Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Piotrulex, kiedyś w doświadczeniach pisałam o moich przejściach z grzejnikami purmo. Moja jedna gorąca rada: jeśli przywiozą je Wam na budowę rozpakujcie je przy kierowcy i BARDZO DOKŁADNIE obejrzyjcie. Szczególnie narożniki gdzie są zakładane takie plastikowe wzmocnienia. W Purmo zakładają je na jeszcze wilgotną farbę i od tych osłonek zostają paskudne ślady. Poza tym baaaardzo często grzejniki przychodza zarysowane. Nie jest to tylko mój przypadek. Kupowialiśmy towar z Euroinstalu na Chrobrego. Dopiero po wielu tygodniach przepychanek przyznali się, że bardzo dużo grzejników wróciło spowrotem do producenta. O tych grzejnikach mogłabym książkę napisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Anka, ja też szukam bramy garażowej. Wczoraj byłam w Nalazku i w Darro. Ceny mnie trochę przytłoczyły :o . Na poniedziałek planuję wizytę w Fart Produkcie (teraz się przenoszą do nowej siedziby na Towarowej). Zobaczymy jak tam będzie cenowo...

 

Przeraził mnie czas oczekiwania - ok. 7 tygodni :-?

 

Jak narazie najatrakcyjniejszą ofertę mam z Oknovidu z Jamontta (w sumie dziwne, bo facet jest tylko pośrednikiem, więc Nalazek i Darro powinni być tańsi...)

 

Jak odwiedzę Fart Produkt to dam znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastka, fart produkt nie jest prodecentem tylko pośrednikiem. Zrobili bramę u moich rodziców i całkowita porażka. Mam od nich rolety z materiału i szczerze przeyznam, że ostatnio po prostu ich jakość jest tragiczna. A znam ich pracę od jakiś 10 lat. W DGG bardzo dużo z nimi współpracowałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka, ja też szukam bramy garażowej. Wczoraj byłam w Nalazku i w Darro. Ceny mnie trochę przytłoczyły :o . Na poniedziałek planuję wizytę w Fart Produkcie (teraz się przenoszą do nowej siedziby na Towarowej). Zobaczymy jak tam będzie cenowo...

 

Przeraził mnie czas oczekiwania - ok. 7 tygodni :-?

 

Jak narazie najatrakcyjniejszą ofertę mam z Oknovidu z Jamontta (w sumie dziwne, bo facet jest tylko pośrednikiem, więc Nalazek i Darro powinni być tańsi...)

 

Jak odwiedzę Fart Produkt to dam znać...

 

oknovid w toruniu daje oferty najczesciej wlasnie na fart produkt - na pewno dostaniesz u posrednika lepsza oferte niz na sama brame w fart produkcie. kolega u nich bral rolety na caly dom za 24 koła :o i jest zadowolony. z tego co mi mowil oni sa tego wszystkiego producentem

 

brame kupie albo w fart produkcie albo w nalazku (hormann)

 

jak by co to mam telefon do sympatycznej Ani z nalazka - dostalem od niej lepsza oferte niz bezposrednio w nalazku - warto porownac - sluze telefonem na priv. do fakrt produktu tez mam telefon do przedstawiciela :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja coś powiem odnośnie bramy. Nastka tą bramę, którą widzialaś u nas to zamówiliśmy właśnie w Fart Produkcie. Fart Produkt jest producentem bram, nie pośrednikiem. Na wykonanie bramy nie możemy narzekać, nic nie było reklamowane, na nic się nie skarżyliśmy. Do zamontowania został jeszcze tylko mechanizm, ale to dopiero po tynkowaniu założymy. Nasza brama o wymiarach 2380x2120, z napędem + 2 piloty, kolor orzech w kasetonach kosztowała nas brutto z montażem 3900zł. Taniej nigdzie nie było. Robiliśmy też wycenę tam gdzie zamawialiśmy okna tj. w Ferrum i ta sama brama była droższa, takze jak już to bezpośrednio jedż do Fart Produkt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastka, czym będziecie grzać?

 

Zamierzamy głównie kominkiem z DGP. Poza tym będziemy mieć na dole maty elektryczne w podłodze, a na górze grzejniki konwektory lub akumulacyjne, ale do wykorzystania tylko przy ostrych mrozach.

 

Poza tym chcemy mocno zaizolować i ocieplić dom, aby straty ciepła były jak najmniejsze.

 

Zobaczymy co z tego będzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja coś powiem odnośnie bramy. Nastka tą bramę, którą widzialaś u nas to zamówiliśmy właśnie w Fart Produkcie. Fart Produkt jest producentem bram, nie pośrednikiem. Na wykonanie bramy nie możemy narzekać, nic nie było reklamowane, na nic się nie skarżyliśmy. Do zamontowania został jeszcze tylko mechanizm, ale to dopiero po tynkowaniu założymy. Nasza brama o wymiarach 2380x2120, z napędem + 2 piloty, kolor orzech w kasetonach kosztowała nas brutto z montażem 3900zł. Taniej nigdzie nie było. Robiliśmy też wycenę tam gdzie zamawialiśmy okna tj. w Ferrum i ta sama brama była droższa, takze jak już to bezpośrednio jedż do Fart Produkt.

Pozdrawiam

 

No zamierzam do nich jechać w poniedziałek, ale mają bardzo głupie godziny urzędowania - od 7 do 16, więc chyba pojadę z samego rana przed pracą. A Wasza brama faktycznie bardzo ładnie wygląda. Zobaczę co mi zaoferują... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzewu na mojego posta nie było to ponawiam prośbę!

 

Zaczynamy kompletować ekipę na wykonczenie i tu prośba do Was o podanie namiarów na sprawdzonych i godnych polecenia kafelkarzy, specjalistów od ocieplenia poddasza i wylewek. I jeszcze stolarza co nam schody drewnem obłoży. Podawajcie ceny za robociznę jesli pamiętacie.

Z góry bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza brama o wymiarach 2380x2120, z napędem + 2 piloty, kolor orzech w kasetonach kosztowała nas brutto z montażem 3900zł.

 

hormann z nalazka mam w wycenie z przed 2-3 miesiecy o wymiarach 2375 x 2000mm panelowa bez kasetownow z napedem, pilotami i montazem za 3929zł brutto z 7% Vatem - teraz nie wiadomo

 

Brama segmentowa LPU 40, ocieplenie 42mm, wzór przetłoczenia poziome M, kolor złoty dąb, wymiary 2375 x 2000mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...