Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie sprawdzałem ile murarz dawał cementu. Kupowałem tyle materiału, ile chciał. Był polecany jako fachowiec od tynków i jego poprzedni klienci byli zadowoleni. Widziałem jego poprzednie prace. Ja chciałem obejść się bez gładzi. Podoba mi się struktura i charakter wnętrza z tynkami cementowo-wapiennymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Nie sprawdzałem ile murarz dawał cementu. Kupowałem tyle materiału, ile chciał. Był polecany jako fachowiec od tynków i jego poprzedni klienci byli zadowoleni. Widziałem jego poprzednie prace. Ja chciałem obejść się bez gładzi. Podoba mi się struktura i charakter wnętrza z tynkami cementowo-wapiennymi.

 

ja mieszkam w domu ktory z 5 lat temu budowal od poczatku do konca "facet" ktory buduje dla nas nowy dom - tynki sie trzymaja :wink:

 

zamowielem piasek osiany tak w razie czego - wywrota z 18-20 ton to 520 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastka my czekaliśmy 4 tygodnie na okna i na bramę więc chyba to nie jest jakiś szalenie długi czas oczekiwania. My zamawialiśmy okna w Ferrum na Wyszyńskiego tam dostaliśmy najlepsze ceny. Drzwi docelowych na Twoim miejscu jeszcze bym nie montowała, zróbcie sobie prowizoryczne, bo szkoda żeby miały się zniszczyć :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My kupowalismy w Oknowidzie - ceny mieli konkurencyjne i jakosciowo podobno dobre. Siedziba jest na Rubinkowie kolo Mc Donalda. Warto wziac firme ktora dziala dluzej i jest wiarygodna co do reklamacji i nie zniknie nie wiadomo gdzie.

Moim zdaniem Aga ma racje - drzwi docelowe poocieraja i pobrudza sie podczas budowy z drugiej strony prowizoryczne trzeba kupic i zamontowac a wiadomo ze kasa z nieba nie leci - wart wybrac zloty srodek i jak sie da zabezpieczyc drzwi - nie zdejmowac folii albo czyms okleic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może stemple do sprzedania?

 

Nastka,

ja jakieś stemple znajdę, może ok 70 szt.

 

A drzwi prowizoryczne zbijcie z desek.

My też chcieliśmy zrobić od razu docelowe, ale po przemyśleniu doszlismy do wniosku, że nic z nich, by nie zostało przy robieniu wykończeniówki. Oklejenie folią na niewiele się zda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My kupowalismy w Oknowidzie - ceny mieli konkurencyjne i jakosciowo podobno dobre. Siedziba jest na Rubinkowie kolo Mc Donalda.

 

oknovid siedzibe ma w Bydgoszczy

 

2 Toruniu ma z 4 przedstawicielstwa i chyba kazde biuro nalezy do kogo innego. to kolo McDonaldks zrobil na wycene z ktora pojechalismy do oknovidu na rogu chelminskiej a dlugiej - dali nam jeszcze lepsza na to samo. kupilismy jeszcze taniej u jeszcze innego przedstawiciela oknovidu ktory widzac nasza oferte z chelminskiej muslal nas kilkoma stowkami przekonac

 

okna faktycznie sa spoko lecz ich wstawienie i obsluga serwisowa do bani - trzeba miec na uwadze poprawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak zbijemy drzwi z desek, to słabo z zamknięciem będzie... A u nas kradzieże dość często w okolicach się zdażają :-?

 

my z desek mamy zbita brame garazaowa a wejsciowe to sa tymczasowe w nieco pomniejszonym otworze - do do wejsciowych to faktycznie polecam tymczasowe bo sam widze jak sie niszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy pewnie macie paru sąsiadów. Ja buduję się na niemalże na odludziu. Wprawdzie są tam 3 domy, ale w nocy jest całkiem ciemno, a sąsiedzi opuszczają rolety... Sama nie wiem jak to zorganizować.

 

za tysiac pare zeta zaloz alarm z powiadomieniem gsm i do tego za 60-70 zeta miesiecznie jakas asekuracje na interwencje w razie wlaczenia alarmu. juz sama syrea alarmowa na murze robi swoje a kosztuje do 100 zeta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam rozglądać się za oknami, drzwiami i bramą garażową, bo na okna podobno się teraz strasznie długo czeka. Polecicie jakieś miejsca gdzie się udać, czy mam szukać na chybił trafił?

 

My mamy okna M&S i barme NOVOFERM montowane przez OKNOPLUS z Bydgoszczy. Jak chcesz poogladac, zapraszam. Nie wiem, czy mozezsz jeszcze poczekac z ich zamowieniem, ale zima mieli specjalna oferte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...