sypie się piasek. W części mieszkalnej musiałem więc dawać gładzie gipsowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dajesz cementowo wapienne, to oprócz ich wyglądu zwróć uwagę na to, czy się nie sypią. Mój wykonawca wmówił mi, że po miesiącu się umocnią (to samo znalazłem na forum). Ale to była lipa. Nawet po roku po lekkim dotknięciu sypie się piasek. W części mieszkalnej musiałem więc dawać gładzie gipsowe.

 

jak da sie za malo cementu to i po 10 latach bede sie sypac pod warunkiem ze cos jeszcze z nich zostanie :wink:

 

gladzie sa dla mnie standardem i ich braku nie biore nawet pod uwage :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...